Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 63 347
  • 745
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 1 928


Приемам една хр. добавка с ХК, която хидратира много добре, виждам, че и устните са свежи и като напомпани, но ММ ми сподели тактично, че може малко да ги пипна, за да са както преди Simple Smile...



mamaden, може ли да споделите каква е хр. добавка която приемате?

# 556
  • Мнения: 100
Здравейте,
Освен Ванеска, кой друг поставя филър в устните с канюла? Някой може ли да направи сравнение между двете техники от личен опит?

# 557
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Моя приятелка прави с канюла и се сдоби с множество топчета.

# 558
  • Мнения: 302
Здравейте , нова съм в тази тема да предопредя . 😇
Но има ли някоя с мнения и опит във град Варна за процедура/и на двойна брадичка ?

# 559
  • Мнения: leet
Здравейте,
Освен Ванеска, кой друг поставя филър в устните с канюла? Някой може ли да направи сравнение между двете техники от личен опит?
Аз имам поставян 4 пъти Kiss, три пъти поставян с канюла и един път с игла. Топчета никога не съм имала, въпреки че този филър често се споменава с това. Резултатът беше почти еднакъв, като с канюла ми хареса малко повече. Единствената осезаема разлика за мен беше болката, с канюлата не усетих почти нищо, с иглата доста ме боля. Не съм слагала от 3-4 години, смятам лятото да сложа отново и ще в с канюла задължително.

# 560
  • Мнения: 22 924
Един филър от 1мл. ми бе сложен ма тримпътупът  с игла в устните, но ме боля много.Посинях и трите пъти, но аз винаги ставам мн синя при всякакви инвазивни интервенции.

Последна редакция: нд, 02 май 2021, 17:36 от ДХ3

# 561
  • Мнения: 1 140
Момичета, какво количество ботокс се поставя превантивно в чело?

# 562
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Количеството зависи от конкретния продукт (марка), защото са с различни  "концентрации" - 10 единици от един продукт не са идентични с 10 единици от друг. Можете да се информирате по протокол колко е предвидено да се поставят за конкретния продукт, с който работи лекря и а тази зона, и ако желаете да са по-малко - да го обсъдите с лекаря.

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Момичета, имам следното питане-има ли някаква процедура,апаратна или друга, с която могат да се премахнат отоци (вероятно от мастни натрупвания)в горната част на бузите?

# 564
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А някой може ли да даде мнение за филърите, с марка Stylage? Те отличават ли се с нещо конкретно, спрямо останалите?

# 565
  • Мнения: 10 618
Момичета, имам следното питане-има ли някаква процедура,апаратна или друга, с която могат да се премахнат отоци (вероятно от мастни натрупвания)в горната част на бузите?
Не яж никаква сол поне два месеца, ограничи тесто, захар и млечни. Ще се изненадаш от резултата Wink

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Zigizagi,тесто и захар не ям,сол ползвам умерено и то само хубава.Млечните ги бях спряла за около 2-3 седмици, но понеже не видях някакъв резултат се отказах.

# 567
  • Мнения: 10 618
Хубава сол няма Simple Smile. Как си с щитовидната?

# 568
  • Мнения: 3 774
А някой може ли да даде мнение за филърите, с марка Stylage? Те отличават ли се с нещо конкретно, спрямо останалите?

Аз имам Стилаж в назолабиални. Поставян ми е три пъти през година, назолабиалните ми бяха като кратери преди него и много ме състаряваха. Последното поставяне беше преди три години, все още няма нужда да се подновява. Лекарят тогава ми каза, че този филър и техниката й на поставяне стимулира естественото образуване на колаген в зоната. Тогава ми се стори фантасмагория и търговски трик, сега вече го вярвам.

Имах от същия филър и в устните. Станаха много красиви, без топчета, със страхотен контур, но за съжаление ефектът беше страшно краткотраен и за мен не оправдава цената.

Накратко, препоръчвам Стилаж за назолабиални, но не и за устни.

# 569
  • Мнения: 8 759
Има различни видове Стилаж, зависи от вида  предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт