Евровизия (Тема 26 - II) Rotterdam 2021 Openup

  • 29 853
  • 1 397
  •   1
Отговори
# 1 365
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 801
Какво е станало при избора на песен? Някой назад писа, че е трябвало пее Imaginary Friend... Чух я преди малко и ми харесва повече от другата, която на мен ми се стори ужасно незапомняща се. Не съм заслушвала в текста, чух я за първи път снощи и гледах излъчване, мелодия, ефекти.

Предложиха на публиката да гласува за избор на песен и тя беше с повече точки, а накрая избраха тази, с която ни представиха. В крайна сметка резултата от избора се видя...

# 1 366
  • Мнения: 27 718
Къде точно ги видяхте тези "точки", както и това "гласуване"? 🙄 Помолиха публиката да даде отзиви, за да сведат избора от такъв между 6 песни до такъв между 2 или 3. Но масово му викат "гласуване"...Като толкова се харесва Imaginary friend...ЗАЩО не съм я видяла в TRENDING? 🤔 Защо гледанията и' не са много повече?
Скрит текст:
Идеален е за Евровизия. Ама не само като бек вокал Grinning Сценично поведение, оригиналност, ефектност, акъла ще им вземе:

Най-накрая го видях аз къде е този TRENDING, хаха Joy Като гледам какво има там и веднага ми става ясно защо някои намират песента на Вики за скучна 🤣

Последна редакция: пн, 24 май 2021, 00:57 от dolce miele

# 1 367
  • Мнения: X
Личното ми мнение, че общо взето беше много, ама много слабо издание на Евровизия. Нищо запомнящо се, нито една от песните няма да попадне в моя плейлист. Италия си беше за първо място, не че песента е някакъв шедьовър, но поне беше поносима за слушане. Почти всичко останало беше пълна боза и пълнеж. Лично мнение!

Като се сетя какви силни години имаше. През 2016 гледах Евровизия тук в Стокхолм на живо, това според мен е една от най-силните Евровизии, щом имах няколко фаворити, а те бяха:

наша Поли (класира се на 4-то място)
https://www.youtube.com/watch?v=PQqUTigWKHY

представителят на домакините Франс след Евровизия изкърти радиостанциите в цяла Европа с неговата песен If I Were Sorry, все още ми е любима песен (класира се след Поли на 5-то място)
https://www.youtube.com/watch?v=2AIPrVchJN8

2-то място за Австралия, изпълнението на живо беше все едно звукозапис, толкова чисто и кристално звучеше гласът на Dami Im
https://www.youtube.com/watch?v=5ymFX91HwM0

3-то място за Русия и Сергей Лазарев
https://www.youtube.com/watch?v=e94dst20C9Y

Малко само се разочаровах тогава от първото място на Джамала, но и нейната песен не беше лоша, от първата петица всички песни ми харесаха през 2016 г. В допълнение с водещите Монс и Петра, шоуто в Стокхолм беше гарантирано. Нидерландските водещи бяха по-обрани и не се получи забава. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 1 368
  • London
  • Мнения: 6 732
Пижамата е най-малкия проблем, самата песен беше посредствена за мен лично.

# 1 369
  • Мнения: 4 451
И на мен 2016 ми е любима (май-напоследък 2019 я измества малко, защото там фаворитът ми спечели), но и тази беше силна. Откъм шоу шведите са ненадминати, но те репетират всяка година с Мелодифестивален.
Израел също бяха супер. Холандците, ако не беше Ники, може би и под Украйна щях да ги сложа.

# 1 370
  • Sofia
  • Мнения: 4 077
Личното ми мнение, че общо взето беше много, ама много слабо издание на Евровизия. Нищо запомнящо се, нито една от песните няма да попадне в моя плейлист. Италия си беше за първо място, не че песента е някакъв шедьовър, но поне беше поносима за слушане. Почти всичко останало беше пълна боза и пълнеж. Лично мнение!

Като се сетя какви силни години имаше. През 2016 гледах Евровизия тук в Стокхолм на живо, това според мен е една от най-силните Евровизии, щом имах няколко фаворити, а те бяха:



представителят на домакините Франс след Евровизия изкърти радиостанциите в цяла Европа с неговата песен If I Were Sorry, все още ми е любима песен (класира се след Поли на 5-то място)
https://www.youtube.com/watch?v=2AIPrVchJN8



Песента на Франс е много добра наистина - благодаря, че ми напомни за нея. Имаше мисля и Испанска доста добра от същата или близа година.

# 1 371
  • Мнения: 27 718
Специално за "пижамата" на Вики имаше немалко положителни отзиви от чужденци- че им е харесало ненатруфеното и' облекло в стил стил "дива". 😉
Конкурсът през 2016 съм го гледала няколко пъти и на мен ми е едно от любимите издания.

# 1 372
  • Мнения: 6 051
Какво значи "помолиха публиката да даде отзиви"? Това си беше гласуване, въз основа на което са изчислили точките, които добавиха към точките на журитата.
Искаме от Вики да изгради свой стил в музиката, а по отношение на облеклото й явно това не важи. Може би тя харесва такъв стил на обличане. Гледам, че и в клипа на "Tears Getting Sober" е с такива обемни обувки. Като се замисля и предните ни участници не са били с кой знае какво облекло. Даже Поли Генова с онези светещи фарове по нея ми беше по-натруфена.
Интересно ми е догодина кой ще изпратим. Имма едно предложение ама ще й трябва някоя силна и енергична песен. Blush

# 1 373
  • София
  • Мнения: 62 595
Цялостното ми усещане на Виктория, песента, представянето и всичко, свързано с нея беше, че виждам човек, който скърби, който е в траур. После разбрах, че било нещо свързано с баща й. Все едно го оплаква приживе.  Разбирам емоционалния момент, но тази песен не е за този конкурс.

# 1 374
  • Мнения: 74
Крайно време беше италианците да спечелят. Почти всяка година са сред първите, дори и през 2019 - та с меко казано неприятната за мен песен на египтянина. Неслучайно от миналогодишните песни любима на зрителите се оказа тази на Diodato, аз също я харесвам и ако конкурса се беше провел, нямаше да съжалявам, ако беше спечелила тя.

# 1 375
  • Мнения: 4 451
Какво значи "помолиха публиката да даде отзиви"? Това си беше гласуване, въз основа на което са изчислили точките, които добавиха към точките на журитата.
Искаме от Вики да изгради свой стил в музиката, а по отношение на облеклото й явно това не важи. Може би тя харесва такъв стил на обличане. Гледам, че и в клипа на "Tears Getting Sober" е с такива обемни обувки. Като се замисля и предните ни участници не са били с кой знае какво облекло. Даже Поли Генова с онези светещи фарове по нея ми беше по-натруфена.
Интересно ми е догодина кой ще изпратим. Имма едно предложение ама ще й трябва някоя силна и енергична песен. Blush
Ставаше дума за вътрешния вот за песен на Виктория, а не за вчерашния финал. На практика Виктория обяви гласуване за песен, но никога не е казвано, че песента-победител ще е на финал, изглежда искаха да придобият фийдбек за песните.
Направи си промото момичето, дано се развива успешно от тук нататък.

Кристиян Костов се пошегува, че иска да ходи догодина на Евровизия, за да гледа Монескин на живо и аз вече изфантазирах цял сюжет как догодина печелим с него 5 години по-късно. Дано наистина се върне, пък му пожелавам да бъде като Дима Билан, а не като Сергей Лазарев или още по-зле Александър Рибак (защо всичките returning favorites са от руски произход, хмм)

# 1 376
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Той Крис сега изглежда хмм доста различно от преди, много го влече азиатското.

Иначе от предни години песни аз тази на Италия за 2012 много харесвах и редовно си я слушах, беше на 9-то място
https://www.youtube.com/watch?v=VZQawH8Es70

# 1 377
  • Мнения: 4 821
Аз пък мисля, че това издание на евровизия беше много силно. Като чета и отзивите в чужди форуми са предимно положителни и я определят като една от най - добрите евровизии. На финалът имаше само една или две песни които не ми харесаха. Ожесточена беше конкуренцията за първото място. Имаше много фаворити тази година.

# 1 378
  • SF
  • Мнения: 21 411
Догодина да сменят регламента с обявяването на точки от зрители и публика. Беше доста неловко да дават посърналите физиономии, близки планове, на (временните) водещи в класирането. Хората не знаят как да реагират - от първи, стават трети, третите стават десети... Много неприятно беше това добавяне на 0 точки към резултата на участниците.

# 1 379
  • Мнения: 4 821
На мен този регламент ми по - харесва. По вълнуващ е и до последно не знаеш кой ще спечели. При старото гласуване ставаше ясно кой е победител някъде към средата на преброяването на точките и ставаше досадно да чакаш всички държави да се изредят.

 Нито пък намирам за гадно добавянето на 0 точки. Четирите държави с 0 точки ще си остане култов момент от тази евровизия. Това е почти толкова обсъждано в интернет колкото и самите победители.

Общи условия

Активация на акаунт