Лято на Арапя 2021/2022 г.

  • 11 142
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 3 706
В смисъл, найлони, чашки, обелки от ябълки...такива ми ти...
Ние плажувахме на южният на Китен. Широко, около къмпинга не е пренаселено и водата е сълза.

# 61
  • Мнения: 4 087
Настанихме се вчера.много съм доволна от условията в Рино, определено си го отбелязвам към ежегодните дестинации. Иначе да, морето е бая мръсничко. Вчера направихме плаж до самите камъни почти, като хванахме пътя напряко през гьола. Всичко е пълно и работи, даже докато се натърти и цацата в целият къмпинг беше свършила. Днес пак ще плажуване на същото място, мързи ни да обикаляме с целият катун. Чакам ги да станат и стягам сака. Като цяло къмпинга е добре устроен, харесват ми и хората с които успях набързо да поговоря мотаейки се да осигуря вечеря.

# 62
  • Мнения: 2 379
Да, мръсно е по пясъка. Много хора, все още връзват хавлии, забиват чадъри и не е задължително да ги ползват...днес имаше "запазени ", но цял ден никой на тях. Водата си е мръсна като за край на сезона. Никъде не видях табела за новите бунгала. Но гледам и други нови бунгала и малки постройки има. Тази година мирише по- лошо канализацията. Sad Металното мостче са го "ремонтирали" и се чудя кога ли ще се срине
Много тъпо , че и гьолът до скалите е супер мръсен , а това са двата варианта да се отиде до "центъра пеша....

# 63
  • Мнения: 49
Здравейте може ли да препоръчате бунгала на плажа ?

# 64
  • Мнения: 50
Здравейте, може ли да споделите мнение относно вила “Скай”? Запазили сме вече, но се чудя дали има ресторант в близост и дали лятната, обща кухня е добре оборудвана за такъв голям капацитет от стаи.

# 65
  • Мнения: 2 379
Вила "Скай" е малко "по-отдалечена", но всичко е на пешеходно разстояние. До плажа са Ви 400 метра някъде, а по пътя до там има заведени, закусвални, магазини....Може да ползвате Гугъл мач да видите и да си подберете по ревюта и оценка, за да се ориентирате малко пространствено, особено ако не сте ходили до сега там.

# 66
  • Мнения: 1
Здравейте.

Информация за бунгало Тайландско село имате ли? Няма отзиви в Гугъл за тях.

https://www.arapya.com/%D0%91%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B … %D0%BB%D0%BE.html

# 67
  • Мнения: 2 379
И аз търсех за тях, но не намирам нищо. Има и едни нови куполни бунгала. На мен ми е интересно и дали ще отдават под наем зоната, която застроиха частници на мястото на моста или ще е само за лично ползване.

# 68
  • Мнения: 2 687
и аз в темата да се ослушвам, ако някой сподели впечатления нови от мин.г. Simple Smile
търся така да се каже елегантно бунгало, хем до плажа, хем чисто и хубаво Simple Smile
и също - има ли впчатления от новите собственици на арапя дел сол, по-добре ли е било мин.г.?

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 22:25 от arino

# 69
  • Мнения: 2 379
"Елегантните" са трицифрени суми на вечер. Има и страхотни каравани с огромно веранди и те държат цени. Тази година гледам бюджетните са с 10-13 лв отгоре за силен сезон.

# 70
  • Мнения: 2 687
ако е 100 на вечер за 3ма е ок за мен. но препоръки, плссс

има и едно арапя резорт - с много противоречиви отзиви?!...

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 22:50 от arino

# 71
  • Мнения: 2 379
Arino, те са 120+ за слаб летен сезон. Иначе Рино......там и стаите са по-съвременни, чисто, зелено, оградено, удобства, по-широко, много близо до плажа. Другите по-свестни са Грудев, те поне имат малко зелено, повечето са бетон или сухи треви. Но дори Рино обикновено се запазват местата за лятото още януари, че и от предната година. Винаги може да изскочи обаче отменена резервация.
Арапя Ризорт и аз ги гледам трета година, но нещо не се навивам именно заради противоречивите коментари, въпреки че ние не сме капризни нито за място,нито за храна.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 039
На Грудеви и Щереви сме били, няма такава теснотия, само местоположението им е хубаво.
И за без пари не бих отишла там.
Вижте Димови, те са в двор и са по-просторни.

# 73
  • Мнения: 2 687
Разглеждам вилите. Има някои много симпатични. Виждам,че са места,близки до плажа и до центъра. То има ли център всъщност,може би където са заведения и магазини.

# 74
  • Мнения: 2 379
Центърът е една улица, която стига до плажа и има малко по-широко място, повече магазинчета, заведение, закусвални. На първа страницата съм описала. А гугъл мап си показва доста добре, може да погледнете и ще придобиете представа.

Общи условия

Активация на акаунт