Перилни препарати и омекотители – 64

  • 37 392
  • 723
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 961
А някой от тези двата, по-добър вариант ли е?
Да .

# 346
  • София
  • Мнения: 3 845
Струва ми се, че Хенкел готвят някаква промяна по отношение на прах Персил. Вече все по-рядко го има на промоции, особено този за бяло пране. При последната промоция в Лили имаше само Сензитив. Гледат да разкарат големите опаковки.
Силно се надявам да не посегнат на състава на праха за бяло и този за цветно, както направиха със Сензитив...

# 347
  • София
  • Мнения: 10 582
Те първо на тях посегнаха.

# 348
  • Мнения: 68 647
Таман идвам с подобно оплакване...вчера в лили, прах Ариел маунтин спринг, изконно с избелители!, го омешали с едни цветни дъги, чета...избелител йок Flushed
Патресох се.
Плаша се , че все по-трудно ще вамираме прах с избелители на кислор основа!?!!

Ся забърсах един Ариел пак маунтин, но с избелители, от квартален магазин. 8.70 лв...ама с избелители Stuck Out Tongue Winking Eye

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
В Персил-а дали има...? В К са на промо праховете им.

# 350
  • Мнения: 2 961
Аз пък от около седмица пера бялото с Ариел капсули . Много ми харесват . Не знам как избелва като няма избелители,  но наистина го прави .

# 351
  • Мнения: 68 647
Може да има оптични.

В Персил-а дали има...? В К са на промо праховете им.

Чете се етикета.
Няма вече универсално правило.

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Ето Персил в К...

# 353
  • Мнения: 68 647
Няма.
Ама те на сензитивът им отдавна ги махнаха.
За бяло нямаше ли?

# 354
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Освен това в Кауфланд следете и срока на годност. Там са факири, могат да ти изкарат прах и от преди 2 години.

Последна редакция: вт, 09 мар 2021, 20:17 от D&A

# 355
  • Мнения: 1 595
В персил-а от снимката по-горе има оптични избелители.

# 356
  • Мнения: 68 647
Търсят се кислородни избелители. Wink
Аз поне. Оптични не ми трябват.

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Нямаше за бяло. Не взех.

# 358
  • Мнения: 1 166
Точно това си мислех днес, защото и аз ходих до К и съответно нямаше нищо за бяло от промоциите. Взех една туба Ариел за цветно. Това ми е втора. За леко замърсени дрехи ми е ок.
Обаче все по-трудно се намира прах за бяло (с избелители имам предвид). Затова пак днес си взех един Диксан класик за 100 пранета от италианския магазин Вия Тракия. Поне за няколко месеца да ми е мирна главата. Добре че са тези магазини за паралелен внос. Но пък от друга страна се чудя, в другите страни не ги ли облъчват и тях с гелове и капсули. Щом произвеждат и продават прахове, значи хората ги търсят и купуват...

Последна редакция: вт, 09 мар 2021, 21:00 от Venel82

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Колко струва тоя Диксан?

Общи условия

Активация на акаунт