Трихонолог в център Лилия

  • 484
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Здравейте някой ходил ли е в център Лилия - https://liliyatrichology.bg/ и има ли впечатления от там?

# 1
  • София
  • Мнения: 252
аз посещавах центъра. Правих около 10 процедури мезотерапия, но нямаше резултат при мен.

# 2
  • Мнения: 8
Да, аз имах нещастието да им бъда пациент и не мога да кажа нищо добро. Ако имате проблеми със скалп или коса, се молете да нв стигате до тях. Обиколете други лекари, питайте аптекари, но стойте далеч от тази прехвалена "клиника". Иначе ще загубите време, пари, надежди и косата си. Ето това ревю им оставих в Гугъл, сами си правете изводите:
''

Пиша този отзив ,за да кажа истината и предпазя други отчаяни хора с проблемен скалп и коса.
Ако сте зле , обърнете се към истински лекари ,а не лъскави търговци ,които пробутват собствените си процедури , козметика  и се опитват да впечатлят с уред ,който показва корена .
Това не е медицина, а бизнес с нашата болка и отчаяние.
Да, аз ходих в този център с претенции точно от отчаяние .
Първичен преглед : 130 лв
Нула идея какво се прави при контактен алергичен дерматит на скалпа след боя за коса.Тежки болки и горене .Лекарите пращат за изследвания и не знаят какво да дадат.Явно им е много сложно .
Няколко месеца по - късно се върнах с надеждата все пак да имат някакви знания.
Още 80 лв преглед.
Изписва се пилинг на скалпа - 150 лв .
Добавка - над 70 лв
Спрей за растеж - над 90 лв
Шампоан - над 50 лв
Скалпът е много чувствителен и реагира на всичко ,но някак оцеля след пилинга .
Директно назначават втори .
Тук вече ме беше страх ,но все се надявах да не играят на тото с мен.
Подписва се форма за информирано съгласие и с нея те си измиват ръцете.
Ако помогне ,ок .Ако не , божа работа.
Съответно , вторият пилинг ме съсипа .
Тук отварям скоба ,че искаха да ми взимат тъканна проба ,но след тотото с пилингите.Не преди това .Но пък щеше да е едни 150- 250 лв след дъжд качулка.Та след вторият пилинг веднага косата ми оредя още , скалпът боля и горя и получих за пръв път няколко седмици тежък косопад .Събирах си косата по пода.
Писах им ,че съм зле ,щели да предадат на д-р.Арсов, че искам да го чуя и така месеци  си чаках.
Реших да откажа трети пилинг и биопсията ,което ми отне повече от седмица , тъй като при две рецепции , не вдигнаха тел и не ми върнаха обаждане .
Лекар преглеждал ( по дифолт ) след трети пилинг ЧАК и още пари отделно за преглед .Загубих доста коса и обем и ще ми отнеме месеци да си я върна.С помощта на правилните лекари ,които разбират от медицина и НЕ ми продават нищо .Ако имате излишни стотици лв, искате да си минете лимита на здравното осигуряване и да бъдете морско свинче за експерименти , ходете в центъра.
Ако искате помощ - един фармацевт може повече да направи.
Уважаеми търговци , вземете и се обучете как се лекува скалп след алергична реакция и каква първа помощ се оказва .
Или имайте маааалко доблест да отказвате лечение като не знаете какво.
Освен, че загубих време и пари ,окончателно съсипахте косата ми.
И да, пилингът е противопоказен за такива случаи. "

Общи условия

Активация на акаунт