Рицарки на бялото кантарче - 8 част

  • 30 925
  • 727
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 463
Добро утро  bouquet,

Гледам,че съм отлюспена от новата темичка Rolling Eyes,аз сега рицарка ли се водя след като бях в старите редици,или съм в изгнание? newsm78

# 301
  • София
  • Мнения: 11 790
Добро утро Рицарки!

Тази сутрин кантара е съвсем сбръч,показа 53.900 /ама пусто не изглеждам толкова/.Истината е че не спазвам режим просто се опитвам да си задържа постигнатите килца.Общо взето малко ям,никакъв хляб, тесто,сладко, газирано вече 2 месеца.И вече дори не ми липсват!Гледам, че за 2 седмици съм свалила 0.500 кг.За водата... Embarassed
Чак на моменти се замислям да не би да ми има нещо,че от само себе си слизат грамчетата.
Noia не се чувствай отлюспена,може би не си пратила данните си навреме.Иначе добре дошла в тази тема!
И не мога да не Ви се похваля вчера за първи път си сложих пола с такъв кеф...щото вече не съм толкова закръгленка,въобще издокарах се,ами дори и аз с моите непрестанни критики към мене си се харесах.
Успех на всички!

# 302
  • Мнения: 2 956
Добър да е денят ви Рицарки  Hug
noira добре дошла при нас...желая ти успех и ако искаш повечко съвети , ще се наложи и да споделиш повече информация  Laughing   bouquet
Noia не си отлюспена , просто както ти е казала Ali&Meli не си си дала данните навреме,а пък на Ассето и е достатъчно трудно и нас да включи...иначе  welcome в новата тема и дерзаем напред...кой по-бавно, кой-побързо и лесно  Simple Smile
Ali&Meli поздравления мила....  bouquet дано все повече от нас така да се почустват до Коледа най-късно  Praynig
tonimirke немой така мила....дай малко по-'лабаво  Wink работа ще има и след 100 години...(ама кой само то го казва- дето съм работохолик...добре,че си гледам малчо сега, ама и пак не се спирам де  Joy )
Желая на всички успешен ден, много вода и повече положителни емоции   bouquet

# 303
  • Мнения: 1 809
Добро утро и от мен! Grinning
Отдавна следя темите и ми се прииска и аз да се присъединя към отбора на рицарките Simple SmileИмам едни 4-5кг за сваляне и съм твърдо решена да ги преборя.Не спазвам определена диета,а пия чай Инхуа и съм ограничила до минимум въглехидратите.Малко съм несериозна откъм спорта.... Embarassed,но и това ще започна .Иначе водичка пия мноогооо.Не съм се теглила,но си измервам обиколките  и определено за 2 седмици ограничения вече виждам резултат.А и вие ми действате така стимулиращо ,че все повече се амбицирам Grinning
Успех на всики и хубав ден!  bouquet

# 304
  • Мнения: 1 353
Добро утро и от мен Grinning.Като гледам с каква бясна скорост се изписват страничкит Flutterе-то май и за следващата тема ще съм си с тези килограми Crazy.Надявам се скоро и аз да се похваля Wink

# 305
  • Мнения: 1 934
Здравейте милички!

Появих се и аз най-сетне но за жалост в момента резултатите ми са плачевни.
В неделя празнувахме 1 рожден ден на малчо,гости маси чудесии,но си позволих само малко торта с ядки ,но вчера с цикъла ми дойде и някакъв страшен апетит,случва ми се по веднъж два пъти в годината.

Та така днес съм на разтоварващ воден ден.

# 306
  • Мнения: 3 463
Шегувам се момичета,моя е грешката,че не съм подала данни,изпуснала съм ви и мислех,че старите данни остават автоматично.Наистина Асса е положила голям труд върху темичката.  bouquet
При мен резилът е пълен+2,5 кг и наистина имам нужда от подкрепата ви. Embarassed

Евридика,освен с постоянство и воля,как постигна този зашеметяващ резултат?Като чета от къде са тръгнали някои и направо срам ме хваща. EmbarassedПроблемът е,че не мога да си избера диета.Обичам месо,яйца,плодове,но когато започна японската идържам един ден и се чувствам гадно все едно ям отрова.От другите пък се обезкуражавам,че няма видим ефект.Имам нужда да сваля 4-5 кг ударно,за мотивация ,а след това да продължа бавно,не знам дали ме разбирате,но ще се радвам,ако ми помогнете със съвети и КОНТРОЛ.

