Шоуто на Рачков от 7 март всяка неделя от 20 часа по Нова тв.

  • 54 446
  • 854
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 867
Не знам знае ли се. Тя си знае, де но се твърди, че го пази в тайна. Уж някакъв известен футболист, уж не знам си кой бизнесмен, все ще се разбере, не мисля, че ще остане в тайна. Въпреки че не ни е работа, ама на, публична личност, интересуват се хората.Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 3 802
Предаването не е ли на запис и Мария Илиева да е гостувала преди да отлети за САЩ?
Вчера я видях в Маринела, така че тук ще ражда.

# 707
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Не успях да гледам цялото предаване и още не съм го върнала да го доизгледам. Откъде изобщо дойде новината, че Мария щяла да ражда в САЩ? На няколко места го видях това. Тя потвърди ли го в шоуто?

# 708
  • София
  • Мнения: 3 802
От жълтата преса дойдд. Януари явно е ходила
а в САЩ  и те така си го измислиха.

# 709
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Благодаря! Значи няма потвърждение от нея самата. Нямам инстаграм и затова не мога да отварям снимки и публикации. Помислих си, че може там да го е споделила. В друга тема доста се обсъждаше.

# 710
  • Мнения: 475
Е то какво значение има къде ще ражда?

# 711
  • Мнения: 9 279
Ако бебето се роди в Ню Йорк например,автоматично ще получи американско гражданство.

# 712
  • Мнения: 475
Аз не зададох въпроса си с незнание, че ако се роди тук, получава американско гражданство. Просто ми е чудно, какво значение има за аудиторията, кой къде би искал да ражда!? Не за друго, ами много разтревожено звучат някои постове, сякаш, ще се лучи нещо разтърсващо за цялото човечество. От сорта ✨
Има и друго, тя да ръси предаване от предаване,  за да не бъде забравена, може да роди из между рекламните паузи.
Понякога бебетата не питата кой и кога и къде е планувал да ги ражда и при какви атмосферни показатели...

# 713
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Никакво значение няма къде ще ражда. Къде са тези разтревожени постове? В друга тема много се обсъждаше и лично аз си мислех, че тя го е потвърдила някъде, където нямам достъп. Известните личности се обсъждат постоянно - това е. 😃

# 714
  • София
  • Мнения: 3 611
Ама уточнете вече, че не мога да спя от притеснение!

# 715
  • Мнения: 5 451
Защо не пишете?

# 716
  • Мнения: 6 417
Маги днес е с измита коса.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 915
А, да си дойдем на думата! Закъсня, Маги! Кажи си приказката! Дрън-дрън-дрън!

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Виктория наистина много напомня на Били Айлиш. Интересен глас има , особени тези провлачените хрипове, надявам се да успее на Евровизия.

# 719
  • Мнения: 6 417
Великолепна е Виктория.

Общи условия

Активация на акаунт