Китайски капсули за отслабване - 14

  • 67 593
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Здравейте момичета, дали е удобно да ми изпратите линк откъдето да си поръчам лида слим стронг?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 16
Здравейте, дали някой би ми продал 5 бр Липовон или Лида слим стронг?

# 17
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Здравейте от кой сайт или страница купувате Лидата ? Една приятелка иска да си вземе, аз от няколко години не съм я пила и нямам информация.  Чакам да спра с хапчетата и ще си поръчам и аз .

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте,  за първи път пиша във форума и бих искала да споделя, че от вчера пия черна лида.
Ефекта при мен беше прилив на енергия и наистина ми уби апетита (цял ден нищо не ми се ядеше) и леко повишен пулс. Нямах проблем със заспиването.
Аз имам поне 20кг за сваляне, тъй като от април до сега доста напълнях заради пандемията,оставане без работа итн.
Ако някой приема черна лида по дълго време моля за отзиви.

# 19
  • Мнения: 964
Звучи малко като реклама...

# 20
  • Мнения: 4
Звучи малко като реклама...

Извинявам се,но ако беше реклама щях да се хваля колко много съм отслабнала, а не да търся и други мнения за продукта.
Споделям отзив за 1 ден, не се знае дали ще е такъв ефекта и след 10(надявам се защото ми е трудно да се въздържа особено в къщи).

# 21
  • Мнения: 3 250
Леко повишен пулс за един ден, е всичко друго, но не и реклама.

# 22
  • Мнения: 26
Момичета, някой получавал ли е топли вълни от Еве Слим с бреза или съм само аз... Sunglasses

# 23
  • Мнения: 181
Момичета, от къде да поръчам лида, ама хубава да сваля много в началото ?

# 24
  • Мнения: 24
Да дам информация - изпих 1 опаковка Мейзимакс, поръчан от loseweight в Instagram. Наистина подтиска апетита и не ти се яде. Ядях 2 пъти на ден през повечето време, за съжаление доста често беше нещо сладко - шоколад, вафла.. моята слабост.. Тъй като ги пих и по празниците, тогава също нямах апетит и хубавото е, че не качих повече хахаха Имам да свалям последни 7-8 кг.  За жалост не свалих нищо, но на външен вид има лека разлика и доста хора ме питаха на как съм отслабнала. Доста се притеснявах за странични ефекти - аз лично нямах такива, по принцип пия 4-5 литра вода, не съм усетила повече жажда. По-скоро се получава някаква вялост от липса на витамини от неядене..  Докато кърмех си поръчах режим от Руми, fitness instruktor - толкова много храна имаше, че не можех да я изяждам и свалих 5 кг за 1 мес., но сега не знам защо не ми се спазват конкретни режими и искам последните килограми да изчезнат ей така хахахаха мечти в комбинация със слаба воля и мързел...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 18
Здравейте,  за първи път пиша във форума и бих искала да споделя, че от вчера пия черна лида.
Ефекта при мен беше прилив на енергия и наистина ми уби апетита (цял ден нищо не ми се ядеше) и леко повишен пулс. Нямах проблем със заспиването.
Аз имам поне 20кг за сваляне, тъй като от април до сега доста напълнях заради пандемията,оставане без работа итн.
Ако някой приема черна лида по дълго време моля за отзиви.

Здравейте, и аз пия Черна Лида от средатат на януари. Имах същите реакции, почишен пулс, кръвно, в началото нямах апетит, но сега ям както и преди. За сваляне, свалила съм 1 кг. само, но иначе се поприбрах малко. Друго няма,засега свършвам 1-та опаковка, мисля да си поръчам Лида Грийн. При вас как се развиват нещата?

# 26
  • Мнения: 5 719
Здравейте отново!
След запитване от моя страна кои хапчета са с различен състав от Мейзимакс, защото както споделих привикнах към тях, ми отговориха тези:

Въпросът ми е има ли сред вас хора, които са ги приемали?
Честно казано ме е страх.
Чувала съм че Лидата действала, но страничните ефекти били ужасни, така ли е?

# 27
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте отново!
След запитване от моя страна кои хапчета са с различен състав от Мейзимакс, защото както споделих привикнах към тях, ми отговориха тези:

Въпросът ми е има ли сред вас хора, които са ги приемали?
Честно казано ме е страх.
Чувала съм че Лидата действала, но страничните ефекти били ужасни, така ли е?


Не мисля, че са по-различни страничните ефекти от тези при Мейзимакс, лично мнение.

# 28
  • Мнения: 15 356
От Мейзимакс имате ли безсъние,нервност и други странични?

# 29
  • Мнения: 5 719
От Мейзимакс имате ли безсъние,нервност и други странични?

Първият месец като странични ефекти имах единствено сухота в устата, друго не.
Но тогава и свалих най-много. 7кг за месец , това беше Октомври.
От Ноември до сега съм още -3кг. като понякога имам и 1кг нагоре, след това си го свалям.

Общи условия

Активация на акаунт