Оригинални парфюми за уникални жени! Как да ухаем цял ден прекрасно?

  • 7 780
  • 357
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 428
❥ Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви?
Обожавам леки, цитрусови и флорални парфюми. Предпочитам ги, защото от тежките ми става лошо.
❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня?
Съобразявам най-вече със сезона.
❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата?
Критерият ви е аромата и колко време се задържа. Опаковки не гледам.

# 166
  • София
  • Мнения: 11 604
За всеки повод харесвам различни нотки, както цветни, така и дървесни, по-сладки или не.
Обръщам внимание най-вече на аромата, трайността също е важна. Красивото шише хваща окото, но не бих избрала по него.

# 167
  • Мнения: 21
Аз от както ползвам новия на Mon Guerlain Sparkling Bouquet, съм влюбена в него. Страхотен и уникален аромат. Точно подходящ за летния сезон. По принцип съм привърженичка на по-силните аромати, като Armani Code, но в момента Mon Guerlain Sparkling Bouquet ми е фаворит.

# 168
  • Мнения: 1 040
Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви?
Дървесни, цитрусови
❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня?
Съобразявам го основно със сезона.
❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата?
Избирам по аромат, трайност и сила на аромата, цена.

# 169
  • Мнения: 1 729
Харесвам свежи, пролетни аромати.
Трудно си избирам нови аромати, доверявам се на познати марки и аромати, а също и на препоръки от познати.
Избирам аромата за деня според времето навън и настроението ми.

# 170
  • Мнения: 574
Харесвам цветни и плодови аромати. Съобразявам избора с настроение, сезон и/или повод. При избор аромата е най-важен, да ми допадне и след това е трайност, цена и опаковка.

# 171
  • Елхово
  • Мнения: 1 401
Предпочитам флорални и плодови аромати, защото са по-нежни. Задължително да е траен!

# 172
  • Мнения: 91
Харесвам цветно-плодови аромати, Винаги се съобразявам  и избирам ароматите с повода. Опаковката не ми е важна, избирам по аромат и трайност.

# 173
  • Мнения: 4 859
Предпочитам ориенталски парфюми .
Имам си два аромати за поводи,другите са ежедневни .
Най-важна ми е трайността на аромат ,не държа на опаковка .

# 174
  • Мнения: 303
Харесвам дървесни и цветни аромати.
Съобразявам парфюма с повода, времето от деня и сезона.
На опаковка почти не обръщам внимание, но при избор на парфюм водещи за мен са трайността и силата на аромата.

# 175
  • София
  • Мнения: 2 681
Най-много ми допадат оривнталските аромати, след това цитрусовите. На първите залагам вечер и през по студените месеци, а на цитрусовите през летните сезони и през деня. Не се влияя от опаковки и флакони. Интересува ме само да ми допада аромата и да е траен, другото е бонус.

# 176
  • Мнения: 4 595
Споделете с нас какъв тип аромати предпочитате – дървесни, ориенталски, цветни, цитрусови или
други? Защо именно това са фаворитите ви?
Предпочитам ориенталски аромати, макар че лятото ползвам флорални леки аромати.
❥ Съобразявате ли парфюма си с повода, сезона или времето от деня?
Винаги съобразявам парфюма си с времето от деня, повода и сезона.
❥ Какви са вашите критерии при избор на нов парфюм? Обръщате ли внимание на опаковка, трайност, сила на аромата?
Избирам на първо място по аромат, след това силата и трайността на аромата, задължително опаковката трябва да бъде запечатана.

# 177
  • Мнения: 306
Предпочитам ориенталски и цветни, защото ми създават настроение. Съобразявам се със сезона и избирам според силата на аромата и трайноста му

# 178
  • Мнения: 2 840
Предпочитам цветни и цитрусови аромати за ежедневно ползване.  Не сесъобразявам с повод. Доверявам се като цяло на класическите и изпитани от мен във времето марки. И опаковката и дизайна не са ми приоритет. Трайният аромат е важен за мен.

# 179
  • Мнения: 374
Харесвам цветни аромати. От другите видове също понякога ми харесват. Не се съобразявам с повода, или нещо друго. Такива ми харесват, имам няколко и ги сменям в зависимост от настроението.
При избора водещо е аромат, цена, трайност. Опаковката е без значение.

Общи условия

Активация на акаунт