Да се оплачем... 2021

  • 2 031 812
  • 31 927
  •   3
Отговори
# 31 860
  • Мнения: 8 991
The Catcher in the Rye , очаквам нов колега след празниците. По принцип се имам за добър човек, но като знам мен как ме гърчиха и как продължават да ме правят на две стотинки - ей така, да не губя тренинг... Нищо няма да го уча тоз, да открива сам топлата вода. На мен не само никой нищо не ми показа, ами ми брояха грешките за сеир.
Прекален светец и Богу не е драг!

Понякога се чудя защо изобщо търпя всичко това. Но заплащането е добро и работата ми е престижна...
Иначе - гнездо на оси/змии.

# 31 861
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Аз съм готова със шкембе чорбата за утре , който иска да заповяда! Те и нея щяха да забраняват от ЕС. Хе хе ! Пържолите са ок, остана само баницата с късмети довечера . Детето мина, хапна, излезе пак .Пазари се да е пак с децата довечера. Мм се подиграва за шкембето сега, вика това ли ти е празничната вечеря. Чакай утре ще го питам пак. Няма начин утре да стана сабахлян да го правя, аз си варя всичко. Като знам, че някои не пипат шкембе, пак е случил на жена , ама да мрънка . Седнах вече на Бейлис и надух радио рок 1. Айде който не му харесва да ходи да нанка.
Опищя орталъка че 1 час се редял за салати в руския. Ама завързал и лаф с рускиня, така че да не се оплаква. Simple Smile Ех, да го бяха и вземали ..
Народа грабел салати като бесен, магазина фул, няма Омикрон .
И ние отметнахме скандала, сега се надявам на празнично посрещане! Желая го на всички!
Аз съм краен блок, с бензиностанция от едната страна, гледам напред все, няма гърмежи много . Само лудите от полицейския блок, но той е далеч, оттатък булеварда.
Виждам и Обеля и част от Люлин , там е яко! А и живях в Люлин...там е Бейрут Simple Smile

# 31 862
  • София
  • Мнения: 14 878
Засега се държат прилично люлинци, нито една пиратка до този момент. 😃
Питката е почти готова, ще опъвам краци.

# 31 863
  • Мнения: 35 199
И аз съм готова с питката. Влизам в банята и да си ходи вече тая година, че беше... гадна!
Оплаквам се, че моя съседка повече от 2 седмици е в болница и нямам вести за нея. Синът ѝ е в чужбина..

# 31 864
  • Мнения: 15 356
Одеве си мислих за хората,които треперят дали ще стане скандал .Дано не става и всички си изкарат добре .
Одеве жонглирах със сурово кюфте и го изплющях на земята.Намерихме дрян и почнахме да правим сурвачка на Звери,гевреци не ми се правят.Тарали на магазина няма,някакви претцели взехме и ще е сурвачка с претцели,пуканки,запечени портокалови и лимонови кори,червена връва и ако намерим ошаф и с него.
Да си ходи ,Пийк .2022 ще е много по-хубава и щастлива.

# 31 865
  • на село
  • Мнения: 3 971

Точно, от тази сутрин и аз пръскам Муконазал и се родих.
Бях се оплакала преди 3 дни  от носа, чувствах го все едно ми е надут, духам не излиза почти никакъв секрет, а не се диша.
Слагах един спрей за алергичен ренит и запушен нос, но е на 12 часа, а след 3-4  пак трябва да пръскам.
Затова си минах на муконазала и пу  пу днес ми е по- добре.

Ще ставам да режа продукти за салатите и баница да правя,  но така съм се излегнала до внучето, той си спи, а мен ме мързи  Blush

# 31 866
  • Мнения: 13 832
Ама много сте се впрегнали!
Подготовката и посрещането на Нова Година трябва да забава и веселба, а не състезание Кой по-по-най-?
Или раздават златни медали в 00 ч., а аз не съм разбрала? На най-грохналите!

# 31 867
  • София
  • Мнения: 17 919
Utro, мен вече са ме нахендрили в мейла, демек аз ще го измисля и скалъпя, а Топчо ще се пише, че е правил нещо.
Чудя се как да откажа, без да вдигам скандали. Но аз съм си много директна и със самочувствие, бих казала, че мога повече от всички и трябва да съм много над тях реално, а не само на думи. С мен не се държат зле, но реално карам на чест и слава. На практика все едно служа на всички идиоти. Ядосаха ме, но отивам да се правя за новата година, няма да ги мисля.

Пожелавам на всички весело посрещане на новата година. Flowers Cherry Blossom

# 31 868
  • Мнения: 7 690
Муконазалът винаги спасява положението, домашната аптечка не остава без него.
У дома е топло, защото съм зиморничава, но пък носът ми много се запушва и сънят е невъзможен без капки за нос вечер.

Хванах се днес, че несъзнателно си правя някакви планове за идната година и нямаше как да не си припомня фиаското с последните две, които започнах с голямо планиране, чак списък си бях направила. Па то ко? Пандемия, локдауни, затворени граници, "всички шаомрем"  и прочее. Другата година пък бях бременна, занимавахме се с имоти и ремонти по тях, продажби, покупки, общо взето пак неща, които не оставяха много място и време за следване на някакви планове.
За '22-та нищо няма да планирам, че вземе нашествие от рептили или трета световна да почне.

# 31 869
  • UK
  • Мнения: 2 885
Ако е прекалено топло, може въздуха да изсъхва и затова да ти се запушва носът. От както ползвам увлажнител за въздух зимата имаме много малко оплаквания.

Оплаквам се, че малката ми нещо не е наред имам чуство че се разболява, няма Т но нещо не е както трябва. Ще ходим на гости, направихме си тестове отрицателни са, ама аз се притеснявам.

# 31 870
  • тук и там
  • Мнения: 11 750
Евче, няма да пиша в темата ти-щото от тази тема всички( с малки изключения). са ми любими потребителки.То аз само тук пиша, в други теми-само за здравословни проблеми..Ще влизам и аз да взема един душ и да сядаме.
Съседите -италианци вече се напиха ние докато седнем, ще имат време да изтрезнеят и пак да седнат даже  .Grinning. Подриха ми една бутилка с просеко, аз им дадох една бутилка бейлис(това имах в повече). Днес по магазините също дават подаръци..На два магазина ходи и с два подаръка се върна. ММ вика-трябваше да пазаря днес,а не вчера.Stuck Out Tongue Winking Eye
Купихме  и сурвачки от Бг магазина.

Оплаквам се че кръста винаги ме заболява в най-неподходящото време.

Весело посрещане на Новата Година ви пожелавам и отивам да редя трапезата !

# 31 871
  • София
  • Мнения: 6 189
Да, от парното се запушва носа и ако се простира вътре също. Майка ми е нонстоп със запушена нос, пръска спрейове от години и чак Операция от полипи си прави, ама кел файда като простира вътре.
Всички чакаме извънземните. Никакви планове няма да си правя аз. Или поне по-малки и изпълними цели, независещи от пандемията. Мисля да се опитам да се движа повече, да ям по-малко (ха-ха), да рисувам повече, да чета повече няма накъде вече (за тази година 89 книги), да общувам малко повече, че съм се затворила в себе си и не е много добре това, защото се побърквам лека-полека. Искам и да уча и да си сменя работата, ама това са си по-сериозно цели, та ще видим.

# 31 872
  • Мнения: 4 363
Много ме е яд. Първо ми се обели маникюрът. После проблемът с моето онлайн банкиране не се реши вече втора седмица.
От връзката на кол центъра на банката нищо не излезе - изтрийте си кеша, сменете устройството, проверете интернета... Ами няма какво да е, то е от вашето устройство.
Смених 3! устройства, отидох при съседката, два пъти рестартирах рутера, n броя изчистих кеша.... Няма и няма.
Сега действам през лаптопа и пак същата история.
Трябваше да направя няколко превода - не, няма, братче Грешка 20 - устройството е проблемно. А как ще е проблемно, след като като цъкна на онлайн банкиране и не ми дава въобще да си въведа данните?
Направо Грешка ми показва. Сумати нерви изпилих значи....
Добре, че имам пари в брой, ама сега след НГ ще трябва да трябва да се разгождам явно до банкта за личен превод и да платя по 3 лв на всеки превод. Докато онлайн бе 0.50.... Sad

# 31 873
  • Мнения: 35 199
Грийн, дай нещо профилактично. Не знам какво има при вас. Аз бих дала Нурофен или Осцилококцинум. Или Инфлуцид.
Ама то ако е тръгнало... Ще я събори.
И на мен ми се прокрадват планове за 22ра ама гледам да ги гоня от главата си..
2021 си отива така...
Скрит текст:

# 31 874
  • Мнения: 15 356
Не сурвачка,арт инсталация 😂Като за двете ми леви ръце е супер

Прадядото я оформи,прабабата направи пуканки,оформлението от нас с мъжът ми.Уча я на "сурвакам,сурвакам и стотака чакам ",а баща ми на "сурва,сурва новата година ,двеста евро ми дай да замина " 😁😁

Общи условия

Активация на акаунт