Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Китайски капсули за отслабване - 14

• 1 560
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте момичета, дали е удобно да ми изпратите линк откъдето да си поръчам лида слим стронг?

# 16
  • Пловдив
Здравейте, дали някой би ми продал 5 бр Липовон или Лида слим стронг?

# 17
  • Burgas, Bulgaria
Здравейте от кой сайт или страница купувате Лидата ? Една приятелка иска да си вземе, аз от няколко години не съм я пила и нямам информация.  Чакам да спра с хапчетата и ще си поръчам и аз .

# 18
Здравейте,  за първи път пиша във форума и бих искала да споделя, че от вчера пия черна лида.
Ефекта при мен беше прилив на енергия и наистина ми уби апетита (цял ден нищо не ми се ядеше) и леко повишен пулс. Нямах проблем със заспиването.
Аз имам поне 20кг за сваляне, тъй като от април до сега доста напълнях заради пандемията,оставане без работа итн.
Ако някой приема черна лида по дълго време моля за отзиви.

# 19
Звучи малко като реклама...

# 20
Звучи малко като реклама...

Извинявам се,но ако беше реклама щях да се хваля колко много съм отслабнала, а не да търся и други мнения за продукта.
Споделям отзив за 1 ден, не се знае дали ще е такъв ефекта и след 10(надявам се защото ми е трудно да се въздържа особено в къщи).

# 21
Леко повишен пулс за един ден, е всичко друго, но не и реклама.

# 22
Момичета, някой получавал ли е топли вълни от Еве Слим с бреза или съм само аз... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт