Подарете си сладка душевна радост с продуктите на GHoney!

  • 5 561
  • 400
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 036
Ако бях пчела щях да обикалям планинските райони и да събирам прашец от полски цветя и билки. На хората бих казала да бъдат добри и загрижени за природата, да почистват след себе си и да пазят нас пчеличките, защото сме много важни за съществуването на света.

# 376
  • Мнения: 1 294
Бих посетила акация, защото обожавам аромата й. Бих казала на хората, че трябва да бъдат по-добри и щастливи 🙂

# 377
  • Мнения: 198
Бих се затруднила в избира на любим цвят. За мен всяко стъкче сътворено от природата ми носи радост и удоволствие.
А какво бих казала на хората - намалете отровите, мислете за нас и ние ще ви се отблагодарим.

# 378
  • Мнения: 689
Момина сълза, защото ухае прекрасно, а бих казала да се пазим взаимно.

# 379
  • Мнения: 293
Ако бях пчела, бих посетила всички цветя, защото всички са хубави, няма лошо цвете Simple Smile бих казала на хората същото - винаги да дават шанс, да не живеят с предразсъдъци

# 380
  • Мнения: 327
Ако бях пчеличка бих кацала от цвят на цвят, защото всяко цвете допълва  богатия ароматен букет на меда.

# 381
  • Мнения: 107
Всяка майка и жена е една пчеличка. Работи, труди се, грижи се за всички! Аз се" гушкала" в прашеца на лайката... Бих казала на всички хора: "Пазете ме"...

# 382
  • Мнения: 917
Бих посетила зюмбюли, много ароматни. Бих им  казала да ни пазят.

# 383
  • Мнения: 1 186
Ако бях пчеличка щях да кацам на всяко цвете, което срещам по пътя си. Бих казала на хората да се грижат за природата и себе си, а не само да ламтят за материалното.

# 384
  • Мнения: 6 417
Ако бях пчеличка, щях да кацам на всички билки. Вкъщи винаги има буркан с липов мед.  Simple Smile

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Ако бях пчеличка, вероятно щях да кацам по всички пролетни цветя, които допълват така ароматния букет на меда.

# 386
  • Мнения: 2 666
Ако бях пчеличка бих кацала от цвят на цвят, защото всяко цвете допълва  богатия ароматен букет на меда.

# 387
  • Мнения: 442
Бих посетила всички цветя.
На хората бих казала: Бъдете добри!

# 388
  • Мнения: 9
Ако бях пчеличка, вероятно щях да кацам по всички цветя и билки, които ми харесат.

# 389
  • Мнения: 1 796
Ако бях пчела, щях да посещавам магарешки бодил, защото е много полезен.
На хората бих казала да ни пазят, защото сме важни.

Общи условия

Активация на акаунт