Открийте практични ИКЕА идеи за още по-уютна детска стая

  • 7 246
  • 622
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 107
Допълнителен уют, според мен, винаги внася текстилът. Спалното бельо, подбраната цветова комбинация, малки сладки възглавнички ❤️❤️❤️. Разбира се, нищо не заменя уюта на удобните мебели 💗

# 586
  • София
  • Мнения: 181
В нашата стая внесохме уют с пердета , декорация по стените и един разкошен пуф , който се оказа и много практичен и обичан от детето

# 587
  • Мнения: 920
хубава декорация и пастелни цветове

# 588
  • Мнения: 2 746
Семпли и пастелни цветове, килимче и хубава декорация

# 589
  • Мнения: 790
За внасяне на повече уют , а и за промяна на детската стая използвам картини по стената, тематични играчки, смяна на килима.

# 590
  • Мнения: 1 186
Светли тонове на стените и подходящо декорация биха внесли уют.

# 591
  • Мнения: 44
Нашата детска стая е за малки момче и момиче и за това когато я създавахме, със съпругът ми заложихме на унисекс цветове. Стените са цвят мента, пердетата са светли, а на пода има голям цветен килим. Над всяко легло сме сложили и стикери за стена-съответно с ПЕС ПАТРУЛ и ЗАМРЪЗНАЛОТО КРАЛСТВО.

Според мен именно малките детайли създават усещането за красота и уют и за това залагам именно на тях.

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 20:27 от luchia_85

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Според мен, за да е уютно в детската стая, е нужно цветовете на стените да са подбрани, стаята да е обзаведена с подходящи аксесоари (възглавници), предметите да са максимално безопасни и достъпни за дечица.

# 593
  • Мнения: 2 668
Малко мебели, малко килимче и аксесоари.

# 594
  • Мнения: 443
Подходящи цветове и обзавеждане според мен са от основно значение. От там нататък според интересите на детето, може да се добавят и други детайли- нещо тематично, стикери, други дребни аксесоари.

# 595
  • Мнения: 2 516
Уютът го внасят децата със своя смях Heart
У нас сме позиционирали мебелите така, че да има максимално повече място за игра. Мебелите ни са бели, за да можем да играем с цветове при аксесоарите - завеси, шалтета, възглавнички.

# 596
  • Мнения: 927
Много книги, играчки и слънчева светлина.

# 597
  • Мнения: 9
Най-добрият начин да внесем уют в детската стая е да е достатъчно удобно и за игра и за сън. Добре е да има успокояващи неагресивни  цветове.

# 598
  • Мнения: 1 509
Да има достъп до естествена светлина, пространство за игри и декорация, която съответства с възрастта и интересите на детето.

# 599
  • Мнения: 956
Цеетовете в стаята, декорациите които са в тон и кътчето за игра

Общи условия

Активация на акаунт