Посрещнете Великден с пролетната декорация на English Home! Участвайте и спечелете!

  • 4 304
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Великден е един от най-приятните, светли и радостни празници. С Великден свързваме началото на нов живот, настъпващата пролет, пълноценното време, прекарано със семейството.

Подгответе най-красивата и празнична трапеза с нашите атрактивни великденски предложения! Гарантираме ви, че близките ви ще бъдат очаровани!

Каним ви да откриете продуктите, които най-добре отразяват великденския дух във вашия дом! Не пропускайте шанса да бъдете един от нашите 100 победители, които ще спечелят допълнителни 30% отстъпка за всички продукти на English Home. Отсъпката важи и за нашите физически магазини!

Все още е валиден и специалният промо код EHMBG20, който ви дава 20% отстъпка при пазаруване нa englishhome.bg и в нашите магазини.

Пoсрещнете пролетта със свежи и ярки цветове
При нас ще откриете богат избор от елегантни порцеланови чинии в розово, червено или сиво, чаши с цветни детайли и много приказни аксесоари – великденски зайчета или яйца, с които ще придадете на масата си щипка приказно вълшебство.



Поднесете великденската закуска в тематични чинии, купички или чаши с формата на зайчета, които ще усмихнат малки и големи. За завършен вид изберете някои от великденските ни декорации или салфетки – малките детайли са от голямо значение и допринасят за празничната атмосфера във вашия дом. И един лесен трик за декорация на масата – увийте своите ръчно боядисани великденски яйца със салфетки и им вържете забавни заешки ушички!

С аромат на пролет
Комбинацията от пъстри великденски яйца и пролетни цветя е предпочитана и лесно изпълнима украса за дома. Подберете цветя, които пасват на вашия сервиз за хранене, или поставете отделни цветни акценти с атрактивна ваза. Откъснете напъпили върбови клонки и ги декорирайте с малки орнаменти и шарени яйца.
Гарантираме ви, че празникът ще бъде незабравим с продуктите на English Home!



Включете се в нашата игра!
Споделете дали подготвяте специална великденска декорация за масата си! Кои са задължителните аксесоари, които държите да присъстват, за да направите празничен тематичен обяд или вечеря?

На 7 май 100 потребители ще спечелят ваучер за 30% отстъпка, валидна за всички продукти на English Home.

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 17:43 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 39 414
Украсявам с яйцата, които децата са декорирали в училище в часовете по домашен бит.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 375
Най-вече украсявам с пролетни цветя. Имаме и Великденски свещи, както и цветни зайчета и яйчица.

# 3
  • Мнения: 1 090
Обикновено украсявам навсякъде с неща на тема 'Великден'.

# 4
  • Мнения: 1 905
Правим си великденско дърво, украсено с перашки.

# 5
  • Мнения: 176
Зайчета, живи цветя и други великденски аксесоари!

# 6
  • Мнения: 356
С две малки деца рязко ми се наложи да прибера всякакви декорации по знайни и незнайни шкафчета, дупки и чекмеджета. Но, ако имам възможност, бих си украсила не само масата. Все пак това внася уют, старание и празнично настроение.

# 7
  • Мнения: 1 330
Споделете дали подготвяте специална великденска декорация за масата си! Кои са задължителните аксесоари, които държите да присъстват, за да направите празничен тематичен обяд или вечеря?
 Да, старая се да има зайчета, пиленца, тематични салфетки.

# 8
  • Мнения: 1 099
Украсявам с великденски салфетки, кошничка с шарените яйца и цветя.

# 9
  • Мнения: X
Декоративни яйца, свещници, свещички, тишлайфери и салфетки с Великденски мотиви.

# 10
  • Мнения: 13 555
Украсявам с великденски зайчета, пиленца и много пролетни цветя.

# 11
  • Мнения: 4 209
Споделете дали подготвяте специална великденска декорация за масата си! Кои са задължителните аксесоари, които държите да присъстват, за да направите празничен тематичен обяд или вечеря?

Слагаме боядисаните яйца в специални чинии за яйца с отделение за зелена декорация. Листенца здравец до всеки комплект прибори. Задължителните аксесоари са кърпите, покривките и салфетките с великденски мотиви.

# 12
  • Мнения: 3 932
Да, покривка и панерчето с яйцата.

# 13
  • Мнения: 1 942
Това е задължително за всеки празник и изпбщо повод!

# 14
  • Мнения: 68 736
Още преди седмица украсихме входната врата с тематичен великденски венец и други украси.
На масата слагам тематични салфетки.

# 15
  • Мнения: 1 040
Да, тематична покривка, салфетки, кошнички и пиленца, цветя!

# 16
  • у нас
  • Мнения: 5 724
На всеки празник и за всеки повод украсявам тематично масата.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 887
На масата слагаме великденски покривки и салфетки и декорираме с тематични свещи. Боядисаните яйца подреждаме в чинии с отделения за яйца.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Украсата ми включва зайчета, пиленца, изкуствена тревичка и боядисаните яйчица. Великденски панери за козунак, сладки и също тематични салфетки.

# 19
  • Мнения: 6 626
Правим украса, слагаме яйца, зайчета, цветя

# 20
  • Мнения: 670
Специално боядисани яйца, шарени и декупаж със салфетки,кристали. Покривка на зайчета,кошничка с тревичка за яйцата.

# 21
  • Мнения: 538
Украсявам с яйца, пролетни цветя, свещи, имам и тематични великденски чашки и покривка.

# 22
  • Мнения: 1 715
Великденска покривка,тематични салфетки,солнички,живи пролетни цветя.

# 23
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Украсявам около яйцата със здравец, малки пиленца, върбови клонки.Из къщи закачам различни великденски украшения.

# 24
  • Мнения: 1 653
Покривка, салфетки, кошница с яйца,някое зайче и красиви пролетни цветя.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Не украсявам за Великден. Хубава покривка и тематични салфетки.

# 26
  • Мнения: 1 798
Обикновено празнувам Великден при родители (моите или на съпруга ми) и не правя маса, но обичам да подарява великденски чинии с украса, нося тематични салфетки и покривка.

# 27
  • Мнения: 682
Украсявам задължително поне месец предварително! Зайчета, пиленца, кокошки, яйца, пролетни цветя, салфетки. Става много красиво. Напоследък, по западна традиция, крием школадови лакомства из двораза децата, като преди това правим малки гнезда - леговища за великденския заек. Hug

# 28
  • Мнения: 1 152
Слагам великденска покривка и салфетки, специални панери за яйцата. Задължително присъстват и пролетни цветя на масата.

# 29
  • Мнения: 1 262
Слагам великденска покривка,панерчета.Великденско пиленце,зайче,салфетки.

# 30
  • Мнения: 30
Великденски салфетки и кошничка за великденските яйца.

# 31
  • Мнения: 667
Украсявам с цветя, ръчно изработени с децата украси - зайчета и яйца, тематични салфетки, кошничка с шарени яйца.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 199
Масата е с великденска покривка , същите салфетки, панер с боядисани яйца и между тях пиленца. Имам изкуствени яйца с които е украсено в хола. На прозореца имам венец.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 764
Великденска покривка, пролетни цветя и клонки, салфетки с великденски мотиви, кошница с боядисаните яйца.

# 34
  • Мнения: 1 333
Слагам великденска покривка,тематични салфетки,декоративни фигурки,дръвче великденско,кошница,панерчета...

# 35
  • София
  • Мнения: 3 098
Имаме декоративни зайчетс и кошнички.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Великденска кошничка с яйца, тематична покрива и салфетки. Останалата декорация вкъщи се състои от фигурки - зайчета, дървени яйца, кокошки и задължително пролетни цветя. Animal Rooster Flowers Tulip Animal Rabbit

# 37
  • Мнения: 591
Украсявам с цветя, тематична покривка и декорация.

# 38
  • Мнения: 29 466
Украсяваме с великденска покривка, салфекти и специален панер-зайче за яйцата.

# 39
  • Мнения: 2 840
Декоративни яйца, свещници, свещички  и салфетки с Великденски мотиви.Слагам и много цветя.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 205
Дървени зайчета и много зеленина, както и други декорации на тема Великден.

# 41
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 767
Да, на масата присъстват панер с боядисани яйца, празнични салфетки и пролетни цветя.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Весели кошнички за яйцата, пъстра покривка и тематични салфетки

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Свежи цветя от градината, салфетки с великденски мотиви, фигурки зайчета и пиленца.

# 44
  • Мнения: 1 013
За празника слагам тематична покривка ,боядисаните яйца, салфетки и ваза с пролетни цветя

# 45
  • Мнения: 14 095
На масата слагам тематична покривка,  великденски панер за яйца (със зайче отстрани) и боядисаните яйца.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
Сама правя украсата за всеки празник  - Великден, Коледа,  рожден ден. 
За Великден съм изработила кокошчици, зайчета, цветя. Винаги съм подготвена с тематични свещи и салфетки.

# 47
  • Мнения: 597
Винаги украсяваме тематично. Кошничка за яйца, панер, салфетки, декоративни пиленца и зайчета.

# 48
  • Мнения: 1 481
Обикновено украсявам навсякъде с неща на тема 'Великден'.

# 49
  • Мнения: 1 804
Винаги правя декорация за Великден (както и за всички по-големи празници). За Великден задължително винаги украсявам с малки декоративни пиленца и зайчета, кошничка с боядисани яйца, тематични салфетки и пролетни цветя във ваза.

# 50
  • Мнения: 612
Свежи цветя, празнична покривка и други дреболии.

# 51
  • Мнения: 998
Използваме великденска покривка и салфетки и на масата има свежи цветя.

# 52
  • София
  • Мнения: 462
Украсата е едно от задължителните неща, за да се почувства човек празнично. Обичам християнските празници и вярвам, че с украсяването на масата и дома се показва нашето отношение. По този начин възпитавам и децата да ценят красивото и уюта на празника, да го почустват. Още на входната врата имаме великденски венец със свежи клонки и стилни яйчица. Боядисване яйцата задължително с различни техники всяка година, за да разнообразим и харесаме нещо ново. На самия Великден масата украсена с пролетни цветя, покривката е едноцветна, но има свежи пролетни и великденски елементи в салфетките, подкожните чинии и специалните поставки за по едно яйце пред всеки. Настроението обикновено е прекрасно, защото сме заедно и се наслаждаваме на това.

# 53
  • Мнения: 1 001
Много обичам пролетните празници и почти винаги от Лазаровден слагам тематични покривки, венец от напъпили клонки, декоративни яйца, кошнички с боядисаните истински яйца.

# 54
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
Не
Освен яйца...нищо друго особено.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 158
Свежи пролетни цветя, боядисаните яйца, салфетки с великденски мотив.

# 56
  • Мнения: 1 295
Задължително украсяваме домът с кошнички с шарени яйца, тематична покривка и салфетки.

# 57
  • София
  • Мнения: 13 166
На масата слагам великденски салфетки и кошници с шарените яйца. Имам и свещички с формата на великденски яйца.

# 58
  • SF
  • Мнения: 21 243
Украсявам с ръчно рисуваните от мама яйца. Те са кухи, с панделки за декорация.
Украсявам и с великденските яйца, които боядисвам.

