Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 54 356
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 127
Isee, забрави да уточниш, че ЗА ТЕБ това не е добър резултат! И като не си замълча, с какво точно си полезна?!
Габи, радвай се на гърдите си! Как е можело или трябвало да бъде вече няма значение. Това са твоите гърди и ти стоят добре Flowers Four Leaf Clover

# 661
  • Мнения: 2 077
Е, нека не лицемерничим!
Всички които твърдите, че тези гърди ви харесват, вземете тогава се оперирайте при д-р Заякова 😆
Втрещявам се от това, колко неосведомени тръгват за операция някои момичета.
Аз избирах кой да ме оперира точно 5г. Четох, питах, разпитвах, бях станала мини енциклопедия за доктори и импланти от страх, какъв ще е резултатът, щото имах две празни кожи и то асиметрични🙄
Ходих на няколко консултации, но не се интересувах от усмивката на доктора или от цената, а от това кой и по какъв начин ще ме избави от огромните комплекси, които ми създаваха двете висулки😑
Накрая ща- не ща избрах най-неприветливата, особена, странна и скъпа по онова време докторка, която направи чудо. Не, че ми се даваха много пари, просто разбрах, че тя е моят човек за моя проблем.
Следващият път ще ида при сина и.

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 23:32 от Чисто луда

# 662
  • Мнения: 1 346

Накрая ща- не ща избрах най-неприветливата, особена, странна и скъпа по онова време докторка, която направи чудо. Не, че ми се даваха много пари, просто разбрах, че тя е моят човек за моя проблем.
Следващият път ще ида при сина и.
Без да ти чета публикациите бас ловя, че е Тепавичарова Simple Smile

# 663
  • Мнения: 2 077
Е, то има ли друга толкова легендарна?😆
Синът и и беше шеф и се криеше от нея да пуши на покрива🤣

# 664
  • Мнения: 416
Не разбирам защо се обсъждат само гърдите на Габи с неодобрение. Тук сме виждали много снимки на жени без и с увисване, на които видимо имплантите не са подбрани правилно като форма, проекция, профил… в резултат на което зърната сочат горе или долу и разни други, според мен, крайно не приемливи резултати. Тогава тук-там някой се намира да каже: честито, мн са хубави. И най-вероятно на някой си му харесват наистина, но е ясно, че като оставим работата на хирурга, имплантите не са подбрани правилно.
Никого не визирам, пак казвам, всеки има вкус, но съм в шок когато се хвалят такива резултати.
На Габи отново казвам, че е страхотно ако си ги харесва ! Това е целта на всичко Wink

# 665
  • Мнения: 1 464
Аз съм на мнение, че ако не можем да кажем нещо хубаво на някого, то е по-добре да замълчим.
Не само тук, във всяка житейска ситуация е валидно това. Защото една добра дума за някой може да е всичко, а лошата на никой не би била полезна. Нито аз ще спечеля нещо, ако я кажа, нито човекът, на когото я казвам би се почувствал по-добре.
Ако видя човек, който не ми харесва, не държа да кажа "ауууу, какъв грозен човек", защото красотата е субективно понятие и грозното за един, е красиво за друг. Но ако видя нещо красиво, винаги държа да го кажа. Същото е и с гърдите.

# 666
  • Мнения: 2 077
Мда де, ама пък може да предпазим някой от некадърни доктори🙄

# 667
  • Мнения: 43
Скрит текст:
Скрит текст:

320 cc среден профил, Мотива, може би заради малкия кубик, нямам болки и още на 5-тия ден бях на работа, само тежко не вдигам.

# 668
  • Мнения: 1 545
Е, на бялото няма как да кажеш черно!!!  Прекрасен резултат, Силви !!!

# 669
  • Мнения: 1 416
Аз съм на мнение, че ако не можем да кажем нещо хубаво на някого, то е по-добре да замълчим.
Не само тук, във всяка житейска ситуация е валидно това. Защото една добра дума за някой може да е всичко, а лошата на никой не би била полезна. Нито аз ще спечеля нещо, ако я кажа, нито човекът, на когото я казвам би се почувствал по-добре.
Ако видя човек, който не ми харесва, не държа да кажа "ауууу, какъв грозен човек", защото красотата е субективно понятие и грозното за един, е красиво за друг. Но ако видя нещо красиво, винаги държа да го кажа. Същото е и с гърдите.
По- точно нямаше как да се каже! На същия принцип съм. Тук откровеноста се бърка с грубост. И не виждам кой кого ще предпази, ако на някоя потребителка й харесват тези гърди ще се оперира при съответната докторка, ако не - няма! Момичетата показват снимки и мисля, че това е достатъчно, от там нататък всеки си прави изводите.

# 670
  • София
  • Мнения: 1 799
Силви, страхотен резултат! При кой лекар си и с какви импланти? Доколкото виждам е само обиране, без котва?

# 671
  • Мнения: X
Силви, наистина са много красиви и стоят много естествено. Майсторска работа, определено. Със здраве да си ги носиш.

# 672
  • Мнения: 164
Силви, прекрасни гърди ви е направил доц.Романски, радвайте им се със здраве! Браво на доцента!

# 673
  • Мнения: 591
Наистина повече от Страхотен резултат!! След такова увисване да направиш толкова красиви гърди едвали е лесна работа .. Ако наистина маистора им е доц.Романски няма какво да се чудя повече .. Simple Smile Уаау браво

# 674
  • Мнения: 416
Силви, чудесни са ! Честито !
Какви са имплантите ?

Общи условия

Активация на акаунт