Размяна на козметика за коса - тема 10

  • 87 816
  • 788
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 415
Разменям подхранващият концентрат celulla madre Alfaparf (от 150мл останали 100), ампулите към терапията 3бр и олио на O'right.
 

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120


Маска ТЕРАПИСТ - нова
Ш Лалга - почти пълен
М ГЕНЕЗИС - малко над половината
Ш Генезис - половин
Ш и Б Екрю - може би 2/3

Търся маска Лалга

Маска ТЕРАПИСТ - разменена

Освен М Лалга, бих се зарадвала и на маската за боядисана коса на Керастас за плътна коса.

# 182
  • Мнения: 3 415
Разменям подхранващият концентрат celulla madre Alfaparf (от 150мл останали 100), ампулите към терапията 3бр и олио на O'right.
 
Терапията пътува при новата си собатвеничка. Остана само олиото.

# 183
  • Мнения: 2 256
Разменям:

Опаковка от 500мл, останало количество - около половината или малко повече.

Имам за размяна и тези продукти, които мога да разменя и за козметика за коса:

# 184
  • Мнения: 4 024
Търся нектар термик - количество достатъчно за проба или цяла опаковка.
Не търся отливка.
Скрит текст:










# 185
  • Мнения: 397
Разменям този крем за обем на Лакме. Ползван веднъж. Приемам всякакви предложения без кремове и спрейове.Не държа цената да е равностойна.

# 186
  • Мнения: 314
ФK е чисто нов.



А, ако някой се интересува от отливки за проба, мога да предложа следните:





Общо взето ми трябва само Олаплекс 1 и 2, но ще разгледам всяко предложение.

PS: няма ли някой, които да си търси Олаплекс 1 и 2 и да се комбинираме да поръчаме от някой сайт?

# 187
  • Мнения: 212

Мулти протектор за коса с термозащита до 230оС и UV филтри NuggelaSule Total Hair Protector 125ml
https://www.arlen.bg/product/11494/multi-protektor-za-kosa-s-ter … tector-125ml.html

Отбелязал съм колко количество е. Търся продукти за руса или къдрава коса, но бих разменила и за друга козметика.

# 188
  • Мнения: 2 191
Здравейте,
Разменям шампоан Matrix за къдрава и вълниста коса
Търся хидратиращ , ежедневен шампоан

# 189
  • София
  • Мнения: 1 356
Разменям:
Термозащитен крем  с масло от ленено семе и копринени протеини Olioseta - почти нов
Спрей с кератин и хиалуронова киселина за увредена коса Milkshake
Love Curl primer оформящ чупливата или къдрава коса за лесно стилизиранe Davines
Термозащитен серум за блондинки Kerastase


Търся каквото и да е от
Chi silk infusion
Mediceuticals
Kerastase Resistance
Някакъв дълбоко почистващ шампоан

# 190
  • Мнения: 1 666
Разменям следните неща:

Имам и малко количество маска Eprouvage, което също бих разменила.
Търся : ребюилд серията на Oway, също някоя от хидратиращите им маски, ш и м Терапист, както и маска/балсам от серията Нутритив, Джойко Хидрасплаш ш и б, бих разгледала и продукти на Davines, както и продукти за къдрици.

# 191
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!
Търся си маска епруваж Simple Smile Ако на някой му е излишна може да ми пише и ще се разберем за размяна.
Благодаря Ви предварително!

# 192
  • Мнения: 1 717
Търся си тоника за растеж на ФК малко флаконче. Ако някой, няма да го ползва, моля да ми пише 😊

# 193
  • Мнения: 1 666
Разменям следните неща:

Имам и малко количество маска Eprouvage, което също бих разменила.
Търся : ребюилд серията на Oway, също някоя от хидратиращите им маски, ш и м Терапист, както и маска/балсам от серията Нутритив, Джойко Хидрасплаш ш и б, бих разгледала и продукти на Davines, както и продукти за къдрици.
Стилизантът Oway и олиото Nashi са разменени. Остават другите продукти, както и Olaplex 6,който забравих да снимам. Почти пълен е, при интерес ще покажа Simple Smile

# 194
  • Мнения: 221
Здравейте, момичета 🙂
Разменям продуктите от снимката, с опция да добавя и желани отливки от други продукти - имам разнообразна колекция Simple Smile
Търся:
шампоан и балсам за боядисана коса Филип Кингсли, Балсам Lalga, шампоан за обем на фини коси Лалга, шампоан Хроноложист на Керастаз

Общи условия

Активация на акаунт