Форум - Хоби и Развлечения

  • 6 507
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз, в така създадените форуми си имам форум за хобито ми. Друг не искам  Naughty

# 31
  • Мнения: 2 013
Нито един модератор не се е включил още, сигурно са на среща...

# 32
  • София
  • Мнения: 1 043
И аз съм за. Поради изброените вече причини.

# 33
  • Мнения: 8 505
Не съм против.Иначе вече не ми остава време за хобита Confused

# 34
  • Мнения: 6 039
ЗА
най-вече за теми, като Фотошоп 1,2,3,4..........
не им е мястото в Клюкарника. Но къде и аз не знам, засега няма подходящ подфорум

сигурна съм, че в подобен форум биха се развили инересни и вдъхновяващи теми

# 35
  • Мнения: 2 257
Аз предлагам форум Дом и семейство направо да се преименува на Лична драма - не се шегувам - и там да си пишат всички отчаяни съпруги, обидени снахи и подозрителни, съмняващи се и следящи мъжете си разтревожени мадони - така ще е най-добре за всички. Peace Отделно - за хората с по-сериозни интереси - форум за хоби, интереси и специфични умения, както гласи тази тема - там да се обсъждат дома, хобитата, плетките и гоблените, килимите и мокетите, пердетата и завесите и т.н.; даже и готварския може да премине към тях - така всичко ще е на едно.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 05:58 от G&J

# 36
  • Мнения: 6 039
Аз предлагам форум Дом и семейство направо да се применува на Лична драма - не се шегувам - и там да си пишат всички отчаяни съпруги, обидени снахи и подозрителни, съмняващи се и следящи мъжете си разтревожени мадони - така ще е най-добре за всички. Peace Отделно - за хората с по-сериозни интереси - форум за хоби, интереси и специфични умения, както гласи тази тема - там да се обсъждат дома, хобитата, плетките и гоблените, килимите и мокетите, пердетата и завесите и т.н.; даже и готварския може да премине към тях - така всичко ще е на едно.

100%
истина

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Против.
1. Нямам нищо против авторката - пиша това да не ми се обиди.
2. Много ще станат подфорумите, аз и сега бавно ги обикалям.
3. Развлечение е много разтегливо понятие, например 90% от темите в клюкарника са за развлечение, барабар с километричните за Сървайвър и ББ.

# 38
# 39
  • Мнения: 1 449
За!
С подфоруми:1. Хоби
                       2. Интериор и битова техника
                       3. .......давайте предложения!

И ми се струва, че "Лична драма" също ще бъде посещаван подфорум, просто нека се отдели! ooooh!

# 40
  • Мнения: 6 039
Против.
1. Нямам нищо против авторката - пиша това да не ми се обиди.
2. Много ще станат подфорумите, аз и сега бавно ги обикалям.
3. Развлечение е много разтегливо понятие, например 90% от темите в клюкарника са за развлечение, барабар с километричните за Сървайвър и ББ.


ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕее, Сървайвър и ББ са си точно клюкарски.
Какво значи много. Той форумът бг мамма в началото едва ли е стартирал с толкова подфорума, колкото е в момента. Нали расте и се развива. Има подфоруми, които аз изобщо не следя.
и страшно ме дразнят, но това е друга тема

Но благодаря, че поне обоснова гласа си.

# 41
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз предлагам форум Дом и семейство направо да се преименува на Лична драма - не се шегувам - и там да си пишат всички отчаяни съпруги, обидени снахи и подозрителни, съмняващи се и следящи мъжете си разтревожени мадони - така ще е най-добре за всички. Peace

мухаха hahaha... ох, посмях се наглас, наистина.
много си права Laughing
сори за спама, не се стърпях просто

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Видях,че има и хора гласували против. Ще е добре да се обосноват!!!
Нито един модератор не се е включил още, сигурно са на среща...

Гледам, че още се търси мнение от модератор (не мисля, че точно такова е особено меродавно - сещате се, че всъщност е важно какво ще кажат най-вече Мамма и Татти).

Аз съм от гласувалите с 'против'. Според мен 'Дом и семейство' + 'Клюкарник' напълно обхващат тези теми - хоби и развлечение.

Плетива, фън-шуй и прочие са си точно на местото в Дом и семейство, както и всякакви теми за равлечения, игри и забави - в Клюкарника.

И така има прекалено много форуми, които обхващат всичко; практически не останаха теми за нови подфоруми (макар че все още чакам съмишленици за Отчетни - Родени през 1978, както и Моряшки жени, живеещи в центъра на Бургас, които искат да имат второ бебе - по възможност момиченце.

# 43
  • Мнения: 5 577
Сега виждам темата, и не за да се подмажа на Бу - но и аз съм против.  Tired
Изброените теми са си за тук.

# 44
  • Мнения: 6 155
Аз също съм против. Не мисля, че има нужда от точно такъв подфорум. Тези теми се обхващат от Клюкарника и Дом и сем. Освен това, главната идея на форума БГ-МАММА са бебетата и майчинството, а не просто форум за всестранни интереси, който да се разширява неограничено.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт