Созопол 2021/2022 г. - мнения, впечатления и препоръки

  • 55 117
  • 763
  •   1
Отговори
# 270
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Има ли някакво влакче, свързващо стария и новия град?
Не.Няма.Никога не е имало.

# 271
  • София
  • Мнения: 388
Има автобус. Спира на автогарата в Стария град, на стадиона в Новия град и на Лидл в началото на Буджака. Потребителка беше качила снимката на разписанието преди няколко страници в темата
.
Редактирам си поста.
Явно са увеличили броя на курсовете на автобуса.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 21:13 от missmarina

# 272
  • Мнения: 57
Здравейте! Някой има ли впечатления от каравана Соул/адвенчър на Кайт Къмпинг Градина? Благодаря!

# 273
  • Мнения: 825
Искам да изкажа възхищението си от един комплекс между Созопол и Черноморец-Аполония Ризорт. Бях скептична и без големи очаквания,но ми беше препоръчан. Определено не съжалявам,че го избрах.
Мястото е на първа линия,условията са идеални за семейни двойки.Изключително поддържани басейни,градина. Стаите са с обширни тераси.Чистотата е 6.
Изключително доволна останах от италианските менюта и винената листа в итал.ресторант!! На толкова автентична итал. кухня рядко попадам и в София! (това за любителите и кулинарните ценители)
Много съм капризна и предубедена за бг курортните комплекси,но за този оценката ми е отлична. Релакс,лукс,спокойствие,чист плаж,beach bar......всичко на едно място.
Ще се върна там!

# 274
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Искам да изкажа възхищението си от един комплекс между Созопол и Черноморец-Аполония Ризорт. Бях скептична и без големи очаквания,но ми беше препоръчан. Определено не съжалявам,че го избрах.
Мястото е на първа линия,условията са идеални за семейни двойки.Изключително поддържани басейни,градина. Стаите са с обширни тераси.Чистотата е 6.
Изключително доволна останах от италианските менюта и винената листа в итал.ресторант!! На толкова автентична итал. кухня рядко попадам и в София! (това за любителите и кулинарните ценители)
Много съм капризна и предубедена за бг курортните комплекси,но за този оценката ми е отлична. Релакс,лукс,спокойствие,чист плаж,beach bar......всичко на едно място.
Ще се върна там!
Откъде резервирахте ? В сайта няма цени.

# 275
  • Мнения: 3 330
Guinness, на сайта в раздел Настаняване започваш да резервираш избрано помещение и дати. На 2 стъпка дава цената.

# 276
  • Мнения: 6 298
Guinness, на сайта в раздел Настаняване започваш да резервираш избрано помещение и дати. На 2 стъпка дава цената.

Ехаа, супер цена и то само за нощувки. Мдаа, много хубав комплекс ще да е. Няма как да е иначе. Постът на новачката за реклама ли беше?! Тук трева пасем.

# 277
  • София
  • Мнения: 5 139
Е, в подобен комплекс си е баш толкова...

# 278
  • Мнения: 825
Guinness, на сайта в раздел Настаняване започваш да резервираш избрано помещение и дати. На 2 стъпка дава цената.

Ехаа, супер цена и то само за нощувки. Мдаа, много хубав комплекс ще да е. Няма как да е иначе. Постът на новачката за реклама ли беше?! Тук трева пасем.

Ни най-малко. Просто споделих впечатления,т.к. рядко попадам на подобно място в БГ.Реших,че мога да бъда полезна на хора,които търсят подобни условия в района.Постът ми не е с цел реклама и провокация.
Съвсем средностатистическа почиваща съм. Бяхме в двойна делукс стая.

# 279
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Наистина е много скъпо. За тази цена и то само със закуска не мога да си позволя. Ние сме 4. Не ми се мисли там колко ще е Sad
Май не сме средностатистически Thinking
П.С. проверих в сайта 335лв е за нас само нощувка + басейн.

# 280
  • Мнения: 1 429
Братовчедка ми преди месец някъде почива там, а тя е доста претенциозна. Беше много доволна, нивото било много високо. Но снощи я питах точно пак за него, че търся къде да ходим и тя ми вика, че са много високи цените. Сега като видях какво сте публикували.... наистина не е за моето семейство, а иначе имах голямо желание да го посетим, защото и плажа бил хубав, на първа линия, басейни...

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
А може ли да споделите повече подробности за плажа на този комплекс? Чисто ли е, хубав ли е пясъкът, морето става ли за деца?

# 282
  • Мнения: 825
А може ли да споделите повече подробности за плажа на този комплекс? Чисто ли е, хубав ли е пясъкът, морето става ли за деца?
Много е чисто и поддържано,шезлонзи +чадъри са на разстояние. Имаше много семейства с дечица на всякаква възраст. Има и свободна зона,която е обширна.
Един от ресторантите е на самия плаж(Атиа).Отделно имаше 2 бийч бар-a.

# 283
  • Мнения: 17 986
Здравейте, предстои ни почивка, запазили сме апартамент в Буджака, така както се очертава най-близкия ни плаж е на Каваците нали така? Има ли някое малко плажче в м-ст Буджака?
Бамбу бийч, малко плажче в другата посока в началото на квартала.

_____
Във "Вили Созопол" също имат ресторант. Или имаха до скоро?
Важно е да се спомене, че Бамбу бийч е фраш и доста шумно. Ние от Буджака си взимахме такси за Каваци или Златна рибка, там има повече избор от заведения и е по-спокойно.
Колко е таксито до Каваци?

# 284
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Guinness, на сайта в раздел Настаняване започваш да резервираш избрано помещение и дати. На 2 стъпка дава цената.

Ехаа, супер цена и то само за нощувки. Мдаа, много хубав комплекс ще да е. Няма как да е иначе. Постът на новачката за реклама ли беше?! Тук трева пасем.
Стандарт.Стил на живот,образование което помага печелене на пари,и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт