Професионални серии за коса 148

  • 52 626
  • 785
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 718
Ванеса, точно за показания. На мен ми се отразява супер, не омазнява. На самия скалп го усещам като водичка - нито ми загрява, нито охлажда... Но не омазнява и ми спира косопада, даже ми расте по-бързо от него косата.

Явно всичко е до коса и скалп... Например на мен Вълшебстото ми е кошмарно. Мазна коса на секундата....


И за да съм полезна с поста си - след много търсене си купих на Джойко боята, този път сложих 6АА, за да потъмня, че от моретата бях станала прекалено светла.... Купих си я от вносителя за БГ - топлайн, звъннах им, обясних им и нямаше проблем да я взема от магазина им. Лошото е, че не постигнах салонния ефект и май ща, не ща ще се наложибда си давам по 120лв за боя.

Боядисах с Джойко Лумишайн 6АА с 6% оксидант. Дали не е бил слаб оксидантът?

Последна редакция: сб, 21 авг 2021, 00:03 от Не се сърди, човече

# 781
  • Мнения: 2 445
Оксидантът ти не е слаб,даже е силен. 6АА е с чист зелен пигмент.Следващия път сложи син коректор в боята,ще се уплътни цвета и това оранжевото ще се убие,но ще стане една идея по-тъмна от сега.

Момичета,малко ще оспамя темата но,не мислите ли,че това прехвърляне на връзки и линкове във всяка нова тема губи време и нерви на тези,които ги оформят.Няма ли да е по-добре да се пусне един линк към последната тема да речем и всеки който се интересува да влезе и да прочете нужната му информация...
Мога да направя нова тема,за да не ни заключат,но нямам нерви да прехвърлям всичките връзки,ако има някаква врътка да става бързо,нека някой да ми пише,ще я пусна.

Последна редакция: нд, 01 авг 2021, 22:18 от VanessaDE

# 782
  • Мнения: 3 453
Здравейте! 🙂
Надявам се да помогнете със съвети.
Дъщеря ми е на 11г, активно тренираща плуване, 5-6дни в седмицата. Косата и, разбира се, е ужасна. За 4г пробвах какво ли не, последно маслото на Macadamia  и Biosilk. Ако не си сложи нещо след къпане, косата и е толкова суха и заплетена,  че не успява да я среше. Единствено ножицата решава проблема, но с краткосрочен ефект. Домашни маски вече не правя, после не мога да и измия косата /още си мие с детски, щадящи шампоани/.
Трябват ми ефективни продукти, но по възможност по-щадящи. Има ли такова чудо изобщо?
Благодаря!

# 783
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ванеса, аз съм,, за,, предложението ти, информацията я има във всяка тема, няма смисъл да се прехвърля постоянно, а и линковете не са никак малко.

# 784
  • Варна
  • Мнения: 7 707
Ванеса даваш цитат на първия пост от предната тема копираш и прехвърляш целия код в новата. Не се прехвърля връзка по връзка. Огромен труд е събирането на всичката тая информация. Друга тема е, че половината линкове не работят, но и аз нямам нерви и време пък и желанието ми бяга напоследък. Ако не се прехвърля информацията точно след две теми ще е загубена.

# 785
  • Мнения: 4 001
Заповядайте в новата тема

https://www.bg-mamma.com/?topic=1357805.new#new

Общи условия

Активация на акаунт