Искате гладка и сияйна кожа? Спечелете новия Eucerin Hyaluron-Filler Свиващ порите серум!

  • 15 374
  • 782
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 295
Започнах усърдно да се грижа за кожата ми когато бях на 15 години, т.к. страдах от тежка форма на акне. Към момента съм доволна от нейното състояние, но продължавам с ежедневните грижи за нея.

# 661
  • София
  • Мнения: 181
На около 15 год възраст - всекидневно почистване + препарати против акне. С акнето се преборих , но имам разширени пори .Със по - специална грижа - козметик , препарати и маски за почистване и стягане  - резултатът е задоволителен .

# 662
  • Мнения: 802
Да си призная честно, започнах преди няколко години, след 30г. И в момента има какво да се желае

# 663
  • Мнения: 2 668
Започнах да се грижа за кожата си на около 17 години. Все още не съм успяла да се справя напълно с черните точки и свиването на порите

# 664
  • София
  • Мнения: 2 846
Започнах да се грижа за кожата си след училище.
В момента състоянието на кожата ми е отлично.

# 665
  • Мнения: 1 156
Започнах на около 30. Относно състоянието й, мога да кажа, че е към средно, т.е съм нито доволна, нито недоволна

# 666
  • Мнения: 28
Първите стъпки в грижата за лицето и тялото бяха през пубертета , и сега полагам грижи , но все има какво още да се желае. Мисля, че Eucerin Hyaluron-Filler Свиващ порите серум! е много подходящ за грижата за лицето ми в този момент .

# 667
  • София
  • Мнения: 3 164
Започнах да се грижа за кожата си в пубертета, но в момента не съм доволна от състоянието й. След бременност и раждане ми се появиха разширени пори и черни точки, с които се боря в момента.

# 668
  • Мнения: 66
Преди около 3-4 години започнах да се грижа по- сериозно за кожата си, значи на 24-25 години. След раждането много повече си харесвам кожата, преди беше доста суха и сега има такива моменти, но са по рядко.

# 669
  • Мнения: 9 486
Около 25г.

# 670
  • Мнения: 455
Осъзнато и информирано започнах за се грижа за кожата си около 23 години. Тогава и спряха да си правя експерименти от типа: на този приятелка и изчезнали пъпките с това мазило; на тази реклама показват, че много помага този крем 🤣 Сега разчитам предимно на препоръките на дерматолог или на консултантите в големите аптечни вериги / преди пандемията в тях се организираха и безплатни прегледи от дерматолог/.
След хормонално лечение около 1 година не съм много доволна от състоянието на кожата. Изглежда бледа, повехнала и без блясък Sad

# 671
  • Мнения: 2 129
По-сериозно започнах да обръщам внимание около 19годишна възраст.Никога не съм била с проблемна кожа.Към днешна дата съм доволна от вида и състоянието й, според възраста си.Въпрос на поддръжка и по- малко стрес!

# 672
  • София
  • Мнения: 9 494
Започнах съзнателно грижа за кожата от момента, в който започнах да слагам спирала и червило. Била съм 9-10 клас. От тогава не пропускам почистването вечер на лицето.
За съжаление закъснях със слънцезащитата и чак при втората ми бременност, започнах да наблягам на нея. Т.е. на 28г, чак.
Сега в края на този женски месец навършвам 46г. и съм много доволна от кожата на лицето си!
Определено, всяка грижа се отплаща!

# 673
  • Мнения: 670
През пубертета започнах ,но след бременности те ми се появиха петна и въпреки моите грижи  останаха и до днес  .

# 674
  • Мнения: 121
Започнах с по-сериозни грижи около 25-тата ми годишнина и за момента съм доволна, но винаги има какво да се желае.

Общи условия

Активация на акаунт