Ринопластика, тема 2

  • 80 929
  • 726
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
В никакъв случай не трябва да се пуши!
Рискът от некроза е много голям. Наскоро едно друго момиче сподели, че е пушила електронни цигари преди и след ревизията си. Близо половин година по-късно не може да възстанови цвета на кожата си.
След първата си операция е пушила пак и тогава не е станало нищо, затова е пренебрегнала това указание врория път и сега се чуди как да оправя проблема.

# 166
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета!
Става въпрос за приятелят ми. Носът му е чупен 6 пъти, като след скорошен лек инцидент имаме съмнения, че отново е счупен или има нещо пукнато, нямам идея. Чисто естетически няма нужда от "поправка", външно не е крив или с гърбица. Единствения проблем е дишането. Може ли да ме насочите към добър специалист и евентуално някакви координати като клиника и град?
Благодаря предварително 🌹

# 167
  • Мнения: 12
Благодаря за споделената информация.
Ами аз цигара не съм палила, но пушех ел.цигари вайп....които са като с декоративен дим.... Но ги спирам! Ще стискам още 2 седмици.

# 168
  • Мнения: X
Благодаря за споделената информация.
Ами аз цигара не съм палила, но пушех ел.цигари вайп....които са като с декоративен дим.... Но ги спирам! Ще стискам още 2 седмици.

Въпросното момиче е пушило същите и си е докарала некроза на носа.

# 169
  • Мнения: 2
Dr Erhan Gezer  shte doide v grad Haskovo 20.11.2021

Ako imate jelaniq moje da konsultirate(Konsultatsiqta e bezplatno) s nego za RINOPLASTİKA ,  FACELIFT , BLEFAROPLASTİKA , POVDİGANE NA VEJDİ.   Toi znae perfektno bylgarski ezik. Poneje nqmada imate problem po vreme na konsultatsiq s nego.

www.drerhangezer.com
@doctorerhangezer BG  instagram stranitsa

# 170
  • Мнения: 252
Момичета, някой има ли телефонния номер за д-р Станислав Йорданов от ИСУЛ?

# 171
  • Мнения: 1 325
Здравейте.След съвсем малко четене и повече лудост, вече съм 3-ти ден след септоринопластика.Не мога да повярвам, че го направих, на 40+ съм.
Но, да разкажа: притесненията ми за лягането на операционната бяха напразни, там всичко беше супер.До...10-я час след операцията-всичко беше перфектно, после...появи се болката-не приемам обезболяващи.Изписаха ме на следващия ден, точно  при появата на болките с рецепта за антибиотик, противоалергично и разтвор за промивки. Почнах да се подувам, боляха ме даже зъбите, отоците се местиха, съответно и болката с тях. Днес вече очите ми се отвориха повече, но ...отока слезе към долната челюст😂.Очите ми бяха в сини, червени нюанси, днес отивам към жълтото😁. Промивките ме притесняват, уж съм сигурна, че разтвора отива в тръбичката( усеща се слизането по гърлото), но..замислих се, къде другаде може да отиде, знам, че това е солен разтвор, няма как да навреди, но...Искам един лекар до мен, да си го питам непрекъснато като се притеснявам😂😂😂
Та, ако ще се подлагате на това или разпитайте за всичко предварително( не като мен, без почти никаква подготовка) или си поискайте обезболяващи😁.
Нямам търпение да отшуми болката, да изчезнат подутините и ...да си видя новото носле.
Май...доста хаотичен ми е поста, но ще е от болка.
Успех на всички 🤞

# 172
  • Мнения: 1 600
При кой се оперирахте?

# 173
  • Мнения: 1 325
Доц.Илиев, Варна. Направи страхотно носле, да ми махнат бандажите, ще се похваля.

# 174
  • Мнения: 1 325
Здравейте, извинявам се за последователните постове, ето моят резултат-остана да ми махнат конците, но ...няма да публикувам повече снимки, спокойно😁.
Едната двойка снимки е от операционната, другата-7 дена след.

# 175
  • Мнения: 4 144
Страхотно изглежда! Браво за смелостта!

# 176
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Wow, браво! Страхотен резултат!

# 177
  • Мнения: 4 144
Доц.Илиев, Варна. Направи страхотно носле, да ми махнат бандажите, ще се похваля.
Би ли споделила за цената? Ако не искаш така видно, може на ЛС.

# 178
  • Мнения: 1 325
Доц.Илиев, Варна. Направи страхотно носле, да ми махнат бандажите, ще се похваля.
Би ли споделила за цената? Ако не искаш така видно, може на ЛС.
Здравейте.Или 3500 или 3800 лв, но цената можете да я видите и в платените услуги на Св.Марина.

# 179
  • Мнения: 4
Здравейте, дали някоя има впечатления от Д-р Селим Туран? Разбрах, че е ученик на  д-р Емре Илхан, чета положителни отзиви и знам че цената при него е доста по-ниска от тази при Илхан? Обмислям да му се доверя, но имам нужда от малко повече информация и отзиви Simple Smile Погледнах и работа на д-р Нихат Кая и също изглежда много добре, сега съм в чуденка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт