Хранителен режим и тренировъчен план - кого да избера?

  • 1 550
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 13
Имам питане относно Кирил Танев и Димитър Николов. И двамата се занимават със спорт изготвят хранителен режим и тренировъчен план. Искам да попитам за мнение и за двамата тъй като не зная кои от тях да избера.

Последна редакция: сб, 16 яну 2021, 10:54 от bubanka

# 1
  • Мнения: 12 473
Не съм ги чувала.
От какъв режим имате нужда?

# 2
  • Мнения: 13
Не съм ги чувала.
От какъв режим имате нужда?
Хранителен режим за отслабване

# 3
  • Мнения: 12 473
Е той зависи от начина Ви на хранене и живот? Спортувате ли редовно?

# 4
  • Мнения: 13
Е той зависи от начина Ви на хранене и живот? Спортувате ли редовно?
Редовно, не, но спортува по принцип имам за сваляне дооооста килограми и затова ми се искаше този път да се доверя на опитни треньори, но мисля да се откажа, защото потърсих мнения и единственото което ще направя е да дам пари и след това да гледам клипчета в youtube така, че отново май ще опитам сама.

# 5
  • Мнения: 12 473
Питах, защото семейно се занимаваме с хранене. Имаме доста режимни менюта и за всякакви режими, вкл нискокалорични, за отслабване.
Ако сте от София, мога да пратя координати.

# 6
  • Мнения: 13
Питах, защото семейно се занимаваме с хранене. Имаме доста режимни менюта и за всякакви режими, вкл нискокалорични, за отслабване.
Ако сте от София, мога да пратя координати.
Не не съм от София. Ползвала съм режимите на Илиян Найденов, Биляна Йотовска и видях, че са много сходни, еднакви закуски, подобен обяд и вечеря и много добавки които предлагат, не съм доволна. За това което те ми изпратиха можех и сама да си го изготвя. Виждам във фб резултати на клиенти на Кирил и Димитър и  са все хубави, но.......

# 7
  • Мнения: 10 011
Все едно кой треньор, а дали ще можете да следвате режима е важно. Общо взето препоръките на всички са сходни.

# 8
  • Мнения: 12 473
Пробвайте първо с детокс, да се изчистите от токсини, шлаки и тн. Това засилва метаболизма и по-лесно отслабваш.

# 9
  • Мнения: 10 011
А черния дроб за какво е?
Детокса плодов ли е? Ако е с висока кръвна захар няма да си помогне.

# 10
  • Мнения: 12 473
Имах предвид хидроколон терапия.

Плодовия също се отразява добре на кръвната захар, бившия ми така си я оправи..

# 11
  • Мнения: 13
Все едно кой треньор, а дали ще можете да следвате режима е важно. Общо взето препоръките на всички са сходни.
Разбира се, че спазвам всичко на 100%не само заради парите които съм дала, а и заради това, че искам промяна.

# 12
  • Мнения: 10 011
Браво на вас!
Завидях. С ръка на сърцето, дефицитът ми е труден за спазване.

# 13
  • Мнения: 3 250
Не е ли по-добре да слушаш тялото си.
Колкото са повече килограмите толкова е по-лесно тялото да се съгласи да се раздели с част от тях.

# 14
  • Мнения: 10 011
Ако го "слушам", ще омета 200гр ядки. Не става със слушане. Ядеш позволеното, пиеш вода, и не се увличаш с глезотийки.

# 15
  • Мнения: 3 250
В главата ти се въртят 200 грама ядки, но тялото може би има нужда от нещо, което разпознаваш като ядки.
И пак пък 200 грама и то без течност - френска, ирландска Wink

# 16
  • Мнения: 10 011
Глупости. Тялото е гладно, но дефицит си трябва. Останалото са лигавщини.
На какво се опира крилатото твърдение по-горе?  Ям ядки, съответно съм алкохоличка? Не пия, за протокола.

Ядки ям сурови, без нищо друго. Не смесвам храни.

Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 17:06 от Dez

# 17
  • Мнения: 3 308
Ох, това "intuitive eating" ли как се нарича. Ако хората можеше по интуиция да се хранят правилно, нямаше да посещават този подфорум. Ако човек има храни, към които няма самоконтрол, това е много, много лоша идея.
Ред, дисциплина и най-важното да се образова човек на тази тема.
Относно тези режими... всички общо взето казват едно и също, защото едно и също работи. Няма магически хапчета, или магически храни, които да те карат да отслабнеш. Законите на термодинамиката са трудни за нарушаване.
Има интернет, рецепти, има безброй калкулатори на калории. За всяка храна можеш да напишеш в гугъл и да ти излезне калориен състав + макроси.
Същото е и с тренировките, с достатъчно акъл можеш да отсееш правилната информация от глупостите. Един жокер- глупостите обикновено звучат като това, което искаш да чуеш (например: направи плочки за 2 седмици с един куп крънчове).
Нямам нищо против треньорите, ако не му се занимава на човек- защо да не. Но въпреки това смятам че човек е хубаво да се образова на тема здравето си.
Видео относно това хранене по интуиция - https://www.youtube.com/watch?v=80emzW0VBY8&ab_channel=GregDoucette
И от човек, който няма проблем с преяждане, а точно обратния- https://www.youtube.com/watch?v=i2-UwUmDswg&ab_channel=HealthyCrazyCool

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 08:56 от Glossycherry

# 18
  • Мнения: 3 250
Глупости. Тялото е гладно, но дефицит си трябва. Останалото са лигавщини.
На какво се опира крилатото твърдение по-горе?  Ям ядки, съответно съм алкохоличка? Не пия, за протокола.

Ядки ям сурови, без нищо друго. Не смесвам храни.
На чувство за хумор се опира.

# 19
  • Мнения: 10 011
Ок, не се сърдя.
Но ядки за известно време няма да купувам. Успешно отказах и тахана, вече 2 години. 😅

Общи условия

Активация на акаунт