💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 91 463
  • 722
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

# 287
# 288
  • Бостън
  • Мнения: 13 687
Колко красиво винено червило, SL!!! Директно в сърцето ме удари!

И аз съм на подобна вълна, сега ще погледна номерата на последните 3 бр. Ако не се налага изобщо да носим маски ще ми секне мерака за червила, предполагам Simple Smile



   

Предпоследното - Rouge Profond

# 289
# 290
  • София
  • Мнения: 158
Fearnot, би ли споделила , когато изпробваш продукта на Clinique дали си доволна? ( или, ако вече си го изпозлвала). Търся си нещо подобно последно време, но не съм се спряла на нищо конкретно, а Clinique почти никога не ме разочароват, така че ми е интересно.. Благодаря Flowers Cherry Blossom

# 291
# 292
  • USA
  • Мнения: 7 367
Още покупки от България Yellow Heart За което се сещам..

Bioten SOS hands
Nature of Agiva Bio rose water x2

Alverde skin food bio body butter

Organic shop body butter

Herbal care Farmona масло за тяло с дива роза


2 маски на Terravital



Thalloderma маската за мазна кожа


Victoria Beauty facial mask Всички възможни маски,които намерих в ДМ (похвалиха ми ги)


Balea deo 0% алуминий


Balea deodorant 0% серията Мечтател 2 броя,дъщеря ми много ги хареса като ухание


и пак от същата серия душ гела

# 293
  • София
  • Мнения: 9 591
Подаръци от близка приятелка Simple Smile

PM глос в цвят Dare to Bare- 'sheer milky pink gold duo chrome shimmer, sheer to medium pigment'

# 294
  • Мнения: X
Контеса, за първи път го взимам пилинга на Clinique. Ще понатрупам впечатления и ще пиша.

# 295
  • Мнения: 526
Вчера ДМ и Дъглас



Днес Лили и Елитис, Хали София



# 296
  • Мнения: 1 228
Вчера ДМ и Дъглас



Днес Лили и Елитис, Хали София





Моля да споделите тези лакове за нокти гел с обикновен лакочистител ли се махат. До сега не съм купувала,а знам че спокойно с тези може да се изкара 8-9 дни.

# 297
  • Мнения: 3 640
Не съм Поли, но ще ти споделя моето мнение.
Тези лакове се махат само с лакочистител, но са най-нетрайните лакове, които съм ползвала. На мен и на моите нокти още на втория ден имам обелени върхове. Не изключвам грешката да е в моите ръце, но все пак.

# 298
  • Мнения: 6 930
Взех да пробвам Mi Amante, че много ги хвалят. Някаква промоция имат и третото нещо е подарък (златната туба)

# 299
  • Мнения: 4 028
Взех да пробвам Mi Amante, че много ги хвалят. Някаква промоция имат и третото нещо е подарък (златната туба)

Много ги харесвам, сега си с 2 крема в различни цветове опаковка, нали знаеш😉да не се намажеш и с 2та

Общи условия

Активация на акаунт