Отговори
# 210
  • Мнения: 9 124
За който се интересува, довечера в Черешката ще готвят Стефания и Елена.
От промото по ТВ - то ми се вижда да е поне весело.

# 211
  • Мнения: 777
Нямаше ли нещо подобно по българските телевизии преди време?.. Нямам предвид фермерът, който търсеше жена, а нещо с по-засукан ерген?
Милионер/Х милионер търси съпруга може би? Мисля, че бяха с подобен замисъл.

# 212
  • Мнения: 2 493
Няма как да не ви покажа тази снимка на нашия човек 😉🙂🤗:

# 213
  • Мнения: 2 627
Ахаха, какъв е боен от малък Joy

# 214
  • Мнения: 9 124
Сладурчо си е Юлката, много ми липсва предаването с негово участие, беше си тръпка и емоция. Днес хванах накрая близначките в черешката. Същите са си, разправяха къде са ходили , лигавеха се малко, но са си хубавки, отслабнали са и ми харесаха визуално. Но пак са  си същите драки май и се мислят за неотразими. Оказа се , че и от музика разбират, освен че рисуват хубаво, танцуват, спортуват. Надарени момичета са , хубави, ама с този характер, дано се намерят мъже малко да ги укротят, че наистина опърничави и със самочувсвие. Но там има едни баскетболисти близнаци (не ги разбрах, късно се загледах кои са) хич не си поплюват, ама май ще излезе нещо накрая...Лошото е , че с мачовете се засича предаването и ...не го следя, само днес заради тях превключих.

# 215
  • София
  • Мнения: 27 175
Изгледах епизод 7 от Максимал

само две битки, но добри
Скрит текст:
Вайс страхотен! Взе трасето 4 пъти зад по 4 минути, това си е направо атлетическо постижение.
Браво и на Явор, който има само 1 мин. след него.
Краси Джунов направи шоуто с неговите хитринки и заяждания ама той си е такъв. 'Играч' Wink
Милен обаче отново се доказа като много съобразителен играч.

прогнози за мачовете на двойки:

Вайс/Сюзън ще победят Данчо и Даяна
Ваня и Жени срещу Габи и Станислав ми е мътна и кървава, може би все пак за Ваня/Жени

# 216
  • София
  • Мнения: 6 141
Да, имаше какво да се види.

Скрит текст:
Вайс се справи страхотно, не очаквах да успее да ги запомни толкова бързо. Краси не съм го гледала и ме изненада с тия опити да бъде хитър. Хич не му се получи. То бива да преписва (макар да не ми харесва), ама някаква мисъл да беше вложил. За следващия път- ако съдя по анонса, играта пак ще е силова, затова смятам, че Ваня и Жени ще победят. Надявам се Вайс и Сюзън също.

# 217
  • София
  • Мнения: 27 175
Изгледах епизод 8 от Максимал

Няма да слагам спойлер, минаха доста дни, а и ако някой не е гледал, просто да не чете.


Хареса ми, това бе най-добрия епизод от началото. Имаше напрежение и обрати, а играта бе достатъчно сложна и пипкава, за да затрудни всички, кой повече, кой по-малко. Искаше се специфични умения, но и спокойствие и бърза мисъл. Не е за всеки...
Изненадам съм много от Вайс как така колабира. Уж професионален състезател, единствения сред всички, действащ активен спортист, а буквално се срина?! А вижте фокусника Данчо напимер... Недоумявам. Може би има нещо друго, или е зобал нещо, сам каза, че се е обезводнил, ходил е много пъти по малка нужда, а до нея се ходи, когато се взимат разни хапчета... Както и да е.
Най-много ми харесаха Габриела и Данчо. Габи бе с класа над жените, а Данчо над мъжете в конкретната игра. Реално той спечели играта, защото Даяна бе много зле. А пък Габриела измъкна своя отбор. Без нея Станислав бе за никъде горкия. Нормално е Габи да е толкова силна когато има възли, покрай баща си е научила много. Simple Smile
Малко ме е яд за Ваня и Жени. Като отбор бяха много добри, но нямаха едно силно звено, което да наклони везните. Нормално Вайс и Сюзън бяха най-зле, то когато трябва да се вложи някаква мисъл не ги бройте тях двамата.

И сега какво, топ фаворитите останаха в четирите двойки, които ще се борят да не отпаднат от играта. Ето колко много са изравнени силите и всякакви прогнози са крайно рискови.
Веско/Роберта ; Вайс/Сюзън ; Ваня/Жени ; Краси/Силвия - не мога да повярвам, че от толкова силни двойки ще има две отпаднали.

# 218
  • Мнения: 2 627
Аз пък се глася за море по най-южното ни Черноморие и разбрах, че от Игри на волята пак са завардили любими мои места за снимки. Колкото и да ми харесваше първия сезон на предаването, нещо взеха да се оливат с това да си заграждат плажове като бащиния в средата на лятото. Май ще имаме челен сблъсък и то не по любов Angry

# 219
  • София
  • Мнения: 27 175
Изгледах епизод 9 на Максимал.
Никой друг ли не гледа?
Дори и така е, ще ви инфромирам, поне да се знае какво става.

Отпаднаха първите две двойки, които автоматично отиват в племенния съвет

Скрит текст:
Краси и Силето и Ваня и Жени отпаднаха?!
Изненадан съм, защото ми бяха сред фаворитите, но то няма как, все някой ще отпадне. Жалко за тях, но това е положението.

Имахме статична игра за сила и издръжлвиост, като трябваше да държат и балансират гума от 8 кг с помощта на вериги, а на всеки 10 минути се добавяше по още една гума.
Четирите двойки бяха: Краси/Силвия ; Веско/Роберта ; Вайс/Сюзън ; Ваня/Жени
Всички удържаха първите 10 минути като си личеше, че Силвия и Ваня са зле и едва удържат.Силвия първа изпусна, Краси не можа да компенсира, няма как. Ваня пък издържа до 16-та минута.
Жалко за Жени, която бе откритието на сезона дотук. Жената, която впечатли най-много измежду всички според мен.
Точно най-близките хора на Митко Гуспата отпаднаха. Поне никой не може да го обвинява, че си бута своите хора (което никога не съм го и вярвал, но просто го споменявам, факт че всичко е честно на 100%).
Веско и Роберта бяха много спокойни, като скали. Впечатлен съм от Сюзън, толкова крехко момиче, с тънки ръчички, но държа момичето, въпреки гадната верига.

Ваня ще играе сега игрички в съвета. Следи всеки кой какво прави и говори. Simple Smile
ШОЛ да става...

# 220
  • Мнения: 1 888
Дяволо с кеф следя докладите ти за Максимала.
Аз гледам само Черешката, че за друго време няма.
Чакам си аз есенния сезон, че ще е интересен и ме е яд, че няма Хелс Китчън, голям фен съм на предаването.

# 221
  • София
  • Мнения: 11 568
И аз го гледам, чаках да минат 24 часа, че да коментирам. Не, че сме много гледащите, но не се разбрахме за правила.

В тази игра трябваше мъжете да са с ръкавици, все пак всеки се поти различно и не е честно само заради това да отпадне.

Очаквах Ваня да изпусне сравнително бързо. Личи си, че все пак не тренира силово. Силвето и Краси пък са си най-възрастните. И четиримата обаче са ми много симпатични за разлика от някои от някои от финалистите.
Ваня според мен се шегува за съвета. Не вярвам да има номера.

# 222
  • София
  • Мнения: 6 141
Гледах и аз снощи, ама не ми останаха сили да пиша.

Скрит текст:
Изненадах се и аз на отпадналите, особено Ваня и Жени. Мнооого им е  трудно да преглътнат загуби. Ако Ваня беше във форма, щяха да спечелят, Жени беше безкомпромисна. Веско и Роберта бяха железни. Силвия пък си е причинила нещо на лицето и само това гледах. Дразнещо ми дойде леко заплашителното отношение на Ваня с неговите стратегии. А пък този рефрен, че дават пример стана от банален вече досаден.

# 223
  • Мнения: 9 124
Сега разбирам, че на Албена снимали в момента поредния сезон на ол инклузив, та...ако някой е там да каже.
Иначе щом са почнали снимките на Игри на волята би трябвало есента да почнат с излъчването.
Сървайвър не разбрах дали са почнали да снимат, нещо четох за Карамазов, че се пазарял за хронорара или нещо такова, вероятно още не е ясно ще има или няма да има.

# 224
  • Мнения: 2 627
На Владо Карамазов не мога да му разбера играта Sunglasses Пусна в инстаграм някакви неща, уж свързани със Сървайвър, но не стана ясно, дали си спомня с умиление или нещо предстои.

Общи условия

Активация на акаунт