Промоции на книги - тема 10

  • 45 521
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Да, но на Озон безплатната доставка е с най-нисък праг, а и предлагат много издателства. Затова за мен са най-изгодни, голяма рядкост е да харесам книги само на едно издателство, че да си струва да поръчвам от него (като изключим Сиела на 50%-ните намаления, разбира се Laughing ).

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
Да, но на Озон безплатната доставка е с най-нисък праг, а и предлагат много издателства. Затова за мен са най-изгодни, голяма рядкост е да харесам книги само на едно издателство, че да си струва да поръчвам от него (като изключим Сиела на 50%-ните намаления, разбира се Laughing ).
Месечинка, точно щях да напиша ... освен Сиела на 50% и ти си го добавила. От миналата година чакам и 40% на Еднорог, ама не искат да ме зарадват. А са правили, купувала съм от тях с такава отстъпка..... Ще си чакам.

# 677
  • София
  • Мнения: 2 010
Еднорог май правят един път годишно такава промоция. Само че не издават много нови книги, а за една примерно не си заслужава доставката.

# 678
  • Мнения: 10 741
"Еднорог", "Артлайн Студиос" , "Ерове", "Ентусиаст", "Изток-Запад" и "Колибри" правят големи намаления - 30-40-50%

# 679
  • Мнения: 4 023
Прегледах bookspace, но от 3 книги, които искам, 2 ги няма. Така че май пак ще е през ozone.

В момента има ли намаления другаде, освен в ozone ?
В момента Озон нямат промоция за книги(изключение няколко на различни %) .... мисля, че на 15 септември ще пуснат защото си погледнах от миналата година и е имало 20%

# 680
  • Мнения: 10 741
Не знам дали е тук мястото , защото е малко еретично и не в духа на темата, но сериозно обмислям No Spend Year  2022  по отношение на книгите - да не купувам нови , а да чета тези, които чакат натрупани, да разменям и да чета електронно.
Един вид, преодоляване на себе си. Но не знам дали ще успея ... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 7 007
При Еднорог много рядко се случва, но понякога правят 50% и така ме е яд, че тогава не си взех книгите на Стивън Фрай. При Колибри също съм случвала на 50%. Даже веднъж бяха си намалили промоционалните книги от 5лв, та си накупих доволно количество по 2,50лв бройката. Обаче само веднъж се случи, преди 3 години мисля, от тогава не са правили тази "грешка" Smiley
Като цяло сега май се правят по-малки намаления.

# 682
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 213
 и аз като вас Simple Smile чакам намаления по издателства, та в този ред на мисли, Кръг правят ли повече от 20%?

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
При Еднорог много рядко се случва, но понякога правят 50% и така ме е яд, че тогава не си взех книгите на Стивън Фрай.
Точно де, ама не беше излязла Троя, а след нея не са имали голямо намаление. Аз купих доста книги и реших да оставя неговите за следващият път, като издадат цялата поредица и от тогава не намалят повече от 20%

# 684
  • София
  • Мнения: 23 108
Много смело от твоя страна, Миж. 🤣

# 685
  • Мнения: 36 822
и аз като вас Simple Smile чакам намаления по издателства, та в този ред на мисли, Кръг правят ли повече от 20%?
Май точно те бяха със седемте лева за доставка? Иначе имаха голяма промоция на сайта им.

# 686
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 877
Да, но на Озон безплатната доставка е с най-нисък праг, а и предлагат много издателства. Затова за мен са най-изгодни, голяма рядкост е да харесам книги само на едно издателство, че да си струва да поръчвам от него (като изключим Сиела на 50%-ните намаления, разбира се Laughing ).

+1
Или поне шансът да стигна прага за безплатна доставка от едно издателство хич не е голям.

Което ми напомня - Сиела покрай 1.11 нали ?

# 687
  • Мнения: 9 842
Хепи, ако ти се получи, дай знак. Аз няколко години се боря с тази зависимост. Откакто свърши и мястото за купчини на пода ..

# 688
  • Мнения: X
Аз имам около 50 непрочетени, освен това взимам от библиотека и чета електронно. И това го сътворих за има-няма 2 години.
Аз ще започна на друга схема, всеки месец по една книга, от сега - септември. Да видим! За този месец се отчетох току що с "Почти нормално семейство". Wink

# 689
  • Мнения: 10 741
Аз имам около 50 непрочетени, освен това взимам от библиотека и чета електронно. И това го сътворих за има-няма 2 години.

Аз затова се реших на по-горната крачка, защото нещата излязоха извън контрол.
При мен - от първия локдаун март 2020г.

Общи условия

Активация на акаунт