Я да се преброим и да си дадем кураж. За тези, които карат шофьорските

  • 27 738
  • 611
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 423
Мацки, може ли за две седмици да взема книжка?
Време е вече и аз да се престраша.

И още. На изпита спазвате ли правилата или карате
като както си се кара из София? Пешеходна пътека,
червено, предимства разни...

# 541
  • Мнения: 1 339
Абе за 2 седмици малко трудно ама ако си платиш  може и за 3 дена  Laughing

Аз имам книжка от около 3-4 месеца, а курсувете ги бях почнала 4 месеца преди да взема книжка. След 2 скъсвания накрая си я платих защото не издържах да ме правят на будала и да ми губят времето и парите. Трябваше още на първия път да си платя като ми предлагаха ама упорита бях... 

Сега смея да кажа, че си карам много добре. Опитвам се да спазвам правилата но това е много трудно по улиците на София. Спокойна съм като карам и гледам много много да не ми пука като ме засичат. Пазя много пешеходците независимо дали пресичат на пешеходна или не. Все пак и аз съм пешеходец и знам какво е да се опитваш 10 мин да пресечеш макар и на зебра.... 

П.П. Извинявам се ти си питала за самия изпит дали се кара по правилата. Ако не караш по правилата те късат. (ест. ако не си си платила)  Нали за това е изпита, да видят, че можеш да караш по правилата. Иска ли питане.....................

# 542
  • Мнения: 794
И аз си мислех за полигон..
да, ама не!

Как ти се казва инстуктора?

Таня , за фамилията не съм сигурна Simple Smile

# 543
  • Мнения: 7 134
Лиска, много се чака да ти дадат дата за изпит. Crossing Arms

# 544
  • Мнения: 352
Лиска и аз като теб искам да мине всичко за две седмици ,но не става особенно ако искаш да научиш нещо!
Аз днес се чух с моя бъдещ инструктор . Най-вероятно първият ми час при него ще бъде или понеделник или вторник.
Чухте ли за новите промени във закона?
Говорих днес с една инструкторка и тя ме светна по въпроса!До началото на месец април цените за книжка ще скочат почти двойно!Който се запише сега,независимо от новостите ,остава в заварено положение.

# 545
  • Мнения: 794
Това за двойните цени се носи като слух от няколко месеца( поне 24 - откакто се каня да се запиша на курс Simple Smile  ) ...

Само плашат рибата май!

# 546
  • В страната на бурите
  • Мнения: 965
Това за двойните цени се носи като слух от няколко месеца( поне 24 - откакто се каня да се запиша на курс Simple Smile  ) ...

Само плашат рибата май!

Моят инструктор още в края на януари  каза, че от април променят цените, защото имало нови изисквания от ДАЙ. Но той самият твърдеше че с колегите му се чудели как ще стане, защото по новите изисквания изпитът- практиката - продължавал половин час - май - и имало допълнителни условия като каране назад 100 метра и външен оглед на автомобила и разни такива. Аз се надявам като заварено положение да не ми се налага да ги правя тези неща.

и да ви се оплача - днес карах зле, а вече ми беше 7-8 курмуване - нещо съвсем не бях в час, но се случва Blush

# 547
  • Мнения: 877
Скъсаха ме, много тъпо. Въпреки всичко съм доволна от себе си, бях изключително концентрирана. Мисля, че ще стане от мен шофффер  Mr. Green

# 548
  • Мнения: 1 339
Скъсаха ме, много тъпо. Въпреки всичко съм доволна от себе си, бях изключително концентрирана. Мисля, че ще стане от мен шофффер  Mr. Green

Защо те скъсаха ?

# 549
  • Мнения: 164
Скъсаха ме, много тъпо. Въпреки всичко съм доволна от себе си, бях изключително концентрирана. Мисля, че ще стане от мен шофффер  Mr. Green

Защо те скъсаха ?
Да -Защо ? По-тъпо от моето скъсване няма-така че не се притеснявай !

# 550
  • Мнения: 1 339
На мен първото ми скъсване беше защото влязох в някво насрещно на Цариградско  Laughing  Нямаше нито знаци нито пътна маркировка нито движение... Ххахаха  Laughing И аз хоп в насрещносто и дори и не разбрах  Laughing Изпитващия щеше да получи инфаркт, а аз дори не разбрах какво е станало. Района ми е абсолютно непознат и въобще не знаех за какво става въпрос  Crazy  Joy  hahaha

# 551
  • Мнения: 190
Здравейте,
да се похваля - взех си листовките, дата та за практическия изпит ще е през април.
за курса платих 300 лева през декември,
за листовките 50 лева;
БЧК не помня колко беше

# 552
  • Мнения: 1 320
Скъсаха ме, много тъпо. Въпреки всичко съм доволна от себе си, бях изключително концентрирана. Мисля, че ще стане от мен шофффер  Mr. Green
Защо те скъсаха ?
Да -Защо ? По-тъпо от моето скъсване няма-така че не се притеснявай !
има , има .... мен ме скъсаха за бавно шофиране Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 17:17 от vpam

# 553
  • Мнения: 164
vpam нашите тъпи скъсвания са от различна старана.Твоето е тъпо от страна на изпитващия, моето от моя страна. Embarassed
Eniena няма ли да се похвалиш най-накрая? Peace

# 554
  • Мнения: 794
Моля, кажете за лситовките, от кои да чета??
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт