Съни бийч по bTV - 3

  • 44 260
  • 710
  •   1
Отговори
# 285
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 753
По-добре беше днес.

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 22:20 от Vasil Vasilev 676271

# 286
  • София
  • Мнения: 4 429



Съни бийч - епизод 10


.

# 287
  • Мнения: 4 488
Здравейте! Аз за първи път пиша в темата, но следя сериала при второто излъчване. Миналата година в началото не ми допадна и загледах Ол Инклузив, но сега го преоткрих и много ми харесва. Лек и разтоварващ, идеален за петък вечер. Всеки епизод си разказва история и все пак има и голяма рамка, която да следиш. Актьорите се справят чудесно. Любимци са ми Гомес, Ивон и Младен.
Евелин Костова е много красива и ролята и пасва като ръкавица. Бойко Кръстанов се справя чудесно. А Иво ми е приятната изненада. След толкова роли, в които ми стоеше като манекен секс символ и нищо повече, тук страшно ми харесва как се справя. И Лидия Инджова ми харесва много като Дарина, но самия образ ми е една идея зад другите.

# 288
  • София
  • Мнения: 27 275
От промото очаквам следващия епизод да бъде доста силен. Simple Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 11 634
Днешният епизод ми хареса, не беше уау, но беше готин. Липсваше ми интригата с Никола.

Малко моментът с кражбата не беше изпипан,  щеше да е по-добре Младен да види в далечината кучето, а така на 5 метра, предвид, че е спасител, ще е по-бърз от крадеца.

Да видим другата седмица. Според мен другата жена, заради която Гомес е напуснал Виттория, е Ивон. Затова ѝ тя му е толкова бясна и се държи така. Не, че я оправдава да го лишава от Марти. Единствено за колата и возенето на предната седалка и то извън града е адски безотговорно и доста родители биха предприели мерки.

# 290
  • София
  • Мнения: 27 275
Ахам, 100% е Ивон Simple Smile
Тук ще изскочи заека от шапката.

# 291
  • Мнения: 31 265
Ивон е да.

# 292
  • Мнения: 9 111
И аз смятам, че е Ивон. Там е имало нещо  сериозно.
Адмирации за малкият! Предвиждам голямо бъдеще като актьор.
Хубав епизод.

# 293
  • Мнения: 4 065
Не искам да се повтарям, ама тоя Бойко е страхотен, страхотен актьор!!! Как няма една фалшива реплика, не знам!!!
Понеже преди няколко серии бяхме коментирали Боряна Братоева - става все по-убедителна в образа на Виктория.
За секунда видяхме мускетарите отново заедно в Бедрум, а ми се иска по-често са ти виждаме така

# 294
  • Мнения: 27
Много слаб епизод, но в интерес на истината не е чак толкова зле като предишните серии. Скучно, много скучно, по една време започнах да заспивам. Нямаше как да мине без плейметка. Това продава. Нямаше нищо в тази серия, което да ми грабне вниманието. Сценарият е като скърпен набързо.
Момчето е много талантлив актьор. За разлика от Братовева, която отново отнесе приза за най-накадърен актьор.

# 295
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 434
Пореден слаб епизод, не очаквам чудеса вече изобщо. Стоян Радев направи епизода гледаем за мен, Златка дойде отгоре на всичката глупост.

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
На мен и Радев не ми хареса, нещо преекспонирано беше цялото му амплоа. Не очаквам и аз да стане по-добре до края, но ще ги изгледам сериите. Все пак беше една идея по-добре от предходната.

Последна редакция: сб, 01 май 2021, 20:25 от Child of June

# 297
  • София
  • Мнения: 13 854
Сега го изгледах. Супер беше. Лежерно и пародийно.  Дано не влязат в  драма с детето.

# 298
  • Мнения: 10 893
Тази серия ми хареса за разлика от предната. Стоян Радев ми е любимец! Златка си беше Златка. Определено Ивон и Гомес са имали отношения, както и предполагахме.

# 299
  • София
  • Мнения: 13 854
Много е готин Стоян. Не е уникален образът. Опитвам се да се сетя, кой известен злодей имитира.

Общи условия

Активация на акаунт