# 59
  • Мнения: 2 357
Украсявам с кошнички с яйца, декоративни свещници, зеленина и тематични салфетки.

# 60
  • Мнения: 2 485
Нямаме кой знае каква голяма украса за Великден. Настроение внасят боядисаните яйца, козунаци, празнични тематични салфетки, кошнички Simple Smile

# 61
  • Елхово
  • Мнения: 1 400
Обикновено украсявам навсякъде с неща на тема 'Великден'.

# 62
  • Мнения: 441
Тематични покривка и салфетки.

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 710
Тази година, малко ще пропусна декорацията, поради неприятни причини, но задължително ще има лалета на масата, за да създават усещане за пролет Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 137
Слагам покривка и салфетки с великденски мотиви на масата, декоративни пиленца, яйца и пролетни цветя.

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 988
Споделете дали подготвяте специална великденска декорация за масата си! Кои са задължителните аксесоари, които държите да присъстват, за да направите празничен тематичен обяд или вечеря?
Имам си малки декоративни пиленца, яйчица, зайчета. Специални Великденски салфетки и свещник, покривка също, предпочитам червена, за да изпъква декорацията.Другото важно нещо са усмивките и доброто настроение, а най-важното от всичко е хората, с които ще споделиш празника-семейството!

# 66
  • Мнения: 4 595
Декорираме с цветя и здравец, кошница с шарени яйца, малки пиленца в изкуствена трева и задължително подходящи салфетки за празника. Отделно в цялата къща се закачат декоративни яйчица, най-често по осветителните тела Grinning

# 67
  • Мнения: 544
Да, старая се да има зайчета, пиленца,  салфетки и подходяща покривка .

# 68
  • Мнения: 108
Да, много държа на Великденската украса! Украсявам с керамични фигурки, тематични покривки, клончета с висящи от тях нарисувани яйца, цветя и венци.

# 69
  • Мнения: 226
Украсявам със свежи цветя, декоративни зайчета, пиленца, яйчица, салфетки в същата тематика.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 590
Кошнички с боядисани яйца, украсени с пиленца, зайчета, изкустена декоративна трева, салфетки с великденски мотиви, покривка.

# 71
  • Мнения: X
Украсявам с великденски салфетки,малка  кошничка с боядисани от мен  яйца и ваза с цветя и красива покривка.

# 72
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 588
Украсявам с тематични покривка и салфетки, панер с декоративни фигурки и яйца, както и боядисани такива.

# 73
  • Мнения: 846
Нямам специална украса за трапезата и не защото не харесвам красивото, а защото всичко, което приготвяме  за Празника е достатъчно цветно, прекрасно и.... ароматно- яйца, козунаци, традиционната зелена салата и печеното агнешко сами по себе си са украса.
Слагам единствено една бяла покривка и цветни салфетки.

# 74
  • Мнения: 611
Само салфетките са ми великденски, всичко друго е обикновено.

# 75
  • Мнения: 82
Украсата всъщност са само яйцата и козунаците. Това ми носи достатъчно настроение.

# 76
  • Мнения: 1 175
На празника се събираме цялото семейство и за мен украсата на масата е много важна. Имам тематична покривка  с великденски мотиви, нареждам хубави салфетки и вази с пролетни цветя. Пъстрите яйца, дъхавите козунаци и ароматното агнешко също допринасят за красивия вид на трапезата.

# 77
  • Мнения: 278
Украсявам с тематични подложки за хранене, чаши и чинии (да, имам за всеки празник Simple Smile). Задължително има свежи лалета и малки керамични зайчета и други фигурки, както и вече боядисаните шарени яйца.

# 78
  • русе
  • Мнения: 1 317
Свежи пролетни цветя, боядисаните яйца, салфетки с великденски мотив.

# 79
  • Мнения: 77
Украсявам с цветя, великденски зайчета, пиленца и тематични салфетки

# 80
  • Мнения: 7
Украсявам с пролетни свежи цветя, задължително кошнички, купи, покривки и салфетки с великденски мотиви.

# 81
  • София
  • Мнения: 372
Украсявам с тематични салфетки, свещи, цветя и боядисани яйца.

# 82
  • Мнения: 2 962
Да, украсявам тематично с покривки, салфетки, декорации със зайчета, пиленца и кокошки. Слагам и красиви съдове с боядисаните яйца, курабии и козунак.

# 83
  • Мнения: 1 758
Използвам красива покривка , слагам свежи цветя във ваза.На трапезата ми присъства и кошница с изкуствена трева , която пълня с яйца.

# 84
  • Мнения: 1 042
Ползвам покривка с великденски мотив, подходящи салфетки и салфетник, керамични зайчета и пиленца, боядисани яйца в красив поднос и красиви купички за ядки.

# 85
  • Мнения: 4 600
Да, подготвям специална великденска декорация за масата. На празничния обяд задължително присъства украсен панер с изкуствена трева и боядисани яйца, кошнички с боядисани яйца, великденски салфетки, малки декоративни пиленца и др.

# 86
  • Мнения: 1 476
Украсявам с великденски салфетки и кошничка с шарените яйца.

# 87
  • София
  • Мнения: 905
Много обичам да декориран. Започвам първо с аксесоарите, имам венец и за вратата. След боядисванети на яйцата, ги слагам в определени тематични под носи. Покривите ми у дома също са тематични, весели и шарени.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Декорацията е великденска:покривка, салфетки, кошница с яйца и други дребни неща.

# 89
  • Мнения: 4 403
На Великденската трапеза освен традиционните боядисани яйца,  за украса винаги слагаме и ваза с набран от градината здравец. Традиция е и да слагаме празнична покривка и тематични салфетки.

# 90
  • Мнения: 629
Да, разбира се, украсяваме масата с великденска покривка и керамични пиленца. Боядисаните яйца подреждам в панерчета, украсени с пиленца, зайчета и шоколадови яйчица за децата. Салфетките за семейната вечеря също са с великденски мотиви. Днес точно допълнихме украсата с още покупки на великденска тематика - свещници-яйчица и държач за салфетки - великденско зайче.
Тематичната декорация носи още повече настроение и внася уют. 😊🐣🐤🐑🐇
Светли Великденски празници!

# 91
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Споделете дали подготвяте специална великденска декорация за масата си! Кои са задължителните аксесоари, които държите да присъстват, за да направите празничен тематичен обяд или вечеря
Да,имам си специална декорация.Имам великденска покривка със зайци,пилета и яйца.Задължиъелно в същата гама и салфетки,панерки за яйцата и козунаци.

# 92
  • Мнения: 1 775
Винаги слагам букет от пролетни цветя, празнична покривка и празнични Салфетки, а тази година ще сложа и керамични зайчета.

# 93
  • Мнения: 763
Великденската украса вкъщи е семпла- тематична покривка и салфетки, плетени панери за яйцата и пролетни цветя на масата.

# 94
  • Мнения: 1 186
Още преди няколко седмица украсих у дома тематичено за великден.
На масата слагам тематични салфетки, покивка с великденски мотиви и свежи цветя.

# 95
  • Мнения: 910
Купувам си дребна празнична украса за масата. Отделно, и детето прави красиви неща за празника.

# 96
  • Мнения: 6 730
Подготвям декорация, да. Обикновено празнична покривка, великденска украса - слама.

# 97
  • Мнения: 2 180
Да, аз декорирам с яйца на поставки с ръчна бродерия, покривка, пиленца, някои керамични фигурки, тематични салфетки и добро настроение!

# 98
  • Мнения: 5 128
Украсявам с декорации със свежи, пролетни цветове. Добавям тревни и дървесни детайли.

# 99
  • Мнения: 2 117
Вече поставям единствено салфетки и самите боядисани яйца.

# 100
  • Мнения: 142
Украсявам с цветя, великденски салфетки, свещи, декоративни яйца.

# 101
  • София
  • Мнения: 25
Тъй като искам да науча дъщеря ми, че човек се храни и с очите винаги за празници се стремя трапезата ни да бъде красива. Постилам масата с покривка с великденски мотиви. Слагам салфетки с подобна тематика в държача за тях, с форма на зайче  и разбира се не забравям комплекта за сол и пипер, който представлява 2 пиленца. Накрая завършвам с "мама кокошка" - малка вазичка пълна с дъхав здравец.

# 102
  • Мнения: 5 386
Украсата е люляци, полски цветя, домашен козунак и малки порцеланови зайчета
- поставки за яйца, с тревичка в панерчетата и малки пиленца.
Светло да е в душите ни, светъл празник!

# 103
  • Мнения: 596
Украсявам с люляк, защото обожавам аромата му, великденски свещи, декорации.

# 104
  • Мнения: 5 370
Вкъщи сме почитатели на семплата украса. Бяла покривка, тематични салфетки, плетен панер с яйцата, ваза със сезони цветя.

# 105
  • Мнения: 1 437
Имам голяма колекция от декоративни кокошки и зайци.Всичко е извадено за празника.

# 106
  • Мнения: 1 392
Харесвам да има тематика. Покривка, слафетки декорирам. Трябва да е празнично!!

# 107
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 16
Украсявам като луда. Дълги клонки цветя и люляк, а също и върба, на които окачвам порцеланови яйчица и порцеланови камбанки- цветя. Зайчета, патета и посуда с великденски мотиви.

# 108
  • Мнения: 1 969
Аз слагам покривка с мотиви, тематични  салфетки, свещи и купа с боядисани яйца.

# 109
  • На морето!
  • Мнения: 5 763
За мен less is more, така че предпочитам стилна и внимателно подбрана декорация с 1-2 акцента, предимно натурални или близки до естествените материали и природни красоти.

# 110
  • София
  • Мнения: 13 269
Слагам покривка със семпли великденски мотиви, ваза с люляци и великденски свещи, донесени от Божи гроб. Чиниите и салфетките обичам да са дюс, но винаги слагам на чинията цветни картички с различни пожелания.
Не обичам да е претрупано, затова не слагам големи украси из дома ни, с изключение на няколко ръчно рисувани големи свещи и купата с боядисаните яйца на плота.

# 111
  • Мнения: 644
Да украсявам масата - задължително присъстват великденски яйца, тематична покривка, салфетки, цветя.

# 112
  • Мнения: 302
Обичам да украсявам за всички празници.За Великден украсявам още от външната врата с венец от клонки, цветя и яйчица.На различни места в жилището поставям зайчета, пиленца.На масата поставям великденска покривка.Кошничка, солничка, салфетник, салфетки- все пъстри!
За всеки има индивидуална кошничка за яйце и бонбони.За радост на децата в кошницата има и дървени яйца, а между всички накацали много пухкави пилета.Ваза с полски букет от първите макове и диви маргаритки.

# 113
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
На масата слагам яйца и козунак, като яйцата са декорирани с тревичка. Друга декорация за съжаление нямам.

# 114
  • Мнения: 722
Масата украсявам с цветя, зайци, яйца. Входната врата с венец. Из цялата къща зайци и декоративни яйца.

# 115
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 845
Украсявам с клонки, на които закачвам продухани яйца нарисувани с боички.

# 116
  • Мнения: 374
Подготвям специална великденска декорация - кошничка с яйца, фигурки със зайчета, рисувани картички, яйца, пиленца , други фигурки и украса на всякъде в дома. На масата не държа да присъстват задължителни аксесоари, предпочитам украсата да е навсякъде в дома.

# 117
  • Мнения: 940
покривка за маса за повода, гравирани яйца, закупени от благотворителни базари  и малки тематични сувенирчета с пиленца в кошничка

# 118
  • Мнения: 855
Винаги слагам тематични салфетки, свежи цветя ... В една ваза комбинирам изкуствени яйца на клечки... Тази година пръснахме по масата пиленца и листа от лалета Simple Smile

# 119
  • Мнения: 10 210
Да, правя декорация на масата. Всичко е великденско - от покривката до пръстените за салфетки.

# 120
  • Мнения: 1 406
Слагам празнична тематична покривка, празнични тематитични салфетки, пиленца, зайчета, боядисаните яйца и ръчно направен козунак.

