На море в България 2021 г.

  • 53 808
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 463
Е как ще е некоректно към ТО, тия управители като лукови глави само 3-4 месеца ли мислите, че работят?
А през останалото време заплата им се плаща заради....стоенето вкъщи? Няма такъв филм всеки мениджър на хотел или комплекс по морето си се грижи за резервации-каквито и да е,  колкото и да малко/много, освен останалата работа, която има да върши.

# 31
  • Мнения: 870
Коректно е, ако хотела е избрал да работи И с ТО или ТА, цената да еднаква, но не по ниска от тази на ТА,защото в противен случай се обезсмисля работата им. А работата на ТО и ТА е да рекламира хотела, да води клиенти и да защитава интереса на туристите, което не е без пари.

# 32
  • Мнения: 430
Благодаря за темата, с резервация за хотел Марина, Слънчев ден сме по Великден. Да сме здрави, ще разкажа тогава.

# 33
  • Мнения: 882
Всеки преценя за себе си.
Факт е че познати се прибраха от Сл. бряг и казаха, че е имало много роми, факт е че и други се прибраха с чревен вирус.

# 34
  • Мнения: 3 382
Запис с Wave resort в края на юли тази година. Дано не се разочароваме 😁 имах нужда от нещо ново. Следя ви за отзиви Wink
...и чакаме лятото ⛱

# 35
  • Мнения: 19 473
И аз се оглеждам за някаква резервация директно през хотел тази година, засега нищо не съм харесала, следя ви. При всички случаи ще искам едноспален апартамент. Някой с добри отзиви за апартамент близо до плажа но на тихо място в Лозенец?

# 36
  • Мнения: 6 294
Роналд, до преди пандемията винаги съм резервирала през агенция и никога не съм имала проблеми. Също така винаги от много рано /октомври, ноември предходната година/ съм проверявала и сравнявала цените както между отделнтие агенции, така и с цените, които предлагат самите хотели и условията по тях.
Абсолютно винаги през агенция цената ми е излизала много по-ниска. Предлагаха се отстъпки от от 20 до 30 %., а лято 2020 дори видяхме отстъпки от 40 %. Обаче ситуацията с Ковида промени всичко. Промени и моето виждане и доверие в тези агенции. Докато преди не ми се е налагало да търся цени и резервации, дори през чужди сайтове и агенции, от лято 2020г. насам следя всичко, включително и цените и отстъпките на самите хотели. Освен това, след злополучният ми опит от предходната година с Ник Травел, си казах че повече на тези смешници - ТА, дето нямат 5 лева по сметките си и чакат някой следващ турист да внесе пари, за да ги преведат на хотелите, няма да набутвам пари. Вече ще има да почакат да им дам не малка сума месеци по-рано, за да работят с тях, а накрая да ми обясняват, че Ковид ситуацията не била форсмажорно обстоятелство и да ми задържат 30-те % депозит като неустойка. Хайде няма нужда. Иначе до тази година, включително и в хотелите, в които аз често ходя, не са ми предлагали по-добра оферта от тази на агенциите. Това е така, защото ТА, договарят големи отстъпки за тях и маржа с клиента си го прибират за тях. Не ми беше проблем, защото е ясно, че няма да ме обслужват за черните ми очи, но след отвратителното отношение на всички агенции към клиентите си, включително благодарение на конската глава Ангелкова, която им даде възможност да не връщат пари още N на брой години, вече не смятам да ги правя насила богати.

Kari.Semkova, не е на първа линия, но виж хотел Казабланка. Малко са хотелите, които настаняват две деца безплатно.

slavei4e, на въпросът ти за Серенити. През лято 2020 заради короната анимацията беше още по-постна. Предните години, след 22 часа започваше нещо като дискотека пред сцената навън и хората се забаляваха и танцуваха до към 2 часа през ноща. През 2020 г. това го нямаше. Хората основно стояха в лоби бара на музика и на игра на карти. През деня преди имаше волейбол, но през лято 2020 г. не. Само спортна анимация около басейна за малки и големи. Както много пъти съм писала, на този хотел това му е слабото място. Ако очакваш яка забава, забрави. Тъпи английски скечове, караоке, бинго, филмов куиз, друг куиз и т.н. Ние обаче от анимация не се вълнуваме, така че това не ни е проблем.

# 37
  • Мнения: 887
Здравейте, някой с впечатление от вилно селище Пирин - Камчия?

# 38
  • Мнения: 3 505
Здравейте, някой с впечатление от вилно селище Пирин - Камчия?
То е част от СОК, ако не греша. В Пирин не сме отсядали, но СОК като цяло е ок или поне беше, но цените преди си бяха височки. Ако не дойдат русначетата, може и по-прилични цени да предложат.

# 39
  • София
  • Мнения: 609
Хайде и аз цопвам с резервация за Дюни.
Точа се от години, миналата не отвориха за нашите ранни дати, оползотворихме парите за супер СПА почивки.
Но тази година вече.... Сега сме края на юни, началото на юли, за съжаление 7 нощ., срещу 10 мин. г.
За септември или Серенити(не сме били от 2013, но Фаталина така си го хвали и с новата управата, че изкушава повтаряне), или Слънчака. Май Голдън Ина най ми се пробва по препоръки.

# 40
  • Мнения: 290
Здравейте! Какво смятате за плажа на Нестинарка? И бихте ли препоръчали места за настаняване? Погледнала съм
"Почивна база СМ" ?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 015
Тази година май всички на Дюни и Серените:grinning:
И аз се готвя за там.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 931
Честита нова тема. Дано се хвалим с морета, пътешествия и куп резервации
Аз съм с резервация за Дюни , ХВ, нач на юли
Даже само резервацията ме ободри и се чувствам леко по- лятно някак Innocent Nature Sunny

# 43
  • Мнения: 321
Fatalina, анимацията чува ли се в стаите/апартаментите гледка море на Серенити?
Мразя шума, особено следобяд Simple Smile

Били сме в апартамент море на 1 етаж. Анимацията се чува.  Това е от пре преди 6  години и не бяха към ТУИ. Анимацията беше силна черта на хотела. Много ни хареса всичко.
Сега обаче ако идем на голямото дете ще е скучно щом няма бг анимация. За това избрахме Дюни. Ще видим как е там.

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
За Голдън Ина това откриваям във Визитбг.това ли е въпросния хотел?

Голдън Ина - Румба Бийч - Слънчев бряг
https://visit.bg/hoteli/golden-ina-rumba-beach-3046/?gclid=CjwKC … Wd0xoCDz4QAvD_BwE
Много набутани ми се виждат терасите една в друга. Само, че във Визит нямат цени за него.

За това пък са го пуснали в Гработо.
https://grabo.bg/all-incl-v-sl-briag-0mnrk?gclid=CjwKCAiAgc-ABhA … BTMhoCKhMQAvD_BwE

Общи условия

Активация на акаунт