Пазаруване от Amazon - тема №96

  • 58 272
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Със сигурност няма да те чарджат два пъти. Първата сума е само блокирана и според сроковете на твоята банка ще ти я освободят.

# 436
  • Мнения: 7 156
Questar, освен това и Пощенска банка много дълго задържат блокираната сума, тя няма да бъде изтеглена, но ще остане към 20 дни блокирана. Бил е и по-дълъг срокът, макар да съм се обаждала и да питам защо е необходимо,  след като е ясно, че от Амазон няма да изтеглят два пъти сумата. Затова и отдавна се отказах да плащам с карта на тази банка, държат се безумно;
С повечето банки става следното - при поръчката в Амазон само се блокира сумата и при изпращането тя се изтегля, но понякога не се изтегля блокираната сума, а нова такава. Някога, но по-рядко,  изобщо не се блокира сума, направо се изтегля при изпращането.

# 437
  • Мнения: 5 998
Да, проблемът е, че на мен са ми блокирали двойна сума и се чудя защо. И сега пак си стои на pending, явно амазонците ще теглят при изпращане. Продуктът без това ще бъде ин сток чак на 27 юни. Ама тази пощенска банка с нейните тоукъни и верификации ме вкарва сега във филми да се чудя защо блокират двойно. Явно първия път без верификация блокират, че и втория с верификацията блокират. Ами безумно е.

# 438
  • Мнения: 4 841
Провери да не си пуснала два пъти поръчката. Иначе с Амазон всичко е коректно. Ще си изтеглят точната сума, а банката след време ще освободи останалата.

# 439
  • Мнения: 1 043
Имам за £25.50 от октомври 2018 г. и са най-удобните, които съм имала някога. Скъсах ги от носене и буквално на едната леко се цепна кожата до подметката. Та за тях бих дала и 50 евро отново. Но за този модел, който си показала, не бих ги дала. Имам подобни и ми си струват с половин номер уголемени. Още от Джавари съм ги купувала и така си отлежават. На марката имам също боти, които си отговарят на номера и също са много, много удобни въпреки височината  и  невероятно здрави. Изобщо за марката всяко евро си струва.

# 440
  • Мнения: 4 042
Имам за £25.50 от октомври 2018 г. и са най-удобните, които съм имала някога. Скъсах ги от носене и буквално на едната леко се цепна кожата до подметката. Та за тях бих дала и 50 евро отново. Но за този модел, който си показала, не бих ги дала. Имам подобни и ми си струват с половин номер уголемени. Още от Джавари съм ги купувала и така си отлежават. На марката имам също боти, които си отговарят на номера и също са много, много удобни въпреки височината  и  невероятно здрави. Изобщо за марката всяко евро си струва.
Аз нося 90% само обувки на ЕССО. Страхотни са. Определено 100 лв си заслужават

# 441
  • Мнения: 293
И от мен голямо ЗА за ECCO обувките. 100 лв е добра цена, хващала съм и по-намалени модели, но е било на късмет.

# 442
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте, някой има ли обувки на маркатаhttps://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08BZK6WTH/ref=ppx_yo_dt_b … ie=UTF8&psc=1 ? По напред в темата бяха пуснати, доста са изгодни в момента.
Отговарят ли си номерата? 
Благодаря предварително!

# 443
  • Сф
  • Мнения: 4 770
За червеното Ессо- имам по- стария модел, на 90% изглежда като този. Много са ми удобни, единствено избягвам да ги нося, ако вали, че кожата пуска червено по чорапите, ако се намокри (не много, ама все пак)

# 444
  • Мнения: 5 267
Имайте едно наум, когато пазарувате от Amazon UK. Случайно видях отговор на Gabieli. Ще начисляват ДДС на пратките от Англия от 01.07.
Скрит текст:

# 445
  • Мнения: 5 602
https://www.amazon.de/-/en/Westland-Womens-Nice-80-Slippers/dp/B … mp;th=1&psc=1
За дами-43 номер за 7 Е

Ботуши- 39 номер-33 Е
https://www.amazon.de/Gabor-Stiefel-31-641-27-schwarz-770285/dp/ … mp;th=1&psc=1

Топли ботички Каприс-39-16 Е
https://www.amazon.de/gp/product/B0845H29FN/ref=ox_sc_act_title_ … R8XB7XF&psc=1

Последна редакция: пт, 18 юни 2021, 22:47 от Трапезица

# 446
  • Мнения: 1 039
Имайте едно наум, когато пазарувате от Amazon UK. Случайно видях отговор на Gabieli. Ще начисляват ДДС на пратките от Англия от 01.07.
Скрит текст:

Колкото сега  минават митница Габиели и декларират всичко.....освен това как ще ти искат ДДС като вече е начислено веднъж....

# 447
  • София
  • Мнения: 2 050
Здравейте,
Моля някой да ми обясни принципа на subscribe & save.
Избирам си продукт, задавам му период и го вкарвам в кощницата. След това го плащам - тоест си финализирам поръчката.
Мога ли след това за нова поръчка да си избера друг различен продукт и отново да се възползвам от намалението или е само еднократно за акаунта?
..................................................
Каво ви е мнението за refurbished преносими компютри и таблети ( от производителя) ?

Последна редакция: сб, 19 юни 2021, 07:19 от brayan__

# 448
  • Мнения: 16 874
Аз вчера кпециално гледах в сайта на Габиели и не видях такава информация. 
Имам за получаване още няколко неща с тях, Амазон ми бавят доставата.

# 449
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Аз от Габиели съм много доволна, така и не разбрах как си получих без всякакви проблеми 4-5 пратки с тях директно в спидито до нас. Дано не усложнят допълнително процедурата.
Какво сте си набелязали за Прайм дейс?

Общи условия

Активация на акаунт