Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 862
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 26 450
Как става поръчка в Ремикс?
Вчера си харесах едни обувки,натиснах за поръчка,изписва “добавено”и нищо друго ..гледам на артикулите има някакви сърца вдясно и цифри,какво е това?
Два пъти пробвах и все същото..
Преди малко отново пробвах,след малко изписа”продадено” 🤨

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 11:10 от Doli

# 76
  • Мнения: 2 397
Ако не се лъжа след като натиснете "Добавете" и изпише "Добавено....", трябва до 15 мин. да завършите поръчката през кошницата. В противен случай артикулът вече не ви се пази и някой друг може да го купи.
Аз в последно време нямам възможност да обикалям по магазините и ходя само до един квартален МПулс, ама слаба работа.

# 77
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Чанта Tous



Чисто ново, естествена кожа. Със страшно много отделения и в същото време не някакво тумбесто. Много му се зарадвах като го видях. Червеното ми беше дошло до гуша. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 78
  • Мнения: 626
Как става поръчка в Ремикс?
Вчера си харесах едни обувки,натиснах за поръчка,изписва “добавено”и нищо друго ..гледам на артикулите има някакви сърца вдясно и цифри,какво е това?
Два пъти пробвах и все същото..
Преди малко отново пробвах,след малко изписа”продадено” 🤨
Това сърце е да добавиш продукта в Любими,  а бройката показва още колко хора са го добавили в Любими. Иначе Августина е описала другото.
Аз вчера направих една поръчка от сайта на Мания, имаше доста намаления.

# 79
  • Мнения: 1 153
Чанта Tous



Чисто ново, естествена кожа. Със страшно много отделения и в същото време не някакво тумбесто. Много му се зарадвах като го видях. Червеното ми беше дошло до гуша. Stuck Out Tongue Winking Eye


Супеер е чантата. Колко ти излезе?

# 80
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Фиксирана цена е. 20 лв. Ама предвид оригиналната, си е супер. А си  е нова, няма следи от употреба.

# 81
  • Мнения: 6 164
Все съм имала дрехи с изчанчени имена на марки от ВУ, ама днес едни къси гащи избиха рибата с марката Черво. То пък се оказаха скъпички голф дрехи, от което се подразбираше по материята - страхотна. https://www.chervo.com/wo-en/giunco-820

# 82
  • София
  • Мнения: 4 884
Някъде в София попадали ли сте на богат избор на чанти?
Ама хубави чанти. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 419
Някъде в София попадали ли сте на богат избор на чанти?
Ама хубави чанти. Simple Smile
Пиротска 58 или 60  номера башми се губи Simple Smile

# 84
  • Мнения: 6 164
Някой ползвал ли е новото "продайте на Ремикс", че ще разчиствам гардероба? Аз не съм отдавна пращала, пък сега е доста променено .. уж.

# 85
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Пращала съм, да. За висок клас дрехи си струва, иначе не.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 26 450
И аз си търся голяма чанта,нова или много запазена,но засега нищо не откривам 🤨
Взимала съм си преди години много хубави от ВУ за смешни пари,още си ги нося някои.

От Мания на ВМА преди 2дни,нови джапанки за 3,50лв от зала Б 🤑

Имаше хубави,нови и запазени обувки и в двете зали.

# 87
  • Мнения: 6 164
Пращала съм, да. За висок клас дрехи си струва, иначе не.
Аз не съм за парите толкова, колкото да ми се разкарат и освободят малко място. Смисъл и някакви левчета ме устройват, а не да ги подреждам долу на контейнера. Обаче преди бяха пращаш 30, одобряват 3, примерно. Това ме интересува дали е коригирано с новата цедка или пак си е същата идилия? Не ползвам премиум опцията за връщане ... за какво са ми обратно.

# 88
  • Ямбол
  • Мнения: 1 652
Аз не съм пращала на Ремикс, макар че не е като да не съм го обмисляла 🤷🏻♀  
От днес, зала Б на Манията ни:

 
Скрит текст:

Готина рокля на COS, в много тъмно синьо, чисто нова е Simple Smile)
И останах без гащеризона от предната снимка 😂, щерката го взе.

# 89
  • Мнения: 1 129
Evencee,
по-добре събери дрехите и ги занеси в някой HM. Дават талон за отстъпка срещу торба дрехи с размерите на пликовете като на "Билла", "ЛИДЛ" и пр.
Виж им сайта на НМ или в темата тук.

Общи условия

Активация на акаунт