Изпитани сайтове за парфюми - юни 2021

  • 70 085
  • 743
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 350
Добре, че писахте ...за новото попълнение в Парфимо. В чуденка съм, затрудних се в избора Sweat Smile
П.С.  
Та в крайна сметка заложих на Диор, отдавна имах желание. Ще видя как ще бъде, а до последно преди това се чудих на HISTOIRES DE PARFUMS TUBEREUSE 2 VIRGINALE (виждам, че е била налична и в повече милилитри).
La Vie Est Belle x Atelier Paulin Lancome ми беше много интересен също дали има много голяма разлика от LANCÔME LA VIE EST BELLE ARTIST EDITION  Head Band

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 19:42 от laki

# 586
  • Мнения: 1 003
Полкият сайт изглежда доста интересен! Мостри на нишови парфюми между 10-15 злоти, а видях такива и за 6, си е чист подарък. Не съм поръчвала до момента от чужд сайт, но може да се престраша с поляците.
Благодаря за споделянето!

# 587
  • Мнения: leet
Да, наистина цените им са доста добри. Особено на марки, на които сетовете с мостри са доста по скъпи, като Zoologist.

# 588
  • Мнения: X
Да, и аз благодаря, има чудесни неща и доставят до БГ директно.
blue75, по поща ли пристигат? Опитвам се да разбера и цената на доставката, но не намирам инфо.

# 589
  • Мнения: leet
Да, и аз благодаря, има чудесни неща и доставят до БГ директно.
blue75, по поща ли пристигат? Опитвам се да разбера и цената на доставката, но не намирам инфо.
Да, пристигат по пощата с препоръчана пратка. Цените на доставка ги има някъде в сайта.До България мисле, че беше 5-6 евро.

# 590
  • Мнения: 5 080
Във връзка с представения от мен казус за арабския парфюм Supreme
https://www.sbdiscounter.bg/produkt/%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b1%d1% … %bc-supreme-50ml/ ето и благоприятната развръзка. Въпреки че не съм настоявала за смяна (дефектът не пречи използването на флакона) предложението е по инициатива на вносителя. Смятам, че точно така се разсейват съмнения за автентичност на получен парфюм и съм много доволна от отношението и  обслужването. В скрит текст поствам последния получен мейл.
Скрит текст:

# 591
# 592
  • Мнения: 494
Да похваля Notino, възползвах се от 15%-ното намаление през уикенда, всичко отлично - цена, опаковка, парфюм, комуникация.

# 593
  • София
  • Мнения: 51
Имате ли инфо за тоя сайт http://parfiumi.me/index.php?route=common/home
Подозрителни цени виждам;-)
Нямам опит с него, но сега ми попадна

# 594
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Имате ли инфо за тоя сайт http://parfiumi.me/index.php?route=common/home
Подозрителни цени виждам;-)
Нямам опит с него, но сега ми попадна

Този пост реклама ли цели?
Защото в тази тема през страница се повтаря (а и в първия пост го пише), че такива цени като на снимката са гарантирани ментета

# 595
  • София
  • Мнения: 51
Каква реклама, нямам време да чета какво сте писали. Ок, просто питах. Очевидно са ментаци

# 596
  • Мнения: 3 686
parfimo.bg -  код SAVEBG120 - намялява - 8лв. поръчки над 120лв.

# 597
# 598
  • Мнения: 404
С каква капачка пристигат тестерите от Парфимо на Tiziana Terenzi?
Малка или голяма?

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 13:13 от proly

# 599
  • София
  • Мнения: 859
Черна, май е пластмасова, но не обърнах голямо внимание.

Общи условия

Активация на акаунт