Созопол 2021/2022 г. - мнения, впечатления и препоръки

  • 55 176
  • 763
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 080
Харесвате си някого от стоянката и взимате телефона му, после си викате него. Няма фирма, почти всички работят на еднаква тарифа или фиксирана цена за курс. Гледайте да имат холограмен стикер "Община Созопол".

# 346
  • Мнения: 138
Здравейте, някой знае ли има ли автобус или маршрутка от Созопол до Резово, и съответно обратно?

# 347
  • Мнения: 1 628
Някой има ли впечатления от Грин Лайф тази година? Притеснявам се да не е пренаселено...

# 348
  • Мнения: 5 080
Някой има ли впечатления от Грин Лайф тази година? Притеснявам се да не е пренаселено...
Пълно е, включително и с руснаци

# 349
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Някой има ли впечатления от Грин Лайф тази година? Притеснявам се да не е пренаселено...
Твърде пренаселено е.

# 350
  • София
  • Мнения: 2 859
В момента просто е ад, навсякъде. Идвам от Влас тази седмица, в момента съм в Приморско, толкова народ не съм виждала никога, а не е като да не познавам района на юг от Би много преди изобщо да дойде Корона.
На плаж Перла например можело да си запазиш чадър и шезлонги от предния ден като платиш +10 лв върху цената им. Нямам думи просто. А какъв трафик е ит Бургас на юг, не е истина.....

# 351
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Мерси,че разкри мистерията на запазения  чадър.Още мин година го имаше това и то не само на Перла. Но там беше драстично- целия първи ред беше запазен. По две значи . ха ха ха..Аз тази година си купих личен чадър ,заради подобна наглост и се родих!

# 352
  • Мнения: 19 501
Догодина при тази гмеж мисля да пропусна морето. Аз отивам на почивка, не на състезание.....

# 353
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Догодина при тази гмеж мисля да пропусна морето. Аз отивам на почивка, не на състезание.....
До 15 юли беше много спокойно около Созопол,и още по на юг чак до Синеморец.

# 354
  • Мнения: 19 501
Аз бях в Сл.бряг и нещо не ми се видя баш спокойно преди 15-ти.

# 355
  • Мнения: 953
Някой с пресни впечатления от в.с. Санта Марина тази година? Има ли места по басейните? Работят ли ресторантите в комплекса?

# 356
  • Мнения: X
Аз бях в Сл.бряг и нещо не ми се видя баш спокойно преди 15-ти.
Нямаше свободни чадъри ли? До Градина в посока Черноморец, в този период нямаше особен проблем със свободните чадъри. Особено през седмицата.

# 357
  • Мнения: 19 501
Там където бяхме ние, чадъри и шезлонги бяха безплатни, съответно крайно намалени, съответно се заемаха в ранни зори. Взехме си чадърче и си сядахме до водата когато и където си искаме. Но си беше пълно де......още тогава.

# 358
  • Мнения: X
Там където бяхме ние, чадъри и шезлонги бяха безплатни, съответно крайно намалени, съответно се заемаха в ранни зори. Взехме си чадърче и си сядахме до водата когато и където си искаме. Но си беше пълно де......още тогава.
На безплатните е нормално. С платените не би трябвало да има проблем.

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 14:00 от Анонимен

# 359
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Живеем до хубавите плажове, а те хич не са на пешеходно разстояние до стария град. Защо да не ползвам колата си?
Кой са хубавите плажове?

Общи условия

Активация на акаунт