На море в България 2021 г.! - 2

  • 58 316
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 44
Моля,препоръчайте ми хотел на южното черноморие(изключвам Слънчев бряг),на първа линия,с басейн,детска анимация(най-вече) и all inclusive.
Не искам супер лукс-съответно скъпо,не искам и някое мизерно място.Нещо по средата-чистичко и приятно.
Миналата година бяхме в Оазис дел маре-нещо подобно за ориентир,ако някой го е посещавал.
Ако не намеря ще сме пак там,въпреки,че не обичам да повтаряме.
Хубаво и спокойно лято на всички! Nature High Brightness

Бела Виста - Синеморец.
За цената си е много добър хотел, а анимацията е ТОП.

# 166
  • софия
  • Мнения: 2 919
Моля,препоръчайте ми хотел на южното черноморие(изключвам Слънчев бряг),на първа линия,с басейн,детска анимация(най-вече) и all inclusive.
Не искам супер лукс-съответно скъпо,не искам и някое мизерно място.Нещо по средата-чистичко и приятно.
Миналата година бяхме в Оазис дел маре-нещо подобно за ориентир,ако някой го е посещавал.
Ако не намеря ще сме пак там,въпреки,че не обичам да повтаряме.
Хубаво и спокойно лято на всички! Nature High Brightness

Бела Виста - Синеморец.
За цената си е много добър хотел, а анимацията е ТОП.
И аз подкрепям, макар да не съм била в Оазис дел маре и да не мога да сравня .

# 167
  • Мнения: 433
Моля,препоръчайте ми хотел на южното черноморие(изключвам Слънчев бряг),на първа линия,с басейн,детска анимация(най-вече) и all inclusive.
Не искам супер лукс-съответно скъпо,не искам и някое мизерно място.Нещо по средата-чистичко и приятно.
Миналата година бяхме в Оазис дел маре-нещо подобно за ориентир,ако някой го е посещавал.
Ако не намеря ще сме пак там,въпреки,че не обичам да повтаряме.
Хубаво и спокойно лято на всички! Nature High Brightness

Бела Виста - Синеморец.
За цената си е много добър хотел, а анимацията е ТОП.
И аз подкрепям, макар да не съм била в Оазис дел маре и да не мога да сравня .

Били сме в Белла Виста.Харесва ми,да,но не е да излезеш от хотела и да стъпиш на плажа.
Нещо като това,което търся дали има в Приморско?
Там никога не сме отсядали в хотел.

# 168
  • Мнения: 2 528
Моля,препоръчайте ми хотел на южното черноморие(изключвам Слънчев бряг),на първа линия,с басейн,детска анимация(най-вече) и all inclusive.
Не искам супер лукс-съответно скъпо,не искам и някое мизерно място.Нещо по средата-чистичко и приятно.
Миналата година бяхме в Оазис дел маре-нещо подобно за ориентир,ако някой го е посещавал.
Ако не намеря ще сме пак там,въпреки,че не обичам да повтаряме.
Хубаво и спокойно лято на всички! Nature High Brightness

Бела Виста - Синеморец.
За цената си е много добър хотел, а анимацията е ТОП.
И аз подкрепям, макар да не съм била в Оазис дел маре и да не мога да сравня .

Били сме в Белла Виста.Харесва ми,да,но не е да излезеш от хотела и да стъпиш на плажа.
Нещо като това,което търся дали има в Приморско?
Там никога не сме отсядали в хотел.
Няма. Да стъпиш от хотела на плажа  (в смисъл само преминаваш дюните) е Приморско дел сол. Но с многооо забележки.
Вижте ако ви харесва Арапя дел сол.
Също и Серенити бей - той е по-добрата опция.

# 169
  • Сф
  • Мнения: 10 710
Блу Ориндж, Созопол.

# 170
  • В.Търново
  • Мнения: 6 706
За Серенити обаче нвма студиа свободни. Подгответе се за апартамент, но там цената скача. За Блу Оринд изисква малко ходене по алеята до плажа. В Лозенец има семейни хотрлчета на пясъка, но нвмат ол инклузив. Има един хотел Бижу май се казваше до Равда, но е НВ и е мслък хотела. Вижте Парайзо Бийч в Обзор, пак е по-малък от Оазис дел Маре, но го бива. Това, което искате трудно ще го намерите по южното щом искате без Сл. Бряг. Албенските хотели са за вас, но са на север, хотел Гергана, Нона, Мура, Славуна.

# 171
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Моля за препоръка на хубаво (чисто) студио или апартамент за двама в района на санаториума, за десетина дни от средата на Юни. Търся нещо в района на ул. Проф. Стоянов,  от ул. Солна нагоре, към Гранд хотела. За мен най-хубавият плаж в Поморие е този пред Гранда, отдалечеността от центъра ще я преживея. Simple Smile
Ще се радвам, ако можете да предложите нещо подходящо. Малко хотелче, с или без закуска също върши работа. Харесах си апартамент Мария 1, на ул. Сливница 6, но нещо не се ориентирам за локацията...
Благодаря предварително!
П.С. Писах и в Поморийската тема, но там нещо няма движение.

# 172
  • софия
  • Мнения: 2 919
Моля,препоръчайте ми хотел на южното черноморие(изключвам Слънчев бряг),на първа линия,с басейн,детска анимация(най-вече) и all inclusive.
Не искам супер лукс-съответно скъпо,не искам и някое мизерно място.Нещо по средата-чистичко и приятно.
Миналата година бяхме в Оазис дел маре-нещо подобно за ориентир,ако някой го е посещавал.
Ако не намеря ще сме пак там,въпреки,че не обичам да повтаряме.
Хубаво и спокойно лято на всички! Nature High Brightness

Бела Виста - Синеморец.
За цената си е много добър хотел, а анимацията е ТОП.
И аз подкрепям, макар да не съм била в Оазис дел маре и да не мога да сравня .

Били сме в Белла Виста.Харесва ми,да,но не е да излезеш от хотела и да стъпиш на плажа.
Нещо като това,което търся дали има в Приморско?
Там никога не сме отсядали в хотел.
Няма. Да стъпиш от хотела на плажа  (в смисъл само преминаваш дюните) е Приморско дел солmm Mr. Но с многооо забележки.
Вижте ако ви харесва Арапя дел сол.
Също и Серенити бей - той е по-добрата опция.
Ние бяхме  2018 в Приморско дел сол, хотелът ни хареса, но плажът е отдалечен по нашите критерии. За съжаление напоследък чета само лоши коментари за там.
Относно Серенити , управителката ми писа преди два дни,, че имат свободни от трите вида стаи.

# 173
  • Мнения: 534
В никакъв случай Арапя дел сол.Няма нищо общо  с предлаганите хотели.

# 174
  • Мнения: 433
За Обзор не ми се иска,плажа не ми харесва,а съм с 2 малки деца.
Иначе хотелите на първа линия и градчето ми харесват.
 
За Серенити обаче нвма студиа свободни. Подгответе се за апартамент, но там цената скача. За Блу Оринд изисква малко ходене по алеята до плажа. В Лозенец има семейни хотрлчета на пясъка, но нвмат ол инклузив. Има един хотел Бижу май се казваше до Равда, но е НВ и е мслък хотела. Вижте Парайзо Бийч в Обзор, пак е по-малък от Оазис дел Маре, но го бива. Това, което искате трудно ще го намерите по южното щом искате без Сл. Бряг. Албенските хотели са за вас, но са на север, хотел Гергана, Нона, Мура, Славуна.

# 175
  • В.Търново
  • Мнения: 6 706
Серенити предлагат студио, апартамент парк и апартамент море. Може нвкой да се е отказал от студио. На мен края на февруари, началото на март ми писа, че няма студиа.

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Серенити работи основно с чужди туристи. Заради несигурната обстановка е много вероятно направените ранни резервации вече да са анулирани и сега да  има свободни стаи.

# 177
  • софия
  • Мнения: 2 919
Серенити работи основно с чужди туристи. Заради несигурната обстановка е много вероятно направените ранни резервации вече да са анулирани и сега да  има свободни стаи.

Вероятно в това причината, но в момента имат от трите типа. Отварят на 22.05.

# 178
  • Мнения: 3 399
Разгледайте и хотелите на южния несебърски плаж - Арсена, Биляна бийч...
Или в новия град Поморие - Виа Понтика.
Може и нещо на Влас - Примасол синева бийч.
Успех в търсенето!

# 179
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Серенити предлагат студио, апартамент парк и апартамент море. Може нвкой да се е отказал от студио. На мен края на февруари, началото на март ми писа, че няма студиа.


Все пак зависи за кой период се търси. За вашия може и да няма студия, но за друг период - да има.

Общи условия

Активация на акаунт