Къде в Бургас? 58

  • 45 095
  • 755
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 4 069
Препоръчайте къде да купя матраци за единични легла, нещо средна хубост, на прилична цена

# 181
  • Мнения: X
Вижте в магазините на ул. "Фердинандова" на ъгъла с ул. "Ивайло" - има и от лявата, и от дясната страна на улицата, мисля, че правеха и по поръчка с нестандартни размери.

# 182
  • Мнения: 395
Здравейте! Има ли магазин в града, където продават био зеленчуци? Благодаря!

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 145
Някой знае ли адреса на дирекция социално подпомагане за Славейков? Търсих в интернет,но ми излиза централата в Братя Миладинови, към този район ли се води?

# 184
  • Мнения: 6 991
Някой знае ли адреса на дирекция социално подпомагане за Славейков? Търсих в интернет,но ми излиза централата в Братя Миладинови, към този район ли се води?
Незнам дали се казва така дали е същото учреждение,ходихме за еднократна детска помощ за новородено,води се в Изгрев до едно соларно студио мега сън, под блок е
Намерих този линк може да се обадите за по-сигурно на някой телефон
https://www.burgas.bg/bg/tsentrove-za-administrativni-uslugi

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 16 190
Славейков е към Изгрев. Намират се в блока до химията и пицарията Бела миа. Само,че е в края на блока,откъм пасарелката.

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 145
Благодаря момичета!

# 187
  • Мнения: 64
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър стоматолог с достъпни цени в Бургас ? Покрай пандемията явно ще трябва да се връщам за постоянно. Преди ходeх при Радев, но винаги се чакаше много дълго за час,а  и доколкото знам, той вече поема по-сериозните случаи. От "компетентните лица"  в региона в момента всички предни зъби са ми за смяна на пломби и откровено ме е срам да се усмихвам. Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 10:41 от summerwhite6

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 16 190
Аз ходя при Мацалиева. Децата водя при Бохосян, не знам дали работи с възрастни. От двете съм много доволна.

# 189
  • Мнения: X
Относно зъболекаря, препоръчвам д-р Тодорка Тодорова, кабинетът й р на Кирил и Методий. Напълно достъпни цени, работи със здравната каса и най-важното за мен, човечна, спокойна и почтена.
Имам въпрос и аз. Днес разглеждах страницата с онлайн записването за ваксина срещу ковид. Видях, че в предпочитаното място, Лайф хоспитал, има свободни часове за 17-ти март.( без претенции за вида ваксина). Искам да попитам, някой записал ли се е онлайн, минал ли е вече и действително ли има ваксини в уречената дата и час? Ако никой не ми се обади до датата, какво да правя?

# 190
  • Мнения: 1 686
Относно зъболекаря, препоръчвам д-р Тодорка Тодорова, кабинетът й р на Кирил и Методий. Напълно достъпни цени, работи със здравната каса и най-важното за мен, човечна, спокойна и почтена.
Имам въпрос и аз. Днес разглеждах страницата с онлайн записването за ваксина срещу ковид. Видях, че в предпочитаното място, Лайф хоспитал, има свободни часове за 17-ти март.( без претенции за вида ваксина). Искам да попитам, някой записал ли се е онлайн, минал ли е вече и действително ли има ваксини в уречената дата и час? Ако никой не ми се обади до датата, какво да правя?
Онлайн записването работи от утре (от 11.03 са първите часове). Ще разберем тогава.
Не мисля, че някой ще се обажда, просто отивате и се надявате да се спазват часовете и да се ваксинира. Аз лично смятам, че ще има много проблеми и най-вероятно няма да има избор на ваксини, а ще предлагат каквато има, ако изобщо има. Но най-рано утре ще разберем.

# 191
  • Мнения: 630
Цялото ми семейство ходим в Дентална клиника Aesthe Dent на ул."Перущица" при д-р Кирякова и сме много доволни. Работи със здравна каса и с качествени материали. Много е мила и внимателна и към деца, обяснява всичко и работи много добре. В момента ми провежда и ортодонтско лечение.
Преди сме имали доста проблеми заради некомпетентни стоматолози - счупен инструмент и оставен в канала на зъба, изваден здрав зъб, умъртвен зъб без да се извадят всички нерви, работа с евтини и некачествени материали.

# 192
  • Мнения: 64
Много благодаря на всички!

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 4 069
от софийска болница са пратили днес напомнящ СМС на човек, регистриран за утре, така че би трабвяло всички да изпращат
иначе и аз съм доволна от д-р Бохосян, работи и с възрастни,не се чака много.... за цени не мога да кажа, защото нямам база за сравнание, те всички зъболекарски услуги са си скъпички

# 194
  • Мнения: 3 941
Здравейте,  моля да ми препоръчате кожен лекар/ дерматолог за дете с проблемно акне по лицето и тялото .

Общи условия

Активация на акаунт