За тези, които четат любовни романи № 39

  • 53 679
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 16
В момента чета ,,Грешката'' на Ел Кенеди. Харесва ми. Чете се леко и не ме напряга като ,,365 дни'' например.

Относно ,,365 дни'' чела съм и двете книги и са просто ужасни. Пълна безвкусица и изобщо не разбирам защо станаха такъв феномен. Не мисля да си причинявам третата книга.

# 676
  • Мнения: 4 094
Аз приключих с Чикаго Старс на СЕФ. Много ми допадна, но мисля да разнообразя. Сега започнах Кралството на мечтите на Джудит Макнот. Все още съм в началото, но започва обещаващо.

# 677
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Нищо няма да изпуснеш , освен удоволствието да прочетеш ....
Скрит текст:
как главната героиня получава оргазъм върху работеща на центрофуга пералня Close

какъв пропуск Grinning Grinning Grinning

# 678
  • София
  • Мнения: 65
В голяма дилема съм дали да прочета книгите от поредицата на Силвейн Рейнард - ,,Адът на Гейбриъл''  ,,Екстазът на Гейбриъл'' и ,,Изкуплението на Гейбриъл''. Не обичам да започвам нещо и да не го довършвам.
Да си призая, изобщо не бях впечатлена от филмовата трилогия, дори напротив. Очаквах доста повече страстни моменти и наситени емоции. Но пък чувам,че кнгите са по-добри. Ще се радвам, ако някой сподели дали си заслужават.

# 679
  • Мнения: 62
В голяма дилема съм дали да прочета книгите от поредицата на Силвейн Рейнард - ,,Адът на Гейбриъл''  ,,Екстазът на Гейбриъл'' и ,,Изкуплението на Гейбриъл''. Не обичам да започвам нещо и да не го довършвам.
Да си призая, изобщо не бях впечатлена от филмовата трилогия, дори напротив. Очаквах доста повече страстни моменти и наситени емоции. Но пък чувам,че кнгите са по-добри. Ще се радвам, ако някой сподели дали си заслужават.
На мен специално много ми хареса, имам книгите на хартия  и вече няколко пъти съм ги препрочитала

# 680
  • Мнения: 4 094
Аз също много харесах книгите, но филма не съм го гледала и нямам база за сравнение.

# 681
  • Мнения: 168
В голяма дилема съм дали да прочета книгите от поредицата на Силвейн Рейнард - ,,Адът на Гейбриъл''  ,,Екстазът на Гейбриъл'' и ,,Изкуплението на Гейбриъл''. Не обичам да започвам нещо и да не го довършвам.
Да си призая, изобщо не бях впечатлена от филмовата трилогия, дори напротив. Очаквах доста повече страстни моменти и наситени емоции. Но пък чувам,че кнгите са по-добри. Ще се радвам, ако някой сподели дали си заслужават.
аз четох книгите, защото първо гледах филма и не устоях да разбера какво е продължението. Филмът е направен само от първата книга, нищо че е от 3 части.
Аз обаче напоследък нещо такива книги ги чета на един дъх и вече все по-трудно си намирам подобни.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 382
Скоро трябва да излезе и четвъртия филм.
Не знам как е в книгите, но в третия филм има секс сцена, която сигурно беше над двайсе минути Laughing

# 683
  • София
  • Мнения: 9 363
Актьорите във филма, толкова да нямат общо с описанията....
Чак съм в шок... Особено Джулиан...

# 684
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Не знам как е в книгите, но в третия филм има секс сцена, която сигурно беше над двайсе минути Laughing
20 минути .. баси, тоз кой ще го чака толко време ..

# 685
  • София
  • Мнения: 88
В голяма дилема съм дали да прочета книгите от поредицата на Силвейн Рейнард - ,,Адът на Гейбриъл''  ,,Екстазът на Гейбриъл'' и ,,Изкуплението на Гейбриъл''. Не обичам да започвам нещо и да не го довършвам.
Да си призая, изобщо не бях впечатлена от филмовата трилогия, дори напротив. Очаквах доста повече страстни моменти и наситени емоции. Но пък чувам,че кнгите са по-добри. Ще се радвам, ако някой сподели дали си заслужават.

Филмите и книгите нямат много разминаване. Почти еднакви са. Поне тези филми, които са излезнали до сега.

# 686
  • София
  • Мнения: 65
Нямах идея, че филмите са направени само по първата книга.Много благодаря за информацията. Това определено ме обнадеждава, защото ми се видя прекалено малко действие като за 3 книги. Сякаш филмите бяха изсмукани от пръстите.

Актьорът, който играе Гейбриъл много ми харесва, но не мога да кажа същото за актрисата, която играе Джулиан. Определено не я намирам за привлекателна или дори сладка, което за мен е важно за героиня от такъв тип история. Вярвам, че това е и основната причина да изпитвам такова голямо колебание към поредицата.

# 687
  • Мнения: 168
Нямах идея, че филмите са направени само по първата книга.Много благодаря за информацията. Това определено ме обнадеждава, защото ми се видя прекалено малко действие като за 3 книги. Сякаш филмите бяха изсмукани от пръстите.

Актьорът, който играе Гейбриъл много ми харесва, но не мога да кажа същото за актрисата, която играе Джулиан. Определено не я намирам за привлекателна или дори сладка, което за мен е важно за героиня от такъв тип история. Вярвам, че това е и основната причина да изпитвам такова голямо колебание към поредицата.
да и на мен героинята ми е малко ...., но в книгата е описана по-добре или поне аз си я представях по-красива в лице

# 688
  • Мнения: 738
Аз прочетох  Игра с огъня на Шен и не ми хареса. Имаше забавни диалози, адмирации че избяга от клишетата - главната не беше с перфектна външност, а главния не беше милионер, но за мен това не беше Шен, а някой друг автор, който няма общо с книгата за Вишъс. Все очаквах нещо повече и си останах с очакването.
Все пак да си призная, че преди това бях прочела трите книги от поредицата От кръв и пепел на Дженифър Л. Арментраут и още ме държаха. Страшно много ми хареса поредица. Големи обрати и неподозирани тайни. Много е интересна. Нямам търпение за останалите. Тези, които са харесали Дворовете на Маас, ще харесате и От кръв и пепел.

Замислихте ме за Адът на Гейбриъл... помня, че не харесах първата и ги зарязах. Може и да се върна на тях и им дам втори шанс

# 689
  • Мнения: 2 478
Здравейте, аз започнах да си набелязвам коледни книги за четене и ще съм благодарна, ако може да ми препоръчате такива. Не е задължително да са нови. Вие правите ли си такива списъци с коледни книги?

Иначе в момента довършвам третата книга от поредицата Хартуел на Саманта Йънг. Харесва ми повече от първата и втората.

Общи условия

Активация на акаунт