Дюни Роял Ризорт 2021 г.

  • 50 923
  • 761
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Е коша с боклука няма как да се изпразни сам? Най хубавото за мен е ,че виждам все по-малко пушачи и съответно фасове забити в пясъка.

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 17:40 от slavei4e

# 301
  • Мнения: X
Въпроси към запознатите:
Каква е "приетата" практика за бакшиши за почистване не стая, напитки, т.н.?
Интернет - този, който може да се закупи, само на определени места ли е достъпен или след като си го платиш можеш да го ползваш и в стаята?
Благодаря предварително на отзовалите се!

# 302
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз намирам запазването на шезлонги с кърпи върху тях (без да се ползват часове наред) за изключително неприемливо и неетично...

# 303
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Въпроси към запознатите:
Каква е "приетата" практика за бакшиши за почистване не стая, напитки, т.н.?
Интернет - този, който може да се закупи, само на определени места ли е достъпен или след като си го платиш можеш да го ползваш и в стаята?
Благодаря предварително на отзовалите се!
Има поставени кутии за бакшиши на "възловите" места - ресторантите, баровете, сцената на амфитеатъра, рецепция. За камериерката - може просто да оставите в стаята.
Интернет има в лобито на х-л Белвил - без заплащане. Имаше някаква оферта за платен интернет, но не съм се интересувала, ползвах своя мобилен интернет. Там, по-скоро има проблем с покритието от операторите.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Щом има боклуци по плажа за събиране има и почиващи с не толкова висока култура.... Само ръзсъждавам.
А аз бях приятно изненадана от културата на почиващите /основно българи/, които ползваха кошчетата за боклук на плажа по предназначение. Нямаше и бутащи се и предреждащи се в ресторантите индивиди.

# 304
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
След абсурдните обвинения в кражба на счупените очила - дали биха посяли да вземат пари оставени някъде. И как точно да предположат, че са за тях. после някой да ги обвини, че му ипсват и пари ...

Аз давам на ръка, виждам ги, като дойдат, защото тъкмо излизаме. Миналата горина бяха 18-19г. рускоговорящи, сега са 50+ българки - много приятни и усмихнати. Доволна съм от персонала навсякъде, с изключеие на рецепция при настаняването. Нямат добра организация.

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Тези които сме в момента ще намажем от голямото парти Днес се празнуват 35 г.Дюни.Започнаха с пяна парти на плажа.В 16.30 ще има нещо на басейна пред Марина  бийч.Довечера се очаква нещо голямо с изненади на Аквапарка

Последна редакция: чт, 22 юли 2021, 12:45 от slavei4e

# 306
  • София
  • Мнения: 5 951
Alena, хайде пак прочети за кърпите как и колко съм "запазила". Сори, ама няма как да мъкна целия багаж плюс 4 мокри кърпи на баира горе. Имате представа от изкачването   или не? Ами Дюни да отговарят, не аз. Нямам къде изобщо да държа тези кърпи между 1 и 3 часа. Просто нямам къде. Или децата да ги носят? Да си оправят работното време

# 307
  • Мнения: 19 485
Била съм няколко поредни години в Дюни, но откакто направиха Аквапарка, за мен обслужването се влоши и цената не си заслужава. На практика там не си почивам, хранейки се в претъпканите ресторанти, а се напрягам допълнително. Това пък с мухъла върху хляба....отврат. Аз съм попадала там на вкиснат таратор на обяд - това също е недопустимо. Последната ми почивка, след която не съм посещавала курорта беше преди две години, тогава имаше проблем с намиране на шезлонг около басейна до Аквапарка, самият той също беше претъпкан. Тогава работеха всичките хотели, беше и август и хич не беше добре положението.

# 308
  • Мнения: 886
Какво стана с Пеликан? Отвориха ли го?

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Какво стана с Пеликан? Отвориха ли го?
Не.Няма да го отворят тази година.Ходих да видя как е положението там.Със сигурност му трябва ремонт.Много занемарено беше.

# 310
  • Мнения: 7
Здравейте! Ние за първи път ще ходим на Дюни и ме интересува кой хотел е по-добър като база (като цяло и двата ми се струват с доста старо обзавеждане) - Дюни Марина Палас или Дюни Марина бийч. Коя гледка/изложение препоръчвате?

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
В момента дъщеря ми е в апартамент с гледка море в Марина Роял Палас с мъжа и 2 деца .Гледката е уникална.Тихо и спокойно с 2 отделни стаи и всяка с телевизор и тоалетна.Зависи вие какво търсите и колко сте склонни да заплатите?Те имаха резервация за апартамент в Белвил но са ги настанили там.

# 312
  • Мнения: 262
Те имаха резервация за апартамент в Белвил но са ги настанили там.
Това значи ли, че резервациите от Пеликан отиват в Белвил, а Белвил в МРП? Моята е за Пеликан и точно това ме притеснява, че ще ме настанят в Белвил. Още когато резервирах (януари месец), питах Съни турс, ако не отвори Пеликан и тази година какво се случва. Те ми казаха, че от Дюни определят кой къде отива, не зависело от туроператора.

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
И аз бях за Пеликан но ни настаниха в Марина Бийч.
 Хотела определя.Не знам по какъв критерий.

Последна редакция: ср, 28 юли 2021, 17:54 от slavei4e

# 314
  • Мнения: 1
Посрещнаха ме на рецепция Белвил с напълно некомпетентен персонал. Не знаеха кога започва вечерята в основния ресторант, казаха че е от 19 часа оказа се 18:30. Храната в ресторанта беше вкусна, но за съжаление имаше страшно много хора и трудно се стигаше до нея. Чакахме за хавлии цял час защото нямаше никой в колибката и накрая се появи едно момче, което беше видимо пиян. Като цяло си изкарах добре и мисля пак да повторя догодина.

Общи условия

Активация на акаунт