Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 893
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 5 080
Очаквам пак да намалят цените на Baccarat. Кой ще даде 335лв на парфимо при 115евро в официалния сайт+ мостри

# 946
  • Мнения: 2 971
Получих потвърждение и на телефона, и товарителница имам-днес изтеглих дългата клечка ... Simple Smile

# 947
  • Мнения: 437
Дори да ги намалят, няма да са това което бяха сутринта. Но грешката е тяхна и ако искат да ни запазят като клиенти, трябва ни изпратят поръчките, но съмнявам се.
И аз имам товарителница, браво на Парфимо:smile:

# 948
  • Мнения: 3 690
macadamia, дългата ти клечка ще мирише дори на шафран! Simple Smile

Моля да ми обясните, този Idylle предлага ли са на пазара все още в тази бутилка?

# 949
  • Филибето
  • Мнения: 1 035
В момента има ли код за Елинор?

# 950
  • Мнения: 3 917
Имах товарителница за EXTRAORDINAIRE и GIVENCHY L´INTERDIT.

Сега видях, че вече имам и за Lancôme La Vie Est Belle Intensément , а приятелка за Signature. Днес ми е ден, отивам за почерпка. Благодаря отново Flowers Hibiscus Relaxed

# 951
  • София
  • Мнения: 4 713
Alien extraordinary често е на добра цена в Елинор, ноември купих от там 30мл за 44.20лв

Повече от месец парфюмна диета отиде ... поръчах 10мл Angel Nova.
( като е малко количество брои ли се Simple Smile )
Откъде го поръчахте?

# 952
  • Мнения: 3 690
В момента има ли код за Елинор?

Chocolat_ няма код, може да се вземат единсвтвено два продукта за 150 лв. и получавате автоматично 15%.

Примерно: парфюм за 130 лв. + червилце или нещо друго до 150 лв. Ако ще купувате по-скъп продукт. Simple Smile

+ еднократен код за 5 лв. отстъпка от първата поръчка (за поръчки над 50лв.) промо код: welcome

# 953
  • София
  • Мнения: 1 210
Свещите на янки кендъл също си качиха цените в Парфимо. Едно голямо ЧАО имат от мен.

# 954
  • Мнения: 19 933
Моля да ми обясните, този Idylle предлага ли са на пазара все още в тази бутилка?

Имам в този флакон (наистина е много из[щен и красив) от Парфимо, но тоалетната вода, поръчвана края на септември 2019. В момента виждам, че има тестер на ЕДП https://www.parfimo.bg/guerlain-idylle-eau-de-parfum-za-jeni-100-ml-tester/

# 955
  • Мнения: 3 690
Босилка, благодаря, един път им връщах парфюм на makeup, бяха объркали снимките. Simple Smile

RумиK, много вълнения се появиха в този сайт изведнъж, затова и те се събудиха. Скоро ще се събудят нотино, а parfimo отново ще заспят, тогава ще атакуваме отново. Simple Smile

# 956
  • Мнения: 1 430
Все си мисля обаче, че ще е в новия флакон... Thinking

# 957
  • виртуално
  • Мнения: 2 863
Alien extraordinary често е на добра цена в Елинор, ноември купих от там 30мл за 44.20лв

Повече от месец парфюмна диета отиде ... поръчах 10мл Angel Nova.
( като е малко количество брои ли се Simple Smile )
Откъде го поръчахте?
от нотино за 30.80лв с БД

# 958
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Пристигна ми поръчката от Нотино и съм супер щастлива. Доставката няма да я коментирам, винаги е бърза.
Взех един Номад за подарък, а за мен Si by Armani. Този парфюм го искам още, когато излезе и му следих цената от време на време. Когато го заредиха в Нотино, помня, че 1-та му цена беше 113-114лв за 50мл и след това започна да се вдига. Сега с намалението излзезе на добра цена.
Имам и 2 мострички и един хидратиращ лосион на Валентино като подаръци
Относно мострите мога да кажа следното:
1. Lancome Miracle -  лек, свеж, цветен и нежен аромат, почти незабележим, бих казала за тийнейджъри. Дали си заслужава цената - аз не бих я дала.
2. Novellista Rouge Prive - има трайност парфюма, обачеее всичко свършва до там. ;д Има много, много рози.. тежки рози и ми напомня на магазинчетата за сувенири. Grin

Скрит текст:

# 959
  • София
  • Мнения: 3 858
Все си мисля обаче, че ще е в новия флакон... Thinking

Когато Guerlain преди 2 или 3 години промениха бутилките на повечето от парфюмите си в Bee bottle, смениха и на Идил. Има вероятност да е в старата, но пък може и да е в новата - от март 2021 година вече стара бутилка. Герлен сменят бутилките с нов дизайн.

Общи условия

Активация на акаунт