Третиноин/Ретин-А/Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди - 8

  • 52 240
  • 886
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 18 542
Бори, да, но ако вече е започнала да се проявава видимо гравитацията, няма да успее да върне времето назад.

# 766
  • Мнения: 145
Хидрохинон, ако говорим за пигментни /кафяви/ петна.

Благодаря! А могат ли да се ползват по някаква схема едновременно трета и хидрохинона?

# 767
  • Мнения: 18 542
Може. Вечер първо едното и отгоре другото слагах аз. Единствено има повишен риск от раздразнение, макар че не е задължително, ако двата продукта се понасят.

# 768
  • Мнения: 22 867
. Нямам пресушаване нито чувствителност, но това свръх белене ме дразни на моменти. Дали ще премине скоро или трябва съвсем да разредя ползването?
Няколко страници назад коментирахмр това

# 769
  • Мнения: 2 728
А мен ме притеснява лекото изсушаване на кожата, да не доведе до сбръчкване. Хидратирам разбира се, но  Като съм на работа хидратирам сутрин и вечер и не знам дали е достатъчно

# 770
  • Мнения: 241
Пак се включвам.. Моля, споделете каква слънцезащита използвате! Не мога да си намеря моята и това е.. Досега бях с Биодерма нюд тъч. Смених я, защото не ми допада. Този път взех СВР, пак тонирана и минерална. Още по-зле е.. Толкова неестесвено ми стои, а и всяка пора, люспичка, линия се подчертава много. Искам минерална, защото понякога ми се налага бързо да изляза от вкъщи и не мога да чакам по 20-30 мин да подейства.

# 771
  • Мнения: 201

Аз съм с тази, нямам време и за фдт отделно, единствено дето малко лъсва, та си взех минерална пудра. Доволна съм, но каквото и тониране да използваш в периода на силно лющене си личи

# 772
  • Мнения: 2 775
Ефаклар с фактор? Не е тониран обаче, но пък не оставя никакви следи.

# 773
  • Мнения: 241
Благодаря ви! Не държа да е тониран, даже хич! Просто повечето минерални, които намирам са тонирани. Нюд тъч го взех преди да започна с третиноин, тъй като е за мазна кожа, некомедогенен. Dwale, и PhotodermMAX ли е така течен, както Нюд тъч. Аз като цяло бях доволна от него, като изключим пресушаването, което прави при дълго стоене с него. Но сега с трета слагам доста повече, защото имам чувството, че не е достатъчно, той е много течен.. и сега хич не ми харесва как стои. Този на СВР ще си го доизразходя, няма как. После ще пробвам и предложените от вас. Благодаря!

# 774
  • Мнения: X
Здравейте момичета, от години ползвам ретиноид (Акнатак 0,025%) за чиста кожа и анти-ейжинг и съм много доволна. Но настъпва време да се замисля и за околоочен крем с ретинол. Нямам все още бръчки около очите, но чета, било хубаво да се започне от рано. Някой дали може да препоръча добър околоочен важно ми е по възможност да е с ретинол.

# 775
  • Мнения: 201
Сирена, да много е течен, но по-плътните още повече ми подчертават люспичките.
СВР използвах по едно време, но не бях доволна. Единственото хубаво беше, че не лъсваше така

# 776
  • Мнения: 129
Хидрохинон или експигмент от къде мога да намеря, за пръв път чувам за тези кремчета, а нещо много се опетних. Особено върху ръцете (от китката нагоре), аз тъй като мажа и там трет, се чудя дали не е от това?

# 777
  • Мнения: 18 542
Хидрохинон е активната съставка, Експигмент е търговското наименование на един от продуктите с хидрохинон.
За съжаление, не мога да помогна с място за закупуване.

# 778
  • Мнения: 39 317
ОЛХ, Базар

# 779
  • Мнения: 241
Сирена, да много е течен, но по-плътните още повече ми подчертават люспичките.
СВР използвах по едно време, но не бях доволна. Единственото хубаво беше, че не лъсваше така

На мен ми допада това, че е течен, за сравнение този на СВР е направо като паста за зъби.. Но ме притеснява да не би да не предпазва достатъчно, защото така се използва много по-малко продукт.

Общи условия

Активация на акаунт