Стимулация с Фемара/Летрозол

  • 10 845
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
А имахте ли добър резултат от стимулацията, говоря за фоликули и т.н ? Аз този месец ще започвам да пия
Здравейте, имам ситуация от лекарството имам розово течение вместо обикновен цикъл! От два месеца го пия по схемата от 3 тия до 7 мия по 2 на ден  и сега в понеделник съм на лекар ,но реших да питам за съвет възможно ли е да съм бременна с това розово течение вместо цикъл !

# 16
  • Мнения: 43
А имахте ли добър резултат от стимулацията, говоря за фоликули и т.н ? Аз този месец ще започвам да пия
Здравейте, имам ситуация от лекарството имам розово течение вместо обикновен цикъл! От два месеца го пия по схемата от 3 тия до 7 мия по 2 на ден  и сега в понеделник съм на лекар ,но реших да питам за съвет възможно ли е да съм бременна с това розово течение вместо цикъл !

 Да имах по 2 фоликула ! Аз преди съм опитвала с тези лекарства чак след 3 тия месец успяхме ,но не за дълго ! Тогава нямах такова течение. Това беше през 2018/2019. Опитахме Инсе. неуспешно. После пандемията ни затвори. Реших да опитам пак тъй като вече съм на 35г и се надяваме. Аз съм с поликистоза и гликогимия.

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте, дали мога да приемам фолиева киселина и летрозол ?

# 18
  • Мнения: 83
Здравейте, дали мога да приемам фолиева киселина и летрозол ?

Здравейте.
Да, можете да ги приемате и двете

# 19
  • София
  • Мнения: 3 016
Здравейте, от вчера съм на летрозол 2х1 за 5 дни, днес обаче след приема на хапчето усещам доста неприятно замайване. Чета, че е вписано като нежелан ефект. Някакви идеи как да го превъзмогна по-лесно?

# 20
  • Мнения: 1 529
Записвам се, и аз съм на летрозол 2х1 от 3 ден за 5 дни. Имах по 2 фоликула. За първи път ми е. Ще пиша как вървят нещата, моля споделяйте и вие. Пожелавам успех!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 016
Миналият месец успяхме да докараме два фоликула на финал, имаше и трети в другият яйчник, но не порастна достатъчно. Този месец започнах летрозола от 2ри ден.

# 22
  • Мнения: 43
Като продължение към темата след преглед се установи ,че имам полип в матката.
След това ми направиха безкръвна манипулация и по време на отстраняването на полипа се е видяло ,че имам миомен възел и са го отстранили.  Явно повторния опит с фемара не ми се отрази добре. Така ,че желая успех на всички и си следете Ов и ММ как протича и с какъв цвят е всичко е от значение. 

# 23
  • Мнения: 1 529
Като продължение към темата след преглед се установи ,че имам полип в матката.
След това ми направиха безкръвна манипулация и по време на отстраняването на полипа се е видяло ,че имам миомен възел и са го отстранили.  Явно повторния опит с фемара не ми се отрази добре. Така ,че желая успех на всички и си следете Ов и ММ как протича и с какъв цвят е всичко е от значение. 

Защо мислиш, че фемара ти е докарала миомен възел?

# 24
  • Мнения: 43
Така ми обясни лекарката и розовото течение се появи веднага след прием затова казвам при мен какво се е случило ! За да не се чудите ако и при вас е така за  да се действа веднага. Понякога жените не винаги обръщат внимание и  пият лекарства и не ходят на лекар ! Затова реших да споделя !

# 25
  • Мнения: 1 529
Благодаря, lettle, aз си имах и без да съм пила нищо 🙂

Моите фоликулчета не са пораснали още. Вълненията продължават!

# 26
  • Мнения: 1 529
И днес няма развитие, редактирам се, лигавицата е все още тънка и ме вика пак в сряда. Чакаме...  От снощи си ме наболяват и двата яйчника, все едно са ми изпъкнали. В свито положение на краката ги усещам като да ми подпират.

Последна редакция: сб, 14 яну 2023, 19:49 от Mama2288

# 27
  • Мнения: 54
Здравейте днес ми 5 ден от цикъла и доктора ми изписа Летрозол за 5 дни на 9 ден от цикъла отново да отида. Някой имал ли е успех с тези хапчета?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 016
втори месец правя стимулация, минали се пивлиях добре, за съжаление не стигнахме до положителен тест.

# 29
  • Мнения: 1 529
На 16 ден лигавица 8,8 мм и не се виждат фоликули... Не знам дали ще стане нещо този месец. Цикълът ми е нередовен, но се чувствах много добре след неуспешния трансфер (приема на естроген и прогестерон?) и този първи цикъл тогава беше хубав, с овулация и кубава яйцеклетка, но я изпуснахме. Дано имам повече успех занапред.

Общи условия

Активация на акаунт