Ядосвате ли се много когато бебето плаче повечко??

  • 7 661
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 292
Не се ядосвам. Става ми мъчно, че на малката душица не  и е добре и се опитвам да я успокоя  Wink
Недей да се ядосваш на бебенцето. То не раzбира. Плаче, zащтоо има нужда от нещо и няма как по друг начин да го иzраzи и само не може нищо да направи  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, ядосвах се в началото, ама свикнах. Просто ме побъркваше самият рев, в смисъл чувствах се безсилна, тъй като каквото и да направех не спираше. Малко странична помощ ти е нужна, дори и за малко да се откъснеш. А и хормоните ти още на са се нормализирали. Ще мине време и ще се оправят нещата. Hug

# 62
  • Мнения: 6 315
Не съм се ядосвала  newsm78. Ставаше ми мъчно, а и аз не го оставях да плаче особено. Доста се гушкахме  Simple Smile.

# 63
  • Мнения: 422
По принцип не му се случва да плаче често, много е спокоен.Когато се е разплаквал, съм се притиснявала винаги дали съм разбрала причината.Обикновено плаче ако се е стреснал или го боли нещо. Peace

# 64
  • Мнения: 69
Ядосвам се понякога , а после се ядосвам на себе си , но се опитвам да се владея. Отдавам го на това , че всъщност се притеснявам , че плаче и защо плаче и затова се изнервям.

# 65
  • Мнения: 6 461

Ядосвам се понякога , а после се ядосвам на себе си , но се опитвам да се владея. Отдавам го на това , че всъщност се притеснявам , че плаче и защо плаче и затова се изнервям.

Така мисля и аз. Simple Smile
В такива моменти честно да  кажа се ядосвам не на бебо ,а на себе си че на мога да разбера за какво плаче.Но идва един момент в който се свиква. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 089
ядосвам не, по-скоро се дразня в случаите, в които прави фасони. а това си личи - гледа ме в лицето, следи за реакция, отваря уста все едно ще лапне света, надува гайдата на най-високи честоти, та даже и сълзи успява да пусне. голям артист. дано само не стане лигла, че такива хора хич не мога да трая.

# 67
  • Мнения: 1 370
И аз много се ядосвах, когато синът ми плачеше, а той рядко спираше, а като го направи започвах аз да рева, от яд на себе си как съм можела да се ядосвам. И така до следващия път. Сега съм доста по-спокойна, въпреки че пак си ги има моментите на нервни кризи Wink

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Когато беше бебе никак не съм се ядосвала ( или поне супер рядко  Mr. Green). Сега доста повече се нервя, защото в повечето случаи реве от инат, гевезене и прочее екстри  Stop

# 69
  • Мнения: 108
 Hug на всяка майка и се иска да има бебче което яде и спи, когато тя иска, често се получава така...Аз бях ужасно спокойна бременна, щастлива и търпелива, очаквах бебето ми да бъде същото, но...много е ревлив.Имам една приятелка която реве с бебето(то плаче рядко), казвам и че аз сълзи нямаше да имам вече...Разбира се че е нормално да се ядосаш, но пък добре ако бързо ти минава Rolling Eyes Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 393
    Както виждаш повечето мамчета са били така,смятам че е нещо нормално-пусти хормони ooooh!Но е лошо когато отидеш по-далеч-виждала съм как моя приятелка удря шамар на 2месечното си бебе-все едно то разбира CryЕто това е вече проблем,да не можеш да си овладееш нервите.

# 71
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами не се ядосвам много, щом плаче, значи нещо не е наред - гушкам го и го успокоявам.

# 72
  • Мнения: 5 362
Не съм се ядосвала,но ми ставаше гадно понякога,че не можех да я успокоя бързо като плачеше.По принцип не сме били от ревливите бебета.
Сега повечко ме ядосва като прави бели и хич не слуша. Grinning

# 73
  • Мнения: 120
Нужна ти е малко почивка от време на време - да оставиш бебо на някой да го гледа и ти да се разходиш някъде..да обърнеш внимание на себе си PeaceАз се изнервям точно поради тази причина..няма на кого да оставя Мартин за 5 мин..баща му много работи и го вижда вечер за по 1 час.Другото,което се отразява е недоспиването..ей това много ме тормози..Марти се буди нощем през час Rolling EyesПоплаквам си от време на време,когато ме хванат нервите..помага WinkНаправо незнам..дано да оцелея докато се нормализират нещата Thinking

# 74
  • Мнения: 2 952
   Ааааааааа  изнервящо е , няма какво ...и аз се цедих ...но гледах да  се цедя когато спи и да слагам в хладилника ако има много време  до слвдващото хранене.......ако не - държах кърмата  в по-хладна стая ...защото отопляхме , зима беше.Кърмата  издържа извън хладилника  мисля 2 часа ....който  се сеща по-правилно може да каже.Така си спести малко нерви ....

Общи условия

Активация на акаунт