# 121
  • Мнения: 2 746
Украсата е тематична с пиленца, зайчета, козунак и яйца слагам. Масата застилам с покривка подходяща за случая и вазанс цветя  също добавям към останалата украса

# 122
  • Мнения: 303
Украсявам с пролетни цветя, яйца, зайчета, кошнички, често и с ръчно изработени декорации

# 123
  • Мнения: 2 070
Самите боядисани яйца са най-хубавият празничен аксесоар. Плюс цветя и някое и друго пиленце, заек, изкуствено яйце...

# 124
  • Мнения: 11 744
Украсявам с великденско дръвче с яйца и тревичка.
Едни дървени боядисани яйца имам за декорация и сламено зайче с яйце.

# 125
  • Мнения: 446
Винаги украсявам цялата къща за Великден. И тази година сложих тематична покривка, върху нея пълна кошничка с яйца, свежи цветя на масата и във всяка стая красива декорация.

# 126
  • Мнения: 5 133
Украсявам кухненската маса с боядисаните яйца, като добавям декоративни пиленца към тях. Няколко декоративни яйца слагам из дома като акцент за празника.

# 127
  • Мнения: 886
Украсявам тематично.
Декорации от яйца, зайчета, цветя.
Тематична покривка, салфетки и така Simple Smile

# 128
  • Мнения: 38
Красива бяла покривка с дантели и празничните яйца и козунак.

# 129
  • Мнения: 1 905
Имам си покривка с пиленца, тематични керамични фигурки, купувям шоколадови великденски зайци за децата и вазата е пълна с нарциси и лалета.

# 130
  • Мнения: 715
Украсявам с боядисани яйца и тематични салфетки.

# 131
  • Мнения: 7 289
Всяка година купувам поне по един нов елемент за тематичната украса. Покривката и салфетките са задължителни, както и декоративни яйца, зайчета, пиленца.

# 132
  • Мнения: 1 569
Изтеглени са късметлиите, които печелят ваучер за 30% отстъпка, валидна за всички продукти на English Home.
Това са:


mariat
blabunder
Maksimix
Red Lady
Petya Jordanova
=-=-=-=-=
Пролетно цвете
delia
Ambrosia
Ирене
teta75
Liashka
Sinara
Vanja77
maiathebee
geri123456789
pepita XX
Димана_78
PureLove
Тарталета
amonqk
tido
mimoza@b
Vessi*
Ilaida_iv
Parfait
bugi6
Stone flower
Магси
CocoNuts
Soul Free
Dancer
змейковица
tedi133
DENICA3
Dara888
sunflower
Stefek78
preci
Bubbless
Summer789
~Tony~
Jeini
milasara
katerina_girl
little afternoon
ma6kata7
Katmel
skk007
geri_lz
elifanta
beki8
Валя Михайлова
denitsa_85
miss_whatever
Скубиду
Zazameg
tea-mea
katka72
искренчето78
siska.s326
krassi1
Бела
HollywoodGirl
Black Scorpio
Free style
margo**
White Peony
силвето димитрова
KarnaVall
~Анджела~
Carina_007
marinadp
Coolmummy
Златанова
Kampala
zelenamama
*Камея
DBan
Лятo
саанска лисица
martitedi
Dany Nguen
sis_ko
Rapariga
joging
Hope17
Arieldd
Villy_Na
soul81
Teddyto1
hintt
Бадрулбудура+
Merelenda
Tall poppy
beauty_magnolia
boroboro
martinka_
кехлибаровка
denyil


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 14.05.2021 г. на e-mail: games@neg.bg като упоменат, че са победители в игратa "English Home 100" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, и координати за получаване на наградата:
- три имена
- валиден email адрес

Общи условия

Активация на акаунт