🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16

  • 32 412
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 281
Браво на Милена за готвенето и за търпението също.
Тая особа защо изобщо са я поканили?!

# 766
  • Мнения: X
Оф, Манчев пак се омаза с оценката!

# 767
  • София
  • Мнения: 15 466
Мислех,че и Манчо ще даде 10.

# 768
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като знам Манчев на кого даде деветки... А на Милена - 8. Дори кусур не можа да намери, а си го изсмука от пръстите.

# 769
  • Мнения: 12 011
Нясой да я лопне тая с лопата права...та да млъкне.

За кво е отишла там...
подкрепям! Отишла е да философства. Егати кречеталото 🤯

# 770
  • Мнения: 2 556
Сега, ако каже, че слуша музика само от 14 до 16ч и ще и дам приз за кокона на годината 😆

🤣🤣🤣
Благодаря! с глас се смеем, прочетох ти мнението и на мм.

# 771
  • Мнения: 11 013
Русата Василиса-Умница каза, че не яла фурми, защото приятелят й казал, че "в арабските страни хранели прасетата с фурми, за да наддадат"! Очевидно си мисли, че няма мюсюлмани в арабския свят и във всяка къща се отглеждат прасета!
После апострофира Сами като каза "ами всеки човек си е индивидуален" Grinning
В началото на предаването каза, че Милена щяла много човешки да посрещне гостите  Grinning

Аз не го гледах днес,ама вярно ли това е изцепила?! Ако да,егати простото парче…

Да, гледай го после в Нова плей или където го качат. Интересно е Grinning xaxaxa

# 772
  • Мнения: 22 867
Като я нахвали и само отбеляза, че много била наготвила, си помислих, че ще и намали оценката с 1 точка, той пък 8 му се откъснаха. Манчови му работи......

# 773
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Отишла е там мърморещата, за да се запознаят хората с нея, защото никой не я е чувал.

# 774
  • София
  • Мнения: 7 876
Манчев показва с двете си ръце 10 точки, обявявя осем и така се оплете, че направо се изложи. Ако го попиташ за какво намали оценката няма да може да извади абсолютно никакви аргументи.

# 775
  • Мнения: 68 653
8 щот нямаше прясна мащерка ве Joy

# 776
  • Мнения: 13 768
И аз съм възмутена от оценката на Манчев! Сега се оказва, че и повече да наготвиш е лошо!

Скрит текст:
Уф, съжалявам за предишния ми коментар, чак ме досрамя от глупавите ми приказки, но наистина не знаех 😞

# 777
# 778
  • Мнения: 3 113
   Чудесна вечер и вечеря направи Милена.Тежичка беше храната, спор няма, но не е нужно всичко да изядеш. Просто готви с размах и се съобрази изцяло с безумната идея на Манчев.
   Дамата по бельо доста се чудих дали не е Есил Дюран. Не прилича изцяло на нея, но те повечето фолк певици напоследък се борят за приза "Лице назаем", та не бях много сигурна.
   Установих, че не мога да съм безпристрастна. Харесвам Милена и толкова Simple Smile

# 779
  • Мнения: 28 491
Браво на Милена, сготви супер, все интересни и вкусни неща. Случайно я срещнах на плажа Република като тийнейджърка. Имаше уникална фигура, уникална.
Тази дизайнрка защо си мисли, че ни интересува какво и как яде? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт