Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 36 091
  • 728
  •   1
Отговори
# 195
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Така лиии? Аз хич не го харесвам Джош, уфф

# 196
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Сериалът се казва Убийството /The Killing/. Аз почвам 4 сезон, а трети ме остави без дъх. Ето точно такива искам още, още ...
Вчера го намерих и изгледах 2 епизода. Супер е, хареса ми, има шведска стилистика.
Във всеки един сезон различни убийства ли се разследват ? Може и в скрит текст.

# 197
  • Мнения: 9 655
Имам въпрос за Better Call Saul - кой е вторият Хамлин от Хамлин Хамлин и МакГил? Grinning

# 198
  • Мнения: 6 149
Във всеки един сезон различни убийства ли се разследват ?
Само първи и втори сезон разследват един случай, трети и четвърти са различни.

# 199
  • Свищов
  • Мнения: 874
Така лиии? Аз хич не го харесвам Джош, уфф
Даже вчера намерих книгата онлайн на английски по този повод. Ама не ми се четеше. Отгоре-отгоре попрехвърлих - почти нищо общо и никакъв Чарлз. Даже Лайза всъщност се казва Алис.

https://b.booksvooks.com/fullbook/younger-pdf-pamela-redmond-satran.html?page=1

# 200
  • Мнения: 2 280
Имам въпрос за Better Call Saul - кой е вторият Хамлин от Хамлин Хамлин и МакГил? Grinning
Бащата на Хауърд, който е основал фирмата заедно с Чък. Починал е явно и го няма в сериала. Аз миналата седмица си направих маратон с този уникален сериал, изгледах всички 5 сезона (първите 3 ги бях гледала преди няколко години) и сега боледувам, че го няма вече Simple Smile Чаак догодина ще е новия сезон. Тъкмо се появи Ханк от Breaking Bad. Сега мисля него да изгледам пак.

# 201
  • София
  • Мнения: 27 175
The Wilds
https://www.imdb.com/title/tt8633062/

драма/мистерия/приключенски / Amazon Prime Video / 10 епизода / подновен за втори сезон
Останах с добро впечатление и препоръчвам. Не мога да дам по-висока оценка (то тази не е ниска, напротив), заради играта на Рейчъл Грифитс като Гретчен Клайн и като цяло неубдителните второстепенни персонажи.
Иначе деветте момичета бяха страхотни и бе истинско удоволствие да ги гледам през какво преминават...
Плотът е следния: девет момичета са избрани за дълга почивка на Хаваите, като част от нова социална програма, водена от скандално известната феминистка, Гретчен Клайн. Там момичетата в една изцяло изолирана от света среда, трябва да се справят със собствените демони и да преоткрият себе си.
По пътя за острова обаче, самолетът претърпява инцидент и те крушират насред нищото...

Шоуто поставя един основен въпрос. Мъжете ли са изцяло виновни за света в който живеем? Насилието, неправдата, жестокостта и социалната бездна между хората. Могат ли жените да променят света, да го поведат към друг път?

Нарочно пиша така обрано и пестеливо, защото много внимавам да не издам нещо. Много ме сърби да разкажа какво следва и какви опасни приключения следват момичета, останали сами насред нищото някъде из световния океан след разбиването на самолета, но естествено няма да го направя.
Просто гледайте, ще ми е много любопитно какво мислят жените тук, защото това си е сериал, направен главно за женската аудитория.
-
7.5 / 8.0

# 202
  • Мнения: 36 482
Видях този сериал в Замунда, но след като прочетох, че кастът е само от жени, реших да пропусна Joy
Нетфликс рекламират четвърти сезон на Castlevania, който ще е и последният. Има нов постер, но още няма обявена дата.

# 203
  • София
  • Мнения: 27 175
Заслужава си обаче Stuck Out Tongue

За почитателите на прогнозите:
пуснах тема с прогнози за предстоящите оскари идната неделя

--> * 93rd Academy Awards ~ OSCARS' 2021 - Игра - познай победителите * <--

# 204
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
18 юни- новият сезон на Élite. Нямам търпение, въпреки че любими персонажи напускат.

# 205
  • Мнения: 36 482
Леонардо се появи в Замунда и без руско аудио Simple Smile Тегля в момента (дано не се окаже,че е на италиански...).

# 206
  • Мнения: 772
Аз вчера си пуснах The Nevers, нещо не ми хареса, иначе тая в главната роля е добра.
Ще почвам The Falcon and the Winter Soldier, че тая седмица ще пуснат последния епизод. Wink После вече минавам на The Act.

# 207
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И аз вчера изгледах The nevers. На мен страшно много ми хареса Grinning Главната е Джени Фрейзър от Outlander.

# 208
  • addicted
  • Мнения: 1 083
The Nevers ми хареса доста, актрисата в главната роля ми е любимка още от The Fall.
Изгледах първия епизод на Mare of Easttown, Кейт в нетипична роля Simple Smile не е зле. Този сюжет сме го гледали само към 43425443 пъти, поне тези, които обичаме криминални истории. И все пак ми достави удоволствие - атмосферата, бавното поставяне на фигурите една по една - като рутина, която обичаш и следваш.

# 209
  • Мнения: 772
Гледа ми се подобен на Аферата. За любов, изневяра, сложни взаимоотношения. Препоръчайте ми нещо.

Общи условия

Активация на акаунт