Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ембриоредукция-съвети

• 419
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, предстой ми ембриоредукция поради малформация . Бихте ли ми помогнали с мнения за специалисти,които извършват тази процедура. Както и споделен опит за това как протича самата манипулация. Благодаря ви.

# 1
За първи път чувам за подобен термин. Каква редукция, къде са ембрионите, какво се цели? Ако може разяснения ?

# 2
  • София
Да се махне единия ембриона поради малформации. Това означава, много правилно си е написано.

# 3
  • София
Отиди в някоя от големите репродуктивни клиники. Първо поискай второ мнение и направи необходимите изследвания.
Ако си от София, Надежда е подходяща.
Само не се насочвай към АГ болниците.

# 4
Да, разбрах. Каква е малформацията? Моя един ембрион се саморедуцира, разгради се сам в матката, и родих другия ембрион по живо по здраво. Аз бих те насочила към турските клиники. Поне ще си сигурна, че процедурата ще се извърши качествено. Пък вероятно ще ти легне и по-евтино. Обърни се за информация към темата Инвитро в Турция, момичетата ще те насочат към нужните координатори

# 5
Много ви благодаря за информацията. Мисля да се насоча към Надежда и се надявам да успеят да ми помогнат.

# 6
Здравей, аз правих редукция преди десет дни в клиника Щерев и съм доволна от отношението там. Наистина не са малко парите, но не съжалявам. Сега се моля да се запази другото бебче до края на бременността и да се роди живо и здраво

# 7
Здравей, благодаря за споделената информация. Пиша ти на лично за повече подробности относно процедурата. Желая ти всичко да е наред през бременността и детенцето ти да се роди жуво и здраво на термин.

Общи условия

Активация на акаунт