🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16

  • 32 474
  • 779
  •   1
Отговори
# 735
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Коя е тази жена с пластмасова глава?


Коя от двете? По бельото, която не меШала храните и не спря да мели е модният дизайнер Соня Атанасова, а другата е актрисата и модел Райна Караянева - гаджето на Башар Рахал.

# 736
  • Мнения: 13 821
Много подходяща тема пред пищната Милена!
Тази Соня не ми допада.

# 737
  • Мнения: 11 456
Русата Василиса-Умница каза, че не яла фурми, защото приятелят й казал, че "в арабските страни хранели прасетата с фурми, за да наддадат"! Очевидно си мисли, че няма мюсюлмани в арабския свят и във всяка къща се отглеждат прасета!
После апострофира Сами като каза "ами всеки човек си е индивидуален" Grinning
В началото на предаването каза, че Милена щяла много човешки да посрещне гостите  Grinning

# 738
  • Мнения: 3 877
Тази е мнооого досадна. Райнето не дразни за сега, държи се обрано.
Защо канят такива индивиди като тази с бельото, нещо не разбирам. Аман от простакеси. Има толкова по-качествени хора, които могат да поканят, че и да научиш нещо.

# 739
  • Мнения: X
Нек'ъв мозъчен тръст е тая седмица! Тия двете пластмасовите имат общо четвърт мозък, струва ми се... По-голямата част се е паднала на Райна.

# 740
  • Мнения: 24 683
Тая чалгаджийка каква е?! Кой се интересува от нея, че обсебва вечерта с тъпотията си

# 741
  • Мнения: 2 659
Тази по сутиен Саня ли е Соня ли, е ужасно обсебваща жена.
Нека в нейната вечер да си казва как се храни и какви предпочитания има.
Разваля вечерята на Милена.

Последна редакция: пн, 05 юли 2021, 21:05 от *Биле омайно

# 742
  • Мнения: 7 194
Милена е доста търпелива явно. Аз тази Соня нямаше да я изтърпя толкова дълго и напоително да говори и то предимно глупости, все едно тя е домакинята. Ама "айде малко", както казва един наш успешен волейболен треньор.
Долната част от роклята на Соня даже е по-отвратителна от горната, а и това е съчетано с кубинки.

# 743
  • Мнения: 4 360
Мамма мия! Май няма да гледам Череша тая седмица, а исках да видя Милена

# 744
  • Мнения: 9 008
Лелеле, колко е проста тая жена - Соня нещо си, какъв е този монолог, тя не млъкна - все едно някой се интересува какво преживя. На Рахал гаджето я знам - и тя е семпла, семпла, но на фона на бабата изглежда чак умна.

# 745
  • София
  • Мнения: 15 497
Тази по сутиен Саня ли е Соня ли, е ужасно обсебваща жена.
Нека в нейната вечер да си казва как се храни и какви предпочитания има.
Разваля вечерята мА Милена.
При маса, огъваща се от храна, тя непрекъснато повтаря какво не ядяла и всяко изречение и започва с аз,аз,аз.......все едно само тя е там. Ми обидно е!

# 746
  • Мнения: 318
Русата Василиса-Умница каза, че не яла фурми, защото приятелят й казал, че "в арабските страни хранели прасетата с фурми, за да наддадат"! Очевидно си мисли, че няма мюсюлмани в арабския свят и във всяка къща се отглеждат прасета!
После апострофира Сами като каза "ами всеки човек си е индивидуален" Grinning
В началото на предаването каза, че Милена щяла много човешки да посрещне гостите  Grinning

Аз не го гледах днес,ама вярно ли това е изцепила?! Ако да,егати простото парче…

# 747
  • USA
  • Мнения: 7 367
Ще пусна нова тема.

# 748
  • Испания
  • Мнения: 37 503
90% от времето приказва Соня. Голяма досада!

# 749
  • Мнения: 3 877
Била се наяла преди вечерята. Ох, не мога, тая наистина е много проста 🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт