Познавате ли се?

  • 3 245
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 925
Айде да пусна една тема със забавен характер, в която можете да споделяте всякакви щуротии от романтично или неромантично естество. Целта е не да си набиваме канчетата, а да се забавляваме. Успех! Grinning

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нищо не разбрах. Каква трябва да е целта на всичките само отрицателни отговори в анкетата?
Сигурно романтиката ми е свършила, че да погледна на това като забавление.

# 2
  • Мнения: 18 993
А, помислих, че питаш дали форумците са се срещали и се познават един друг. Аз се запознавам без проблем, стига да обещаят да вземат по някоя котка от мен.

# 3
  • Мнения: 8 952
Да, познавам се. Този отговор липсва.

# 4
  • Мнения: 9
Не се познавам,ако ме настъпиш не съм аз

# 5
  • София
  • Мнения: 38 489
И моят отговор липсва. Познавам се добре, знам какво искам, знам как да го постигна.
Също така знам какво имам и го ценя.
Между другото, ми е изключително удобно, че си имам мъж и въобще не мисля за такива неща. Това ми дава свободата да мисля за всичко друго.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 143
И аз като Роки. Комфортно ми е в собствените ми обувки, дори понякога забравям, че има живот извън моята кутийка. Имам мъж, деца, дом, близки, житейски ареал. Даже и почивките ни напоследък са в определено русло. Няма особен екшън, но това ми идва прекрасно. Имам си постижими цели и ги гоня. Единствено се моля да сме живи и здрави, че това не зависи от нас. Ето, вчера си отиде още един приятел, мир на душата му.
Негативни са всички отговори, а моят е почти положителен. С 1-2 несполуки за цвят.

# 7
  • Мнения: X
Това за мен е въпрос с повишена трудност, аз също като Лиляна не разбрах темата и по-специално анкетата.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 489
Тя Равена сама себе си не може да разбере....

# 9
  • Мнения: 2 925
Отрицателни отговори? За мен всичките са положителни. Просто се опитах да им придам смешна форма. Simple Smile
Извинявам се, ако някой се е обидил!
Вярно си е, че не мога.
Животът ми от прекалено скучен се обърна на прекален екшън защото е умишлено търсено от мен и не знам дали ще мога да го овладея.
Аз съм човек на крайностите и не крия, че това ми харесва.

# 10
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
... Просто се опитах да им придам смешна форма. Simple Smile

Защо реши, че твоето чувство за хумор допада на всички?
И във формулираните няколко отговора (по твоя преценка) искаш да вкараш всички мнения и възгледи по въпроса?

# 11
  • Мнения: 1 993
Няма как да знае дали чувството за хумор ще допадне на всички.
Не бих посочила нито един от опциите в анкетата. Ние се развиваме и попадаме в различни ситуации, в които понякога се изненадваме как реагираме, защото очевидно не сме се себеопознали изцяло. Ако успееш да организираш ежедневието ти да е едно и също, няма да знаеш много неща за себе си, но пък ако позволиш да се впускаш в различни събития, рискове и т.н., тогава вече ще видиш своето аз.

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Равена, ти вече не го владееш, като разбесняло се 2-годишно дете си! Искаш да вкараш всички ни в хаоса на живота си, за да си мислиш, че не е чак такъв хаос и че животът на другите е хаос. Преди няколко дни ти давах емоционални задръжки като на 15-годишна, ама сега си под 3-годишна. Гледам ги 2-годишните така се държат, когато не знаят какво искат, а не могат да владеят желанията и емоциите си. Сега е ред да се опариш, му удариш един рев  и да мирясаш. Явно докато не си намериш белята няма да кротнеш. После ще искаш да те успокояваме как всичко е наред.

# 13
  • София
  • Мнения: 38 489
И между другото, по работа мога да си създам такъв екшън и предизвикателства, че някакви излизанки с мъже бледнеят.

# 14
  • Мнения: 1 789
Познавах се, в пубертета...
Тази заблуда, че се познавам, повече не си я причинявам за нищо на света!
Сега си живея добре като знам, че се променяш заедно с обстоятелствата около теб и отдавна спрях да се чувствам като Алиса в страната на чудесата.
Важното е да не се приемаш много на сериозно... Иначе си загазил!

# 15
  • София
  • Мнения: 12 649
... Просто се опитах да им придам смешна форма. Simple Smile

Защо реши, че твоето чувство за хумор допада на всички?
И във формулираните няколко отговора (по твоя преценка) искаш да вкараш всички мнения и възгледи по въпроса?

Тъй де... първо трябваше да направи реферетно изследване на разпространението на различните типове хумор във форума, после да измисли по няколко опции, отговарящи на всеки един от тях, и накрая да ограничи правото на отговор на всички, които не са проявили никакво. Ама човек се учи от грешките си де, следващият път по-добре Relieved

Иначе да отговоря на въпроса, познавам се, като се видя в огледалото, ама не всеки път Relieved

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Понякога сутрин в огледалото не само не мога да се позная,ами и родната ми майка няма да ме познае!

# 17
  • Мнения: 3 732
И аз се мислех, че се познавам. До вчера...

Не знаех, че липсата на външен колега ще ме разстрой толкова много ...

# 18
  • Мнения: 2 925
Моят проблем е, че се познавам твърде добре.
И си знам ахилесовата пета - моята емоционалност и неспособността на моменти да я контролирам.
Когато обаче човек е стъпил здраво на земята всичко може да преодолее без големи сътресения.
А огледалото ...и да го гледаме, и да не го гледаме всички неминуемо остаряваме.
Въпросът е да трупаме емоционални активи, а не пасиви. Да извличаме есенцията на хубавото преживяване от всяка ситуация и когато рискуваме прекомерните проблеми да ни вкарат в драма, да обърнем смело страницата и да продължим напред.
Съжалявам, че някои ми се твърде разсърдиха. Понякога имам доста пиперлив език, а не съм лош човек. Simple Smile
Както и да е! Дерзайте и успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 38 489
Ох, никой не се познава докрай и не знае как ще реагира в емоционална ситуация.

# 20
  • Мнения: 46 515
Аз се познавам, защото съм скучна и праволинейна, няма много какво да опознавам.
Реалист до крайност - знам, че утре всичко може да се случи. Приела съм, че животът е низ от случайности.
И темерут - нищо не може да ме бутне. Обикновено ми е криво за няколко часа, после тегля една на всичко и си се наслаждавам на хубавата гледка на залеза с едно кафенце.
 
П.П. Визирам отношенията с близки, роднини, колеги, приятели. Иначе, разбира се, като всеки нормален човек, смъртта на определени хора ще ме срине.

# 21
  • Мнения: 2 925
Между другото, аз да си кажа в моя стил.
Нищо друго не помага по-добре за справяне с емоционални проблеми, както една шкембе-чорба с много чесън и лют пипер!
(Тук изключвам загубата на близки поради смърт. Наистина тъжен случай. Cry)
Нито психотерапевти, нито антидепресанти, ни алкохол, ни наркотици, еле пък какво остава за врачки, баячки и попове, нищо, нищо, нищо...не е по-добро!
Ако не можеш сам да излезеш от ситуация, какво остава за някой друг да ти помогне!
Аз също съм голям темерут и понякога им се чудя на хората, що ли си мешат капите с мен, ама нейсе?!
Ми така, де! Човек се уморява да е все софистикейтид. Понякога му се ще да е примитив поне за кратко. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 46 515
Не обичам шкембе, заменям с пилешка супа. За вечер - ракийка със салатка, действа безотказно Laughing

Човек трябва да си доставя удоволствия, иначе сме за никъде...

# 23
  • Мнения: 2 523
Не се познавам, не знам и дали ще се опозная някога.

Една и съща ситуация в два поредни дни може да породи две коренно различни реакции у мен. Доста често ми го и казват това околните, че около мен се чувстват несигурни понякога понеже не знаят как бих реагирала на нещо. Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 12 649
И тук идва екзистенциалният въпрос... ако не се познаваш, и никой не те познава, съществуваш ли изобщо? Thinking

# 25
  • Мнения: 12 473
Познавам се, доста добре вече.

Общи условия

Активация на акаунт