Откраднат живот: Финалът тема 107

  • 28 263
  • 734
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 058
Язък , тъкмо Романова намери утеха в Методиев, сега Фотев него ще погва за нещо.

# 301
  • Мнения: 4 445
Пламена Гетова винаги е страхотна! Разчувстваха ме с Мазов в техния емоционален момент.
Димова е добра душа, обаче е адски объркана, неуверена и чака някой да я води за ръка. Паралел с майката на Мазов и бащата на Димова като контролиращите авторитетни фигури. И двамата са увредили децата си по различен начин.
Романова продължава да ме дразни всяка серия. Поли и Врабчев ми харесаха. Както и Врабчев и Куртева.
Като се замисля много женкари свършват точно като Пецан - самотни и празни отвътре. Тъй че този край ще му пасва. Беше свикнал да е в бурята - желан, ревнуван, да се бият за него и сега изведнъж никой не го иска.

# 302
  • Мнения: 5 846
Едел, сигурна ли си, че никой не го иска. 😝😁Наков му каза, че щом е за него, ще му даде трети шанс. 😁

# 303
# 304
  • Мнения: 9 619
Димова е уникален случай просто, корените извън саксията ще започнат към края на сезона да илизат Joy При властни родители има в много от случаите бунтуващи се деца, а тя е прекалено примиряваща се и мекушава, за да се опълчи на баща си все още. Как след като й се накара, каза й да яде и тя го направи безропотно, как ли пък не, гладна ще седя, ама няма да хапна Grinning
Романова за речта с непипажа на хирурзите й да го бе казала и на Кая, че тя изгони двама Joy

Чудя се дали думите на Зорница ще имат някаква поличба.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 301

Чудя се дали думите на Зорница ще имат някаква поличба.

Кои думи, майче, че този сезон въобще не се заслушвам в глупостите й / породени от хормоните 😜/ - само се кефя на визията й 🥰😂

# 306
  • Мнения: 5 846
Започвам да си мисля, че Наков е картонен макет, а Кирилова просто сменя профил-анфас, профил-анфас 😁🤣

# 307
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
HumbleDrumble, видя ли Свежен в промото на "Порталът"?
И Велислав, разбира се, но то при него няма голяма промяна.


Не запазих статията, илюстрирана със снимката, но тя основно беше за новата визия на Диана. Дано само не е било нещо старо, въпреки че аз май не съм я виждала така.

# 308
  • Мнения: 5 846
Даа, вече два тийзъра излязоха, на втория Свежен присъства секунда и половина повече в същата сцена, в която е на номер 1.Но нали, все пак, е включен в тийзъра. 😁

# 309
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
С тоя каскет нЕкой върл комунист ще да е Satisfied

# 310
  • Мнения: 5 846
С тоя каскет нЕкой върл комунист ще да е Satisfied
Да няма ново промо!!! 😮

# 311
  • София
  • Мнения: 9 558
Дами, преместете се в темата за Порталът Wink

Анонсаджията съвсем на уволнение го подкара. Тази седмица май ни остави без анонс.

# 312
  • Мнения: 5 846
Дами, преместете се в темата за Порталът Wink

Анонсаджията съвсем на уволнение го подкара. Тази седмица май ни остави без анонс.
Има анонс от няколко часа😝

https://nova.bg/accents/view/2021/04/06/322184/%D0%BA%D1%80%D0%B … 1%81%D0%B8%D1%8F/

# 313
  • Мнения: 880
Диана ми харесва с тази коса. Заприлича ми на Р. Кърджилова.
Офф, Магдето ще ме умори с нейните банички. Smile

# 314
  • София
  • Мнения: 9 558
Методиев ще си изпати. Благородна постъпка, но бърка в джоба на министъра.

Какви са тези идиотщини с Васил, Магда и Пенев.

Общи условия

Активация на акаунт