За мъжете и за жените. Злото, без което не можем.

  • 62 396
  • 5 198
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 20 080
Хората са персоналности. Реципираш ги според момента и характерите им. Онзи е еди кой си, той е в чекмедже Х, другият в чекмедже Игрек. Нарича се многопластовост. С различните хора си различен и ти.
Анди, стига с тия деца.

# 856
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Анди, прочети си постовете. Твърдиш, че всички плюели бившите си или ги квалифицирали негативно.

# 857
  • Мнения: 17 642
човек най-бързо се самооопознава чрез отсрещния

# 858
  • Мнения: 8 937
Изпитвам меланхолия само заради начина, по който съм обичала.
Зачеркна ли някого, няма връщане. Търпя много и случи ли се, всички граници са преминати, а времето за умиление е свършило.

# 859
  • София
  • Мнения: 62 595
Давам пример с деца, защото е най-лесно и най-достъпно за разбиране, прилича си с връзките.

Предателството не може да се изтрие с гумичка, но и хубавите моменти не могат.  За предателството с Онзи горе да се оправят.

Вивиана, май не разбираш. Пред новите или кандидат-новите плюят бившите.  Макар че това може да е много поучително и информативно да се чуе.

# 860
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Holdan, помъдря мен.Гепи.🍺✋

# 861
  • Мнения: 17 642
Holdan, помъдря мен.Гепи.🍺✋

роден съм мъдър. ти гради

# 862
  • София
  • Мнения: 35 268
Как ще се сравняват деца с бивши, бе?!? Joy

# 863
  • Мнения: 6 654
Скрит текст:
Хората са персоналности.
Реципираш
Скрит текст:
ги според момента и характерите им. Онзи е еди кой си, той е в чекмедже Х, другият в чекмедже Игрек. Нарича се многопластовост. С различните хора си различен и ти.
Анди, стига с тия деца.

Дано "реципираш" не е това, което си мисля... Wink

Добри Войников - Криворазбраната цивилизация...

# 864
  • Мнения: 20 080
И това, и това, дядо попе! Животът е пълнокръвен.

# 865
  • Мнения: 2 928
Бившите са приятни само, ако плащат издръжки.
А, не само. Моят ми остави къщата, голямата кола, пари и един път месечно даже ми дава тоалетна хартия и салфетки, щото на него това му е нещо като бонус от фирмата.
Сега да го мразя ли? При това сме колеги. Thinking
Е, не сме двойка. Това мисля е достатъчно.

# 866
  • Мнения: 8 937
Равенна, имаш по-странни гаджета и от моите. Тоалетна хартия?!? Flushed

# 867
  • Мнения: 2 928
Равенна, имаш по-странни гаджета и от моите. Тоалетна хартия?!? Flushed
Какви гаджета? Той ми беше мъж 27 години. Ми да...тоалетна хартия, салфетки, от ония рулата с домакинска хартия, чували за боклук. Такива ми ти бонуси. Не се облагат с данък при това, а ти така или иначе ги купуваш.

# 868
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 071
Аз пък нямам в този смисъл предателства от бивши.... Затова и не съм ги зачеркнала, пак в този смисъл. Само с добро си спомням всеки. Те мен също. Blush

# 869
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Ravenna, българин ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт