Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 65

  • 60 986
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 356
Amiamo,същият .

# 31
  • Мнения: 5
Здравейте мами,къде мога да открия зараден магазин с продуктите на импала?От Бургас съм ,благодаря ви

# 32
  • Мнения: 1 127
Аз онзи ден взех това чудо уж да е нещо по-био. От всички рол они и дезодоранти получавам неприятен сърбеж. Има малко особен аромат иначе за сега е окей.
Скрит текст:
Иначе в крайна сметка взех този спрей за обем на Балеа и нямаше никакъв ефект 😃 Имам къдрава коса, не страдам от някаква липса на обем, просто искам повече обем 🤣
Скрит текст:
Спрея за обем и аз го имам, действително нищо не прави, но мислех, че проблемът е в правата ми тежка коса.

# 33
  • Мнения: 3 674
Аз бях доволна от спрея за обем, усещах тънката си коса някак уплътнена и по-податлива на фризиране. Спрях го, защото е формулиран с алкохол.

# 34
  • Мнения: 5 963
И аз взех ролончето на Сиен, че му се каня, откакто гледах една ютюбърка. Ароматът е много лек и деликатен като на мляко за тяло, обаче на мен ми стои влажно и лепкаво подмишниците. Свикнала съм с дезодоранти, които явно съдържат талк и изсушават кожата и сега ми е странно да ми е лепкаво.

# 35
  • Мнения: 5
И аз взех ролончето на Сиен, че му се каня, откакто гледах една ютюбърка. Ароматът е много лек и деликатен като на мляко за тяло, обаче на мен ми стои влажно и лепкаво подмишниците. Свикнала съм с дезодоранти, които явно съдържат талк и изсушават кожата и сега ми е странно да ми е лепкаво.
Здравей относно ролончето на Cien и при мен се получава лепкаво,обаче си решавам проблема като се изкъпя слагам и със сешоара го подсушавам подмишниците и после не лепне.

# 36
  • Мнения: 12 294
Те всичките трябва да изсъхнат, не само този на Сиен. Иска малко време, няма как да изсъхва за същото време като аерозолен дезодорант. То иначе не само че се усеща влажно и лепкаво, ами и отива по дрехите и прави петна вместо да остане по кожата и да си върши работата.
Чак със сешоара не съм тръгнала да суша, но определено го слагам първо него и чак тогава почвам кремове, лосиони, сушене на косата... докато привърша, вече няма какво да му чакам за да се облека.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 88
Още един глас за Сиен. Харесва ми миризмата и се надявам наистина да няма проблем с петна по дрехите. Да похваля и тоалетното мляко Today на Била. Не ми щипе на очите, което за мен е много важно и почиства добре. Проверих го и с приложението за козметика, много добра оценка 17/20.

# 38
  • Sliven
  • Мнения: 249
Здравейте! Може и да е коментирано, но назад не открих информация? Какво е мнението ви за този фон дьо тен на Нивеа NIVEA CELLULAR CUSHION? Голяма реклама, а гледам и цената не е никак ниска, за това как е за ежедневна употреба? Дали е подходящ за по-мазна кожа?

# 39
  • София
  • Мнения: 22 521
Не е добър. Положителни коментари има за Миша.

# 40
  • Мнения: 2 182
Аз използвам крем за тънка коса и обем на Тресеме.
Но той не е за обем в корените, а по-скоро за краищата. С него косата ми изглежда по-обемна, тежка и гъста, както и по-плътна и подредена в краищата.
За жалост, и там граница с прекаляването е тънка. Съвсем малко повече продукт или поставяне на леко изсъхнала коса, и положението става ужас. Твърда, трудна за разресване, бих казала дори спластена и изпръхнала, сякаш е горена със свещ.
Имам и шампоана от същата серия. Наистина косата след него е по-обемна и плътна, но не препоръчвам за ежедневна употреба. При ежедневно ползване косата скърца при измиване с него (което не знам колко е добре), както и става по-суха и заплетена.

# 41
  • Мнения: 12 294
Изкушават ме от време на време такива продукти за обем, някакъв крем май бях пробвала преди време... обаче не видях никакъв ефект и го захвърлих, даже не помня каква марка беше.  Тъничка ми е косата и откъм гъстота също не е впечатляваща, та най-зле е в корените като застане слегната. За там съм си намерила продукта, сега ме блазни пак като чета такъв отзив за по-плътна коса по дължините. Подобно си усещам косата от шампоана за обем на Сиен, между другото. Само че не забелязвам да ми стои като премита косата от нето. Нормално си измива, аз мия през ден.
А този крем за обем как точно се използва? Като балсам без отмиване ли е или по-различно?

# 42
  • Мнения: 9 478
Какво ползваш за обем в корените?

# 43
  • Мнения: 12 294
Пудра за обем на Балеа ползвам, тия дни се беше заформила дискусия за нея, на някоя от последните страници ще е. С пяни и прочие явно аз не умея да работя и не ми се получава добре.

# 44
  • Мнения: 413
Ползвала съм рол-он-а на Cien, както и спрея за обем на Baleа, и съм на мнение, че и двата продукта не оправдаха очакванията ми. Рол-он-ът миришеше добре първите 3-4 часа, след това трябваше да се нанася повторно, а спреят не направи каквото и да било. Явно не са били "моите" продукти.

Общи условия

Активация на акаунт