Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 837 999
  • 38 566
  •   1
Отговори
# 13 410
  • Мнения: 15 314
==
За съжаление читави хора няма да влязат в политиката ... ще гледаме агресивни, нереализирани хора с нездрави амбиции и готови да прекрачат всеки , но да се докопат до власт и пари!!
Никой нищо няма да направи за хората!!
Нашите деца ще водят същите разговори и спорове след години, когато и нас ще ни няма !!
Скрит текст:
===

Те така и законите създават  сигурно . .
Ако дадат комисията по законопроектите пък каквоооооо е , не ми се мисли .
Ох и аз  нещо съм настъпила  метлата че ме предупредиха  че ми е последно предупреждение . Но то не се издържа.
Като си помисля че всъщност  тези са старите , то за това хората избраха ББ.
То наистина трябва да си гьон сурат , та да издържиш.
А това което казват хората си е вярно . Това ни е действителността.
Как да влязат читави хора, след като първо трябва да работят за олигарсите, после за себе си и накрая да свършат това, което трябва.
Като добавим, че нивото на хората в политиката, ни е толкова занижено, какво би правил там, един умен, интелигентен, можещ човек. Той ще се чувства не на мястото си.

# 13 411
  • Мнения: 6 361
Днес минавайки покрай новата сграда на НС видях, че панаирите с палатки на "Системата ни убива" още са там и се замислих тази кухавелка ММ как ги излъга тези нещастни майки. Нищо не направи за тях, а уж най-вече заради това влезе в Парламента. Дано хората добре са я оценили и никога повече да не види депутатско място.

# 13 412
  • Мнения: 3 181
==
За съжаление читави хора няма да влязат в политиката ... ще гледаме агресивни, нереализирани хора с нездрави амбиции и готови да прекрачат всеки , но да се докопат до власт и пари!!
Никой нищо няма да направи за хората!!
Нашите деца ще водят същите разговори и спорове след години, когато и нас ще ни няма !!
Скрит текст:
===

Те така и законите създават  сигурно . .
Ако дадат комисията по законопроектите пък каквоооооо е , не ми се мисли .
Ох и аз  нещо съм настъпила  метлата че ме предупредиха  че ми е последно предупреждение . Но то не се издържа.
Като си помисля че всъщност  тези са старите , то за това хората избраха ББ.
То наистина трябва да си гьон сурат , та да издържиш.
А това което казват хората си е вярно . Това ни е действителността.
Как да влязат читави хора, след като първо трябва да работят за олигарсите, после за себе си и накрая да свършат това, което трябва.
Като добавим, че нивото на хората в политиката, ни е толкова занижено, какво би правил там, един умен, интелигентен, можещ човек. Той ще се чувства не на мястото си.
Уф, как става това в другите държави ... не сме дорасли ни за демокрация, ни за живот с правила !!

# 13 413
  • София
  • Мнения: 2 730
При осъществяването на първичното публично предлагани на акции на "Градус" АД не са установени нарушения, като продължава проверката на дейността на дружеството относно спазването на законодателството след придобиването на публичен статут. Това обявиха от Комисията за финансов надзор във връзка със скандала, който избухна в парламентарната комисия по ревизията.
https://business.dir.bg/ikonomika/kfn-proveri-prodazhbata-na-aktsii-na-gradus

След като това е така, следва клветникът да бъде арестуван за уронване на престижа и причиняване на загуби на ВСИЧКИ инвеститори, не само на Градус!
Самата Манолова и комисията й да бъдат държани отговорни за публично изнасяне на непроверена финансово-чувствителна информация, която руши финансовата стабилност в цялата икономикта. Потърпевши са СЕДЕМ пенсионни фонда, банки, застрахователни компании.... Това е лудост преминаваща в престъпление!:

# 13 414
  • Мнения: 8 567
Как да влязат читави хора, след като първо трябва да работят за олигарсите, после за себе си и накрая да свършат това, което трябва.

Мисля, че бъркаш.  У нас е наопаки, политиците си отглеждат олигарси, за да има откъде да лапат.

# 13 415
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
И какво излиза?
Тази комисия задачата и е да разследва дали премиера има връзка  с бизнесмени.
Ами има . На един помага  на турската граница , на друг в Катар  , на трети  нещо с футбола , ..... Ползва транспорта им за да докара помощи .
Ми такива  ни бизнесмените милионери  .
Ами има ,  кани ги на рожден ден или не ги е канил  а те сами си идват ...Играе карти с тях . Носят му скъпи подаръци .
И някои бизнесмен вилнее и   пресира конкуренти.  Внушава  на другите  че  е  човек на ББ?
Ми те милионерите така се създадоха . Ми те тия така са правили и преди. Ми погледнете около себе си . Те са с всяка власт която е на власт . Аз за това писах назад . Как да се разгради феодализма  ? А политиците просто  ги наказват за измяна  и награждават  за  направени  услуги  и   осребряват властта.

# 13 416
  • Мнения: 15 314
Скрит текст:
Как да влязат читави хора, след като първо трябва да работят за олигарсите, после за себе си и накрая да свършат това, което трябва.

Мисля, че бъркаш.  У нас е наопаки, политиците си отглеждат олигарси, за да има откъде да лапат.
Беше така, но олигарсите "пораснаха" и сега си отглеждат политици.
Само като си помислиш, че това им струва "жълти стотинки", може да си придставим за какви мащаби става дума.

# 13 417
  • Мнения: X
Как да влязат читави хора, след като първо трябва да работят за олигарсите, после за себе си и накрая да свършат това, което трябва.

Мисля, че бъркаш.  У нас е наопаки, политиците си отглеждат олигарси, за да има откъде да лапат.
Не, никъде по света не е така. Олигарсите си намират лица, които да им прокарват интересите. За тях е почти все едно каква политическа боя ще показват политиците за пред света.

# 13 418
  • Мнения: 2 886
Сега темата е норки, да се прекрати бизнеса, пак против Иван Ангелов.
О, това е нещо ужасно. ЕС не се грижи за щастието на такива животни, както за прасетата и кокошките.
Ако затворят тази ферма, ще бъде най-полезното, което М.Манолова е успяла да направи с този мандат.

Обърна ли внимание, че норките са внесени не заради кожите, а защото са хищници, които се хранят с червата и другите отпадъци при клането на пилетата?
Че производителят е принуден да ги има, защото няма в страната екарисажи, в които да се изгарят остатъците и труповете?

Значи, дай да ликвидираме една фирма, даваща работа на над 4000 души и захранваща пазара ни с пилешко месо, родно производство, защото някой в държавата не си е свършил работата?
Ти сериозно ли!? "Градус1" и Десислава Танева са били съдружници точно в "Екарисаж-Тенево`ЕАД. Сега съдружник е семейната фирма на министърката" Мел Инвест".

# 13 419
  • София
  • Мнения: 2 730
Виктор Димчев

Спасени сме!
Най-сетне имаме още един шанс Жан Виденов да ни оправи!
Отлично помня предишния път, когато с Клара Маринова, Румен Гечев, Красимир Райдовски, Андрей Райчев, Янаки Стоилов, Георги Първанов, Татяна Дончева, Мая Манолова и останалите от бандата на БСП ни оправиха.
Разбира се, сега Жан Виденов не е от БСП, той е "ново лице".

# 13 420
  • Мнения: 3 181
Скрит текст:
Как да влязат читави хора, след като първо трябва да работят за олигарсите, после за себе си и накрая да свършат това, което трябва.

Мисля, че бъркаш.  У нас е наопаки, политиците си отглеждат олигарси, за да има откъде да лапат.
Беше така, но олигарсите "пораснаха" и сега си отглеждат политици.
Само като си помислиш, че това им струва "жълти стотинки", може да си придставим за какви мащаби става дума.
Самите политици искат да ги отглеждат - как иначе парите в евро, а децата в чужбина ... пък гласоподавателите ... абе, те от тях не се интересуват ?!

# 13 421
  • Мнения: 8 567
Не, никъде по света не е така. Олигарсите си намират лица, които да им прокарват интересите. За тях е почти все едно каква политическа боя ще показват политиците за пред света.

Демек, клетият Баце е паднал жертва на олигарха Пилето?
Много станахте на амбразурата Simple Smile

Тази снимка ми е любима, кодовата дума е "Борисов" и надпревара за микрофона, кой да заглуши говорещия Simple Smile
Скрит текст:

# 13 422
  • Мнения: 3 154
Почти известни първите имена в новия кабинет. Отявлено проруски настроени, военни, замесени в шпионските скандали.
Хайде малко алтернативни медии, да не е все "Дневник" и "Свободна Европа".
https://fakti.bg/bulgaria/576737-stefan-anev-shte-e-slujeben-pre … -imena-v-kabineta
Радев военен преврат ли готви, що ли?

Да, бе, да  ... преврат с дронове.
Притрябвало му е - на умряло куче нож да вади.
И не ви ли е жал за Рорик -  не казвам, че я подстрекавате, но май не и се отразяват добре емоциите сякаш... и сега изведнъж - хоп и преврат. Пощадете я - нали сте съмишленици.

# 13 423
  • Мнения: X
Демек, клетият Баце е паднал жертва на олигарха Пилето?
На Пилето не, ама на някои други - да.
Докато си затваряше очите, беше ОК. Като реши да ги отлюспи, бързичко му резнаха крилцата - за втори път при това.
Такава е истината у нас. Няма държава извън тези икономически интереси. И причината не е в конкретните лица на върха, а в степента на развитие на самото ни общество. То, оказва се, е отчайващо незряло и неготово за правова държава. Най-доброто, което би могъл да направи който и да е политик, е да генерира достатъчно ресурс, за да остава и за електората. Но се опасявам, че новите народни любимци не са достатъчно кадърни дори и за това.

# 13 424
  • Мнения: 6 361
Майчето си е от край време така. С топлофикация влезе с пререкание по същия начин. Т. Дончева е къде къде по-премерена в действията и изказванията си. Аз лично очаквам да има отлив от тях.
Е и като лая по Топлофикация, да има полза от това, НЕ!  И сега ще има същият ефект. Само обаче ако има късмета да я подведат под отговорност за пропуснати ползи от Градус и от пенсионните фондове, ще види кон боб яде ли!

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 22:57 от fatalina

Общи условия

Активация на акаунт