Ринопластика, тема 2

  • 80 927
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 670
Малко прясна информация от мен. Днес стават точно 3 седмици от моята ринопластика и на този етап съм много доволна от резултата. Моля да не ме цитирате.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 08:35 от CruellaDeVil

# 706
  • Мнения: 1 600
Много ми хареса, честито 🌺

# 707
  • Мнения: 10 599
Честно да си кажа, като видях първата снимка след операцията си помислих, че естественият ти нос е бил в пъти по-добре, но сега на тези снимки новият нос е добил доста прилична форма.

# 708
  • Мнения: 3 770
Круела, честито! Страхотен нос!

# 709
  • Мнения: 1 752
Круела, имам като твоя стария нос, мечтая за такъв като новия ти, фин, много лека корекция, естетически издържан резултат!

# 710
  • София
  • Мнения: 2 670
Круела, имам като твоя стария нос, мечтая за такъв като новия ти, фин, много лека корекция, естетически издържан резултат!
Надявам се и след време да съм доволна. На ясно съм, че ще търпи промени, но преди беше толкова зле, че по-зле няма как да бъде 😂. Аз наистина исках само леко скъсяване махане на гърбицата и леко повдигане на върха. Никога не съм търсила чип нос или тип барби. Просто не е за моето лице. Исках нормален, приличен нос.

# 711
  • Мнения: 5
Здравейте, моя приятел си прави операция на носа заради крива преграда и това, че не може да диша, а не козметични причини.
Така. Направи той операцията в Турция на другия ден го изписаха, но сега не спира да му тече кръв от носа. Това нормално ли е? Според мен трябва да почва да се съсирва тази кръв.
На преглед е чак в сряда.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 670
На мен ми течеше до четвъртия ден ден. Първите дни е доста и постепенно намалява.

# 713
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Не трябва да тече. Тече и то леко само първите часове.

# 714
  • Мнения: 519
От носа ми изтичаха кръв и кървави секрети цяла седмица след ринопластиката. И аз мислех, че не е нормално, но доктора беше спокоен и се доверих. След първата операция нямаше такова нещо.

# 715
  • Мнения: 54
Moята септоринопластика беше преди 16 дни, в Истанбул. Към момента съм изключително доволна, болка 0, дискомфорт имаше първите два дни, докато свикна, че не мога да дишам добре през носа. Кръв не ми е текло изобщо, нито съм имала някакви секрети. В момента, в който ми махна лонгетата и силиконовите тампони започнах да си дишам напълно нормално и така е до днес. Доктора не е от популярните, които се коментират тук или във ФБ групите, цената е повече от добра, но ще напиша повече след като минат поне 2-3 месеца, но дори в момента носа ми е много хубав, а още е подут и тепърва ще спада.
Пропуснах да напиша, че нямах никакви синини, отток и леко пожълтяваше под очите имах до 4-ти/5-ти ден, на втория ден след операцията даже бях на работа в офиса. Направо не мога да повярвам, че мина толкова леко и съжалявам, че не го направих по-рано.

# 716
  • Мнения: 2 030
А защо в Истанбул? Септопластика не правят ли и в България?

# 717
  • Мнения: 54
А защо в Истанбул? Септопластика не правят ли и в България?

Ако въпросът е към мен, отговарям: моето беше септоринопластика, имах както фукнционален проблем, така и визуален. Направих го в Турция, защото имам примери около мен, които след операция в България след това правят втора и дори трета операция в Турция. Реших да действам на по-сигурно, въпреки, че никога няма гаранция, особено пък при мен е много рано за финални изводи.

# 718
  • Мнения: 3 770
Не ми е текло кръв от носа след риното, но аз имах гипс и лепенки отгоре, които стояха 2 седмици. Не са се напоявали, не са ми избивали кървави петна. Не ми се струва нормално сякаш, но най-добре ще е да се звънне на опериращия лекар за мнение.

# 719
  • Мнения: 233
Здравейте , не знам дали е много по-темата....
но след 2 операции ринопластика,за изправяне на ностна преграда....
в момента имам няколко проблема , и се надявам да ме насочите към Някой който да ги оправи без следваща операция,че ми писна от операции...

Ако не всички проблеми се надявам една част да могат да се оправят с лекарства или без операция?
Носът ми постоянно тече, със секрет и се налага примерно през 60 мин , макс да го бърша иначе става доста по зле......

Мога да дишам единствено и само с едната ноздра,
като ноздрите се сменят на някакъв интервал от време не знам часове ли е какво е..
Постоянно като си духам носът има гной, сутрин ,обед,вечер а сутрин освен това и като се изплюя и там гной, гърлото не ме боли.
Януари началото ми беше последната операция възможно ли е това да са още странични ефекти или ?
Понякога плюя или от носът ми като го духам има и кръв това нормално ли е?
вече сме все пак Април..
Моля дайте някакъв адекватен човек който да помогне, понеже навсякъде само бързат да оперират,да приберат парите и после спасявай се, уж всичките с препоръчки, 1млн операции успешни много доволни,но уви повечето за нищо не стават това е истината поне аз на такива все попадам.
Предполагам има някакви лекарства който биха могли да ми подобрят състоянието?
След като доктор каже все пак, ходил съм и на специалисти за мнение но,те пак клонят към операции и ми писна от операции.

Общи условия

Активация на акаунт