# 307
  • Мнения: 91
Здравейте мили дами Laughing
Чета ви всеки ден, но ме беше срам да пиша. Големи прегрешения в събота и неделя направих Embarassed, много ме е срам, че съм толкова безволева Embarassed Embarassed
Но от понеделник съм твърдо(поне за сега) на Дюкан и вече мога да се похваля с 0,5кг ---, и 0.5см. -- от бедрото(просто тази сутрин само там се измерих, както винаги времето не ми стига). Това ми дава голям стимул да продължа Party
Пък и се чуствам много добре.
Лек и спорен ден  bouquet

# 308
  • Мнения: 4 447
Здравейте и от мен!
Колко сме много, а!
И на мен ми е трудно днес, защото все повече се разболявам, и съм в Ц., и не мърдам с килцата, но нямам прегрешения - което е най важното. Сигурна съм, че по-късно всичко ще се оправи и ще тържествувам!
Успех на всички и пишете по-често, че напоследък много се изпокрихте!  love001

# 309
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
Да, вече денят, че сутринта май вече се оттече.
Орденът расте ли, расте.... Ех, радост за моите очи  newsm51
Добре дошли на новите попълнения. Можете да разчитате на всякаква подкрепа, че и на дърпане на уши, ако трябва (само да не се наложи да прекръстим Ордена на заешки) ,,, но всичко зависи от вас, от това, което правите или това, което не правите. Успех ви желая от все сърце и стискма палци ...
Пипи67, майката-природа ти е дала много добра конструкция и по всичко личи, че ще успееш с реижм, само да се хванеш. А кой да си избереш? Ами горе в наръчника има много изредени. По мои наблюдения ниско-въглехидратните имат най-добър резултат. Пристрастна съм и не го крия. Наскоро една цветарка ми каза, че от техните магазини се продава най-вече онова цвете, което е любимо на цветаря. Ами да - той умее да го хвали. Та и аз така.
Мариетке, никакво отказване и да си пиеш водата. Какво е това "не ми се пие"... Ааааа smile3512
Тони и евридика, нашите слънчица  Two Hearts Two Hearts. Просто ви поздравявам в очакване на минусчета... Simple Smile
Тани, айде неедей се разболява. Взимай някакви витамини (комбинирани) и достойно присъствие в редиците.
бебче, честит да ти е рожденика. Много хубав повод си имала и хив не се притеснявай за + ще ги наваксаш.
Ох, момичета, все ще пропусна някой, а не ми се ще...

Затова за себе си... като изкарах трети ден вчера на чисти протеини и айдеее, още 0.5 кг разкарах. Изненада Simple Smile И в талията минус и в прасеца. Премного съм доволна. Сега следва застой, че тъй не може ... и не бива. Трябва да върви бавно и славно.
Напомням, че и ще се карам - водатаааа newsm10
 

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 11:16 от Асса

# 310
  • Мнения: 2 147
Здравейте и от мен  bouquetУспех на всички и да зарадваме нашето гуру Heart Eyes в началото на седмицата за да не ни #2gunfire

# 311
  • Мнения: 1 384
Здравейте, дружина!  Heart Eyes
Много се радвам като гледам каква скорост набира темичката и колко много сме в отбора  Hug

Два дни издържани, остават още многоооо. Но мине ли и утре нещата ще са по-лесни (поне при мен е така след четвъртия ден вече не ми се яде толкова, но много рядко стигам до него  Laughing)
Сега си пийвам кафенцето с огромно удоволствие  Mr. Green след него кисело млекце и така...
Пожелавам на всички успех  и през днешния ден  bouquet

# 312
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте-ако знаете как съм увесила нос-много нерви, много глупости-що така се впрягам за всяко нещо-голям тормоз(психически) на работата, вече ми гръмнаха бушоните, а трябва да съм със здрав мозък, че днес съм и ученичка(курса)и да не блея в стените, ама надали? Sad Cry Confused
Даже и кантара не може да ме зарадва, въпреки че махнах още 0,5кг и вече съм 76,5-ето явно радостта не е само в сваляне, задържане, хубава фигура, самочувствие....
Сега да не ви натъжавам повече-излизам.

# 313
  • Мнения: 2 487
     Аз пак сега като си мисля, че правя нещо за себе си , сякаш се справям по-добре с всички други проблеми. Някъде вътре в мен ми е светло и в труден момент само си казвам " и това ще мине " и продължавам напред.

# 314
  • Мнения: 1 934
А никакви мрачни мисли Тонимирка,не позволявай на никой да ти разваля настроението.Я по ведро.

Ассе благодаря за подкрепата.

Общи условия

Активация на акаунт