Споделете най-хубавия си спомен, свързан с BG-Mamma, и спечелете подарък

  • 7 464
  • 574
  •   1
Отговори
# 555
  • Б
  • Мнения: 571
Най - хубавите спомени са с групата за Априлските мами 2009 г.

# 556
  • Мнения: 4
Най-хубавият ми спомен , свързан с Бг мама е раждането на сина ми през април 2015 г

# 557
  • Мнения: 1 457
Винаги съм следяла разни теми из форума, но редовно започнах, когато разбрах, че съм бременна. Може би и това е най-хубавият ми спомен Simple Smile

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 440
Най-хубавият ми спомен е едно лято прекарано с приятелки в Несебър.

# 559
  • Мнения: 1 165
Спомени много и все приятни. И аз като повечето Ви открих по време на бременността си, четях и се информирах. Вече пиша доста, имам по разнообразни интереси и следя различни теми.

# 560
  • Самоков
  • Мнения: 561
Най-хубавите ми спомени са от създаването на група за майките от нашия град, последвата лична среща, запознаство с тях, прерастнало в приятелство и до днес. Това беше преди повече от 10 години.

# 561
  • Мнения: 118
Най-често нещата, които съм търсила и коментирала във форума са били свързани с децата ми от раждането, през здравето, детските градини, а сега и училищата. Спорт, пътувания и какво ли още не. Та дори и смяна на гума:kissing:
Още много по 18

# 562
  • София
  • Мнения: 754
Най-хубавите ми спомени са свързани с трепетите и очакванията за първата рожба. Тогава тук намерих много сродни души (регистрирах се почти от самото начало в сайта), запознах се с много хора, създадох приятелства, които пазя и до днес. Много емоции, много споделени мигове, часове и дни ... От тогава насам много неща се промениха, но винаги ще пазя спомена за първите години Simple Smile

# 563
  • Мнения: 19
Спомням си момента, преди раждане, когато търсих информация и намерих BG-mamma - спасение за мен, защото намирах отговори и съвети. Но най-много се запечата в съзнанието ми мнението на една майка, че когато се роди детето всеки ден с него ще е различен. Това ми подейства много успокояващо и ми вдъхна сили - така и се случи.

Честит празник BG-mamma!  Вие сте безценен източник на информация!

# 564
  • Мнения: 113
Имам само хубави преживявания и емоции с мамите от BG-мама. Момичета с вас е забавно и приятно. Включвала съм се в какви ли не дискусии и полемики по интересни за мен теми. Получавала съм винаги подкрепа и навременна помощ. Помня много добре вълненията около децата ми, свързани с НВО, матури и кандидат-студентските кампании. Следя редовно мнения в темата Красива мама и Телевизионни предавания. Честито пълнолетие! С обич!

# 565
  • Мнения: 10
Честит рожден ден BG-Mamma!
Аз съм от скоро ,но дори и за краткото време успях да разбера че съм попаднала на едно много ценно място ,където мога да науча много неща от темите които ме интересуват и да получа подкрепа при нужда!
Благодаря ви от сърце!

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 1 265
Най-хубавите ми спомени са свързани с емоциите покрай раждането на дъщеря ми  Heart

# 567
  • Мнения: 470
Най-хубавия ми спомен е свързан с раждането на детето ми, а тук във форума намерих и добри приятели.

# 568
  • Мнения: 38
След тежък ден обичам да разпускам с весели теми от форума.

# 569
  • Мнения: 478
Участието в томболните игри.

Общи условия

Активация на акаунт